Doğum şekerlemeleri,butik bebek kurabiyeleri :)

bonbonbutik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
7
0
41
Herkese selamlar sevgiler ,
Dünyaya gelecek olan prens ve prenseslerimiz için pastane işi gibi standart olmayan ,kişiye özel doğum şekerlemeleri ve bebeklerimizin doğum günü için butik bebek kurabiyeleri tasarlamaktayım.Doğum şekerlemesine servet ödememiz, ve bu özel günü yine de şık bir şekilde geçirebileceğimiz kanaatindeyim.
Kurabiye ve doğum şekerlerimiz için blog adresimi isterseniz özel mesaj yolu işle verebilirim.Detayları konuşabiliriz....nasıl isterseniz öyle olur : :)

sevgiler ,

kızzzlaaarrrr,
yeni bir konsept eklendi siteme.
artık kına keseleri, söz-nişan çikolataları ve nikah şekeri tasarlaması da yapıcam....evlenecek olanlar da bana buyursun lütfen :):)

kızlar.....
kurabiye fiyatları 3,5 tan 2,8 e indi...özel günleriniz için bu fırsatı kaçırmayın..!!!!
aşk kurabiyeleri, bebek kurabiyeleri..ne anlatmak isterseniz :):):)

canım tasarımlarının herbiri birbirinden güzel sitenide gezdim ellerine sağlık bende dün karar verdim bebek odası süslemeleri ile tasarımlar yapıcam aynı yola baş koymuşuz hayırlı olsun

Evet canım bloğun bugün sorunsuz açılıyor hemen erkek bebek şekerlerine bakıyorum teşekkürler , bol kazançlar.

Kurabiyeleriniz birer harika hepsi ayri bir sanat eseri ellerinize saglik,hayirli musteriler dilegiyle...

X