Saç Rengi ve Saç Boyama bakır? sarı?

seedef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2011
66
3
Kızlar mrb.. artık bıktım saclarla uğrasmaktan :) benm saclarım bakır kahve gibi bi renk en son acık kumrala boyadım ama hala biraz bakırlık var sacımda yani turuncu gibi bakır gibi falan değil ama güneste bakır parlıyoo. ve ben uclara doğru sarı istiyorum veya sacımn hepsini acık kumral bi renk istiyorum böyle doğal dursun istiyorum ama bu rengin uclarına sarı attırırsam komik olur gibi geliyo bakırlı oldğu icin. sizce nasıl olur? ve dediğm gibi olması icin ne yapabilrm yani düz bi renge boyyp bakırlığını alıp sarı mı yapsam nasıl yapsam?? biraz karışık old ama :S

Küllü kumrala boyarsan kızıllığı alır sonra da istersen uçları daha açık yapabilirsin boyayla ya da oryalle

valla canım küllü boyalar gölgede o turunculuğu yok etmiş gibi görünüyor ama güneşte yine ortaya çıkıyor.bide küllü çok çabuk akıyor moralini bozmak gibi olmasın da turuncudan pek kurtuluş yok gibi.ben de defalarca küllü boyamama rağmen tam olarak kurtulamadım gölgede turunculuk yok ama güneşte turuncu yansıma oluyor yine.eğer saçların sağlıklıysa tamamen sarıya kadar açıp(turuncu-sarı değil bildiğin civciv sarısı hatta platin)üstüne küllü kumralla kumral karıştırıp boyarsan istediğin rengi turuncu yansıma olmadan elde edebilirsin bence.

malesef saçlarım sağlıklı dğil tam tersine bi iki kre açtırdm yeni yeni toparlyrm.. küllü kumrala bende boyamştm bikaç kre üstüste turuncluğu almyı bırak karamel gibi bi renk oluyo ve soluk görünüyo güzl olmuyo.. nasıl yapsam ne etsem koyu küllü kumral mı yapsam..

X