Nakış Kanaviçe Arşivim

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

ilgi duyduğunuz hobiler nelerdir

• Ankete Katılan
    602
arkadaşlar navaviçe şarşaf etek takımı yapacağım basit ama gösterişli örnek tavsiyeleriniz olabilirmi acaba??:97:

hepsi çok güzel elinize emeğinize sağlık.bende hırkaya uygulayabileceğin bir örnek arıyorum..

merhaba arkadaşlar ben kanaviçeye yeni başlıyorum işlemeyi biliyorum ama ne kumaşı alacağım bilmiyorum.Bir resim buldum bunu pano yapıp çerçeveletmek istiyorum beyaz bir kumaş olmalı ama kumaş alırken ne deyip isteyeceğim hangi tür kumaşa çerçeve güzel durur yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler...

bütün sayfalarınızı inceledim hepsi mükemmel bir çok örnek buldum hepsine aşık oldum :KK1: çok güzelleeeerrrr çok teşekkürleeeerrrrr...:) :KK55:

bütün sayfalarınızı inceledim hepsi mükemmel bir çok örnek buldum hepsine aşık oldum :KK1: çok güzelleeeerrrr çok teşekkürleeeerrrrr...:) :KK55:

bütün sayfalarınızı inceledim hepsi mükemmel bir çok örnek buldum hepsine aşık oldum :21: çok güzelleeeerrrr çok teşekkürleeeerrrrr...:) :KK55:

76187075xp1.jpg

93840941ia9.jpg

süper bi hediye olabilir el emeği..

X