Bebek Beslenmesi Bebeklere Ne Zaman Su Verilebilir?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
ben de 1 aydır biberonla veriyom.. önceleri kaynayıp ılımıştı ama bi arkadaş öyle minerallerin faydası gidiyomuş dedi artık içme suyundan veriyom... ama 3 4 gündür unutmuşum:)

canım 10 dk. kaynatmakla gitmezmiş suyun mineralleri, defalarca kaynatılıp sogutulan veya çok uzun kaynayan sularda olurmuş. en az 10 dk. kaynatılmasının sebebi de bizlere hastalık yapmayan mikropların bebeklerde çok kolay hastalık yapabilmesi.

bende her ek gıdadan ve mamadan da yarım saat sonra falan veriyorum biberonla
10dk.kaynatılmış çeşme suyu veriyorum

bende her ek gıdadan ve mamadan da yarım saat sonra falan veriyorum biberonla
10dk.kaynatılmış çeşme suyu veriyorum

canım çeşme suyu demişsin ama heralde içilebiliyor sizin oradaki çeşme suyu?..

ya ben düşünüyorum da sonra, biz burda içme suyunu kaynatalım verelim diye ugrasırken, banyo yaptırdıgımda zaten içiyor çeşme sularını verdiğimden daha fazla...

içiliyo ipek çok güzel buranın suyu damacanaların ne olduğu belli değil
bak geçen haberde nilüferde hemde benim oturduğum semtte damacana dağıtan eleman asansörde damacanayla mastürbasyon yaparken yakalanmış

bak geçen haberde nilüferde hemde benim oturduğum semtte damacana dağıtan eleman asansörde damacanayla mastürbasyon yaparken yakalanmış

ay o bursa da mıydı ben izmirde biliyordum iğrenççççç:eek:lmaz:

oooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaa demekten kendimi alamadım kızlar kusura bakmayın başka bişy bulamamışmı yuh yaniiiiiii:eek:klava:

X