Saç Rengi ve Saç Boyama Röfleli yada Balyajlı saça CİLA TARİFİ ????

benim bildiğim 2 tür cila var biri cila diye maske gibi birşey diğeri klasik her kuaförün yaptığı boyayla cila o da biraz açık sarı boya içine istediğin tonlarda karamel kahve ne tonlarda parlamasını istersen ondan azıcık katıp birazda saç kremi sonra ıslak saça sürüp 15 20 dk bekletip yıkanıyor kuaförde benimde öyle yapılır hep ama onun içine oksidan atılıyor mu onu bilmiyorum merak ettim açıkçası kuafördede baktım orasını kaçırdım :KK9: varsa bilen yazsın kızlar :KK49:

bende yapmıştım çok açık geldi balyaj koyultma cilası yaptım.
8 numara boyanın içine 2 3 kaşık sampuan koyup karıştırıp uygulayıp 20 25 dk beklemiştim koyultmuş çok tatlı bir rrenk olmuştu ama her yıkamada aktı yine eskisi açık renk balyaja döndü bende hep istediğim renge dib boyası yapa yapa kapattım ama ara ara belli belirsiz belli baljaylarım normal boyanın içine sampuan koyup 20 25dk uygulamak çözüm

bilmiyorum ki kızlar saçıma yeni röfle + cila yaptırdım ama kuaförde yaptırdığım için hiç bakmadım yani nedir ne değildir ... ama cilayı saçıma sürünce kafam biraz yandı ve kaşındı bu yüzden bence içinde açıcı olabilir :44: ama saçım yıpranmadı :44:

Son düzenleme:
ben bugun yaptirdim rofle ve hic hos olmadi, ben gordugum kadarini soyliyim,cila tarifini.. tup boyanin icerisine 30 volum oksidan koyup karistirdiboya ve oksidan baska birsey koymadi ve inanilmaz derecede kasinti yapti, 20 dk sonra yikadi..ne renk koydunuz diye sordugumda kullu bir renk ne acik ne koyu bir sari koydum dedi, valla kizlar saclarim hic guzel olmadi gitti 50€ bosu bosuna, yeni geldim eve sinirden sizin yorumlariniza yardimlariniza bakiyordum.yarin loreal casting bal kopugune boyasam nasil olurki?

evet yaa bende merak ediyorum

ben bugun kuaforlerın yaptıgı bır cıla tarıfı buldum kızlarr..paylasayım kendı sacımada yapacagım su karlar bır erısın :KK1::KK1:

2 sigara boyu istenilen renk boya sıkılır< ozellıkle platın veya acık kullu sarı onerılır >,ve bir yemek kaşığı kadar 20 volumlük oksidan koyulur sonra ise karısımın ıcıne 2 sigara boyu boyaya bir çay bardağı kadar su konulur. Bu karısım aslında % 5 volüme esıttır diyebiliriz, bu karışım oldukça sulu cıvık hazırlanmalı,ve yıkama yerinde ıslak saça sürülmeli,ıstenılen duzeyde 5 ıle 15 dk arasında bekletılıp yıkanır.
Bu şekilde hazırlanmış bir numlex,cila asla ana renge renk vermez yada açmaz sadece aralara atılan röflenin rengine renk verir,hataları kapar,

benimde saçlarımı roflelı ama sarıları koyu yaptıı kuaför. Sarıları. Dahada açmak ıcın nasıl bir cıla yapmalıyım birden bu su dedikleri musluk suyumu yanında verilen %9 yazan sıvılar mı? Kendimi yapıcM. Foflelerı Yesıllendırmem değilmi?

Cila işleminde oksidasyon kremi kullanılmıyor.
Boya tüpünün 4 de biri kadarına saç kremi ve su ekleyip,banyoda ıslak saçınıza sürüp 5-10 dk kadar bekliyorsunuz.
Ben cila işlemini hep küllü renklerle yaptırıyorum röflemin üzerine,genelde 7.1 veya 8.1 kullanıyor kuaförüm.

kızlar peki tüm bu açma vs olaylarından önce hindistancevzi yağı deniliyor
bende kullanıyorum ama balyajdan önce uygulayıpda iyi bi sonuç ve sıfır hasarsız olan var mı aranızda yada farklı bi yöntemle
açıkçası saçımı yeni adam ettim yansın yıpransın istemiyorum:KK50:

Cila işleminde oksidasyon kremi kullanılmıyor.
Boya tüpünün 4 de biri kadarına saç kremi ve su ekleyip,banyoda ıslak saçınıza sürüp 5-10 dk kadar bekliyorsunuz.
Ben cila işlemini hep küllü renklerle yaptırıyorum röflemin üzerine,genelde 7.1 veya 8.1 kullanıyor kuaförüm.
Sarılar Yesıllenırmı acaba ondan korkuyorum. Ben platın rofle ıstedım sarıları koyu kaldı ya onları en azından platıne yakın yapmak istiyorum. Cila ile halledebilirmşyim sence. Bide kuaförler haliyle söylemıyo nasıl yaptıklarını.

kızlar bende dün saçlarımı açık kumrala boyadım renk güzel beğendim ama böyle karamelle karışık hafif turunculuk var cila atarsam saçlarıma düzelirmi sizce ?

X