Rubella Igg pozitif..Rubella Igm negatif çıktı...sizce endişe etmeli miyim??

kızlar bana yardım edin hAMİLELİKTEN ÖNCE KIZAMIKÇIK AŞISI MUHAKKAK YAPTIRMAK GEREKİYOR MU ?BEN RUBELLA TESTİ DİYE BİŞEYİ DAHA BUGÜN DUYDUM VE 2-3 GÜNDÜR KORUNMUYORUM HİÇBİ ŞEKİLDE EĞER HAMİLELİK GİBİ Bİ DURUM OLURSA NE YAPICAM :KK43:(((

cnm hala yaptırmadın mı aslında gebeliğini öğrenir öğrenmez doktor istiyor bu testi diğer testlerle belkide yaptırdın bi sor doktoruna

kızlar bana yardım edin hAMİLELİKTEN ÖNCE KIZAMIKÇIK AŞISI MUHAKKAK YAPTIRMAK GEREKİYOR MU ?BEN RUBELLA TESTİ DİYE BİŞEYİ DAHA BUGÜN DUYDUM VE 2-3 GÜNDÜR KORUNMUYORUM HİÇBİ ŞEKİLDE EĞER HAMİLELİK GİBİ Bİ DURUM OLURSA NE YAPICAM :KK43:(((

bende dün tam idrar tahlili ve kan aldırdım oranlarım elimde ama daha doktora gitmedim
oranların normal olması için ne olması gerekiyor bir anormallik var mı çok merak ediyorum:2:

Kizlar ben kan testi yaptirmistim geçen hafta hamilelik testi..
Bugn eve kagit geldi ve Rubella ve toksoplazma sonuçlari yaziyo

Rubella igg 91 IU/ML
igm de hiçbisey yazmiyo bu negatif anlaminami geliyo??
Ben hiçbisey anlamadim bu igm igg nedir neyin nesidir yahu :44:

kızlar rubella ıgm 10.0
rubella ıgg 245 normalmi bu acaba

demişsiniz.sonuç ne oldu acaba ne yaşadınız anlatabilirmisiniz.bendede bugün yüksek çıktığını öğrendim ana 1,23 Igm. tekrar kan verdim bekliyorum..

En son yorum 2011 de yazılmış ama ben gene de sorayım, belki akıp yanıtlayan olur. Benim kedim var evde. Ama eskiden beri hep kedim olmuştur ve yaklaşan kedi köpek olursa mutlaka dokunsal olarak severim. Çocukluğumdan beri böyledir bu. Toksoplazma ıgg positive çıkarsa antikor geliştirmiş ve doğal şekilde aşılanmış m oluyorsun? Yani gebelikte mikrobu alırsan bir tehlike oluşmuyor mu eğer ıgg positive ise?

En son yorum 2011 de yazılmış ama ben gene de sorayım, belki akıp yanıtlayan olur. Benim kedim var evde. Ama eskiden beri hep kedim olmuştur ve yaklaşan kedi köpek olursa mutlaka dokunsal olarak severim. Çocukluğumdan beri böyledir bu. Toksoplazma ıgg positive çıkarsa antikor geliştirmiş ve doğal şekilde aşılanmış m oluyorsun? Yani gebelikte mikrobu alırsan bir tehlike oluşmuyor mu eğer ıgg positive ise?
aradan baya zaman geçti gebe kaldınızmı testleri yaptırdınızmı ıgg pozitifliği bağışıklık olduğunu gösteriyor ıgm pozitifliği ise hastalığı şuan geçiriyo olduğunuzu gösteriyormuş bende ikiside pozitif çıktı çok tuhaf bağışıklık olduğu halde geçirilebiliyormuş sanırım şuan adivite testi yaptırıcam umarım sonuç iyi olur :44:

bende 3 haftalık hamileyim ve kan testi sonuçlarını dün aldım rubella ıgg 213 cıktı .cmv lgg (elisa) 3,54 cıktı. doktorum kedilerden uzak dur dedi. bağışıklık kazanmamışın dedi bide. açıkta satılan hiçbir şeyi yeme dedi.

Selam arkadaşlar 6 haftalık hamileyim dr. Tesler yaptırdı hepsi temiz sadece başlikda yazdığım gibi anti rubellâ ıgm kemiluminesans 20. 1pozitif çıktı araştırma hastaneye git dedi bana çok korkuyorum acaba bu kötü bir sonuc mu ilk defa böyle bir şey duyuyorum lütfen bilgisi olan cevap yazsın pazartesi dr. Gidecem. Sevgiler

Korkma canım bana da aynısı oldu öZel hastanem Zeynep kâmile git orada yaptır dedi özelde pahalı testler çünkü sen adivite testini yaptır kızamıkçık eski mi yeni mi o ortaya çıkacak. inş. Allah'ın izniyle eskidir benim öyle oldu Dr boşuna korkutmuş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar rubella sonucum bu şekilde çıktı ama hala korkuyorum yardım edermısınız doktor bişeyin yok dedi.
Rubbella Igg : + 7,03
Rubella Igm : - 0,243
Cmv Igg : + 3,16
Cmv Igm : - 0,291

bende 3 haftalık hamileyim ve kan testi sonuçlarını dün aldım rubella ıgg 213 cıktı .cmv lgg (elisa) 3,54 cıktı. doktorum kedilerden uzak dur dedi. bağışıklık kazanmamışın dedi bide. açıkta satılan hiçbir şeyi yeme dedi.
Çok geçmiş olsun, bebeğini kaybetmişsin.
Bu ıgg ve ıgm ile alakası var mı? Benim de pozitif çıktı. Bugün avidite testi yaptırdık. Bir sorun çıkmaz inş
bunu sağlıkla kucağına alırsın inş.

Kızlar 3 aylık hamileyim bugün rutin testleri yaptı doktorum rubella ıgg 500,0 cv ıgm 0,244 çıktı doktorum değerler yüksek 10 gün sonra testi tekrarlayalım dedi acaba sorun olurmu ki :KK43:

Merhaba kizlar. Konuyu hrtlattim sanirim ama bi crvap ariyorum caresizce. Rubella igg 230 civari cikti. Korkmali miyim. Sizin sonuclar nasildi? Rabbim kucagimizi bos birakmssin bizi cocuklarimizla sinamasin insallah.

10 haftalik hamileyim. rubella igg 114 igm 2 cikti igm si yuksek cikan arkadaslar sizden rica ediyorum bebeklerde bir sikinti varmi? Ne yapmak gerekiyor? Lutfen arkadaslar cevap yaziniz?

kızlar rubella ıgm 10.0
rubella ıgg 245 normalmi bu acaba
Sonuc ne cikti acaba bebekte bir sikinti varmi? Bizimde igm 2 cikti..bilgi verirmisiniz?

demişsiniz.sonuç ne oldu acaba ne yaşadınız anlatabilirmisiniz.bendede bugün yüksek çıktığını öğrendim ana 1,23 Igm. tekrar kan verdim bekliyorum..

Selam arkadaşlar 6 haftalık hamileyim dr. Tesler yaptırdı hepsi temiz sadece başlikda yazdığım gibi anti rubellâ ıgm kemiluminesans 20. 1pozitif çıktı araştırma hastaneye git dedi bana çok korkuyorum acaba bu kötü bir sonuc mu ilk defa böyle bir şey duyuyorum lütfen bilgisi olan cevap yazsın pazartesi dr. Gidecem. Sevgiler
Sonuc ne oldu size zahmet cevaplayin. Benimde igm 2 igg 114 cikti..

X