Sivilce iin kesin zm

dkab

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2009
20
0
arkadaşlar ben alternatif tıpa son bir yıla kadar pek itibar etmezdim, eşimde öyle. geçen yıl çok fazla sivilce çıktı suratında başında bile vardı. doktora gittik 6 aylık ilaç tedavisine başladık, bazı sebeplerden 9 ay kullandı, bu sürenin sonunda ilacı bıraktıktan 2 hafta sonra yine çıkmaya başladı. internetten araştırıken çam katranı sabunu diye bir sabunun iyi geldiğini okudum ve sadece antalyada bir firma satıyormuş, galiba kendileri yapıyormuş. inanırmısınız 3.gün yüzü tertemiz oldu inanmayarak getirttim abartı gibi gelmişti inanın kesin çözüm gibi bir şey...tavsiye ederim :sm_cool:

teşekkürler acaba her cilde aynı tepkiyi verir mi acaba... umarım deneyen herkes aynı sonucu alır.. hemen kardeşime alıcam... teşekkürler harikasın....

rica ederim her cilde nasıl olur bilmiyorum, cildi kurutmuyor zeytin yağı varmış içinde galiba, sivilceleride söndürüp yok ediyor, umarım iyi gelir, eşim bile şaşırdı kaldı, ama bide bazı geceler yatmadan önce imex diye bi krem onu da sürüyor, ama bazen hafta 2-3 kere onunla daha etkili

sivilce izlerinide geçirimi birde antalyada nerde bulabilirim fiyatı ne kadar ve nasıl kullanılacak?

sivilce izini bilmiyorum fiyatı çok uygun 8tl, bir kalıp sabun, antalyada bir sabuncu adı clementine sabun. internet sitesi var telini arayınca sipariş veriyosun, ödemeyi kapıda yapıyorsun, kargoyu da sen ödüyorsun toplam 14tl. akşam sabah normal sabun gibi köpürtüp yüze sürüyosun sonra yıkıyorsun o kadar:)

bu sabundan aktarlarda var adı katran sivilce için bende kullandım sivilcem yotu ufak tefek dışında bu sabunuda kullandım cildi çok güzel yapıyor fiyatı 5 lira

ya istanbuldaki aktarlarda varmıdır acaba yarın bir bakim...:uhm:
inşaallah iyi gelir sivilcelerime :Saruboceq:

paylaşım için teşekkürler bende deneyeceği..

bende bu yazıyı okuyup sipariş verdim geçen hafta sırf denemek maksadıyla hakkaten çok etkili bir sabunmuş şaşırdım walla bugün 4 günüm ilk gün böle sivilcelerim çok kırmızı oldu belirginleşti ama şu an hepsi söndü ,ve sadece sabula yıkıorum sabah akşam başka bişey sürmedim krem vs. bence kesinlikle deneyin 10 numara bi sabun,ptt kargoyla geldi antalyadan kapıda ödeme yaptım toplam 14 tl bu arada ben 6 senedir sivilcelerimle uğraşan bi insanım düşünün yani bi ton doktor krem ilaç kullandım hepsi geçici etki yapıyo bende neyse bu arada bu çam katranı sabunu çok garip kokuyo lastik gibi ama kokusu yüzünüzde kalmıyo merak etmeyin inşallah işinize yarar

kızlar cildi tahriş etmesin

arkadaşlar ben şimdi bu sabunu araştırdım clemantine cam katranı sabunu...clemantine sitesi açıldı subeleri varmış sanırım..yani sadece antalya'da değilkaydirigubbakcemile2 ankara,izmir,istanbul,adapazarı ve antalyada birkaç yerde subesi bulunmaktaymış...ankara da ankamall de varmış yarın zaten gidecektim alıp deneyeceğim:eek: bu şubelerin bulunduğu şehirlerde yaşayanlar boşyere kargo ücreti ödemesinlera.s.

arkadaşlar ben alternatif tıpa son bir yıla kadar pek itibar etmezdim, eşimde öyle. geçen yıl çok fazla sivilce çıktı suratında başında bile vardı. doktora gittik 6 aylık ilaç tedavisine başladık, bazı sebeplerden 9 ay kullandı, bu sürenin sonunda ilacı bıraktıktan 2 hafta sonra yine çıkmaya başladı. internetten araştırıken çam katranı sabunu diye bir sabunun iyi geldiğini okudum ve sadece antalyada bir firma satıyormuş, galiba kendileri yapıyormuş. inanırmısınız 3.gün yüzü tertemiz oldu inanmayarak getirttim abartı gibi gelmişti inanın kesin çözüm gibi bir şey...tavsiye ederim :sm_cool:

bende bu yazıyı okuyup sipariş verdim geçen hafta sırf denemek maksadıyla hakkaten çok etkili bir sabunmuş şaşırdım walla bugün 4 günüm ilk gün böle sivilcelerim çok kırmızı oldu belirginleşti ama şu an hepsi söndü ,ve sadece sabula yıkıorum sabah akşam başka bişey sürmedim krem vs. bence kesinlikle deneyin 10 numara bi sabun,ptt kargoyla geldi antalyadan kapıda ödeme yaptım toplam 14 tl bu arada ben 6 senedir sivilcelerimle uğraşan bi insanım düşünün yani bi ton doktor krem ilaç kullandım hepsi geçici etki yapıyo bende neyse bu arada bu çam katranı sabunu çok garip kokuyo lastik gibi ama kokusu yüzünüzde kalmıyo merak etmeyin inşallah işinize yarar

yalnız bir şey de dikkatimi çekmedi değil:hulya: arkadaşların mesaj sayıları çok az,lilyyy nin ilk mesajı.. reklam amaçlıda bir şey olabilir mi acaba?Daha öncede olduğu için diyorum.:kahve: eğer değilse arkadaşlardan özür dilerim ama aklımada gelmedi değil hani:nazar:

ben yine biraz bekleyim en iyisi :S :KK70:

selam arkadaşlarr sabunu antalyadan sipariş verdimm daha yeni bugun elime geçtii bir süre kullanıp size iyi veya kötü sonuçlarını yazarımmm merak etmeyin...

arkadaşlar ben şimdi bu sabunu araştırdım clemantine cam katranı sabunu...clemantine sitesi açıldı subeleri varmış sanırım..yani sadece antalya'da değilkaydirigubbakcemile2 ankara,izmir,istanbul,adapazarı ve antalyada birkaç yerde subesi bulunmaktaymış...ankara da ankamall de varmış yarın zaten gidecektim alıp deneyeceğim:eek: bu şubelerin bulunduğu şehirlerde yaşayanlar boşyere kargo ücreti ödemesinlera.s.

aaa nerde izmirde ?

dayanamadım sipariş verdimbugun hemde 2 tane anneme de aldık.bakalımm sonucları yazaarım buraya.inşallah işe yarar.heyecanlıyım..

yalnız bir şey de dikkatimi çekmedi değil:hulya: arkadaşların mesaj sayıları çok az,lilyyy nin ilk mesajı.. reklam amaçlıda bir şey olabilir mi acaba?Daha öncede olduğu için diyorum.:kahve: eğer değilse arkadaşlardan özür dilerim ama aklımada gelmedi değil hani:nazar:

ben yine biraz bekleyim en iyisi :S :KK70:

benim ilk mesajımda kaç senedir üyeyim dikkat edersen bu sitede çok yazı okudum denedim sivilceyle ilgili ama hiç biri işe yaramadı,bu işe yaradığı için bende yazdım ama senide anlıyorum haklısın reklam için yapılan çok şey war bide size tavsiyem her dk sivilcelerinizi kontrol etmeyin aynaya bakıp sonra daha kötü oluyo ,yani akıldan çıkarmak lazım mümkğnse biraz zor ama ben artık ilgilenmemeye çalışıorum bişeyin üstüne ne kadar gidilince sanki daha kötü oluyo

lily cnm nasıl svilcelern dahas onra tekrar cıktımı sipairislerm bugun gelcek cok heyecanlıym

X