Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal Excellence 8.0 ve 8.1 Karışımı

nudese

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2010
118
0
Bu ikisini karıştırsam nasıl bir renk alırım sizce? Bir süredir küllü bir renkle ana renk karıştırmayı düşünüyordum ama yine en son Loreal'de karar kıldım.. Küllü bir renk olsun istiyorum ama azcık bakırlık da olursa artık göze aldım, olmadı tekrar küllü yaparım diye ve bu iki boyayı aldım, birkaç gün içerisinde boyamayı düşünüyorum saçlarımı ama halen düşünmeden edemiyorum siizce nasıl bir ton yakalarım? saçlarım günışığında açık mekanda böyle;

$IMG_0073.JPG

sizce nasıl bir ton yakalarım? eğer mümkün olursa resim ile de desteklerseniz çoook sevinirim:26:
Eğer kötü olmaz derseniz boyayacağım, boyadıktan sonra ben de resmimi ekleyeceğim, bakalım kimin tahmini en çok yaklaşacak? :KK1:

saçında pek bi değişiklik olmaz canım kızıllık var hele ki sacında o tonlar istiyosan açtırman lazım. biraz belki çok az açar bakır dore bişey olur iyi bir sonuç elde edemezsin bence. Açarsanda direk 8,13e boyarsan hem küllü hem dore bu hemde istediin renk tonunda

leonaa ve princess.17 teşekkür ederim yorumlarınız için..ama ben zaten öyle kutu üsündeki gibi bir renk istemiyorum zaten, belki şu renklere yaklaşan bir renk gibi bir şey istediğim..ikinci resim gibi değil de ona yaklaşan işte onun küllü hali gibi :KK1: 8.1 küllü ya yine de bakırlık dorelik çok mu olur? o azalsın diye küllü ile ana rengi karıştırıcam ama?

$vahsigelin7ec1[1].jpg $images.jpg

bir de yazmayı unutmuşum saçlarım boyalı evet, 2 kere kumral boyandı, ondan sonra en son ben kendim Pelette Altın Parıltılı Toffe(7.65) ile dipboya yaptım kendim ve de aynı oldu dipler ve uçlar.. hatta onun da ilk boyanmış halini koyayım

$100_1629r.jpg

bu ilk toffee ile dipboya yapılmış hali, ilk mesajdaki de şimdiki hali biraz akmış hali.. belki foto pek yansıtamamış ama zaten öyle koyu bir renk değil saçlarım..belki bakır kumral gibi bir şey.. ben de şimdi küllü kullanarak o bakırlığı azaltmaya çalışmayı düşünmüştüm..

he ilk fotoda çok koyu görünüyordu.ikincisinde açık duruyo baya.ama turunculuk 8.0 la 8.1 turunculuğu gidermeye yetmez büyük ihtimal.sadece 8.1 olsa belki

bir de yazmayı unutmuşum saçlarım boyalı evet, 2 kere kumral boyandı, ondan sonra en son ben kendim Pelette Altın Parıltılı Toffe(7.65) ile dipboya yaptım kendim ve de aynı oldu dipler ve uçlar.. hatta onun da ilk boyanmış halini koyayım

Eki Görüntüle 192205

bu ilk toffee ile dipboya yapılmış hali, ilk mesajdaki de şimdiki hali biraz akmış hali.. belki foto pek yansıtamamış ama zaten öyle koyu bir renk değil saçlarım..belki bakır kumral gibi bir şey.. ben de şimdi küllü kullanarak o bakırlığı azaltmaya çalışmayı düşünmüştüm..

canım bu resmin toffe mi boyalı acaba kumral mı yoksa bende toffe istiyorum da kumral gibi bi renk mi çıkıyo ortaya dipler uçlar aynı oldu demişsinde

he ilk fotoda çok koyu görünüyordu.ikincisinde açık duruyo baya.ama turunculuk 8.0 la 8.1 turunculuğu gidermeye yetmez büyük ihtimal.sadece 8.1 olsa belki

bir de yeşillenme riski var falan da deniliyor ya ondan ana rengi de karıştırmaya karar vermiştim, olmadı ikinci boyada sırf küllü yaparım ama yine dde korkarım heralde zaten ilk defa küllü bir boya deniyeceğim ondan temkinliyim :KK1: sağol canım yorumun için :KK71:

canım bu resmin toffe mi boyalı acaba kumral mı yoksa bende toffe istiyorum da kumral gibi bi renk mi çıkıyo ortaya dipler uçlar aynı oldu demişsinde

bende o sırada iki kere kumral boyanmıştı ve de tabi dipleri gelmişti baya da akmıştı.. dolayısıyla altın toffee tam olmuştu benim diboyamda..zaten güzel bir renk, isminin hakkını veriyor yani cidden altın rengi parıltılar oluyor, ama ben artık öyle parıltılı bir renk pek istemiyorum, küllü de doğallık ve o farklı renk yansımalarını engellediği için tercihim oldu.. yoksa toffee çok tatlı bir renk bence.. altta ne renk olduğu da önemli tabi; ben diplerimdeki kendi koyu kumral saç rengim üzerine boyamıştım direk kutudaki gibi çıkmadı tabi ama bir-birbuçuk ton koyusu belki, zaten resimde de belli..bir e 20 dk falan tuttum saçımda, çok bekletince koyulaşırmış haberin olsun canım..

Ben en son yeşillenmeden korktuğum için 6 ile 6.1 i karıştırdım güzel oldu....hafif küllü oldu böyle..bidaha da hep böyle yapmayı düşünüyorum.. bide akmasını engelleyebilsem ah :KK5: zemin açık kumral olduğu için korkuyorum akacak diye..

saçınızda boya olduğu için 9 ile 9.1i karıştırırsanız istediğiniz renklere daha iyi yaklaşır bence

Bu konu çok önceden açılmış ama merak ettim sonuç ne oldu konuyu açan arkadaş cevaplar mısınız

Ay evet lütfen cevap. Tarçın bakır saçlarımı küllü kumrala çevirmek istiyorum bende...

X