doğumdan sonra adet görmeden hamile kalan var mı?

emily1234

Guru
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2010
127
0
merhaba, doğumdan sonra adet görmeden hamile kalınır mı? aranızda bunu yaşayan var mı merak ediyorum. benim kızım 6 aylık oldu ben daha adet olmadım. siz ne zaman oldunuz?

Son düzenleme:
merhaba, doğumdan sonra adet görmeden hamile kalınır mı? aranızda bunu yaşayan var mı merak ediyorum. benim kızım 6 aylık oldu ben daha adet olmadım. siz ne zaman oldunuz?

Ben yaklaşık doğumdan 2-3 ay sonra adet oldum ama merak etme uzun süre adet olmayanlar var sen eğer hamilelikten süpheleniyorsan bir test yap ama hiç zannetmem canım teleşlanma

ay beni yazmışsın. benim de doğumdan düne kadar böyle içim içimi kemiriyordu.(korunuyoruz ama yine de acaba diyordum, test yaptırmaya da korkuyordum) ama 1 yıla kadar adet olmayabilirsin denildi. artık bu ay sonu oğlumu kontrole götürdüğümde ben de doktoruma görünmeye karar verdim ki dün sabah lekelenme oldu. ancak akşama bir şey yok gibiydi ve bu sabah aylardır beklediğim sahneyi gördüm.
bu arada adet olmadan hamile kalınmaz diye kesin bir şey yok ama çok uzun süre adet olunamama diye bir şey var. çok aklında kalırsa bir test yaptır ya da doktoruna görün hem kontrol olur.

Ben yaklaşık doğumdan 2-3 ay sonra adet oldum ama merak etme uzun süre adet olmayanlar var sen eğer hamilelikten süpheleniyorsan bir test yap ama hiç zannetmem canım teleşlanma

evet canım hamilelikten şüpheleniyorum güvenli bir korunma yöntemi kullanamadığımız için.. adet olsam spiral taktıracağım.. teşekkür ederim..

ay beni yazmışsın. benim de doğumdan düne kadar böyle içim içimi kemiriyordu.(korunuyoruz ama yine de acaba diyordum, test yaptırmaya da korkuyordum) ama 1 yıla kadar adet olmayabilirsin denildi. artık bu ay sonu oğlumu kontrole götürdüğümde ben de doktoruma görünmeye karar verdim ki dün sabah lekelenme oldu. ancak akşama bir şey yok gibiydi ve bu sabah aylardır beklediğim sahneyi gördüm.
bu arada adet olmadan hamile kalınmaz diye kesin bir şey yok ama çok uzun süre adet olunamama diye bir şey var. çok aklında kalırsa bir test yaptır ya da doktoruna görün hem kontrol olur.

adet olmadığım için ister istemez korkuyorum canım..güvenli bir korunma yöntemine geçemedik daha.. teşekkür ederim..

ben 10 ay adet olmamıştım canım.ama bir sorun olmadı tabi yine de çok dikkat etmek gerek

marta dogum yaptım canım ben.kırkım çıkar çıkmaz spirak taktırdım.iyikide taktırmışım dün regl oldum.dogumdan tam 2 ay sonra regl oldum yani.keşke az daha olmasaydım.böyle rahattım.sanmıyorum adet olmadan hamile kalınacagını yinede tedbir almak gerek.

örnekleri var biliyorum.çok dikkat edin .bende 7-8 ay regl olmayanlardanım.17.ayımda yine adet düzensizliği yaşarken(emzirmeden kaynaklanan) hamile kaldım ve farketmedim.hiç ihtimal vermiyordum ama oldu.sizin gibi test yapmayı erteliyordum aslında olmadığından emindm kendimce.prezervatifle korunuyorduk sadece 1 kere geri çekilme oldu ondada hamiş kalmışım.test yaptığım gün 2.çizgi 1.den önce çıktı gözlerim yuvalarından fırlayacaktı nerdyse.bu arada benim 3.bebişimdi yani düşünmüyoduk.ve hiç adet görmedn hamiş kalıp anlamayıp 5.ayında tekmelerle fakeden tanıdğım var.yani dikkattt.ben bağlattğm halde iştahım çok açıldı diye bugün test yaptım çok şükür çıkmadı.Rabbim isteyenlere versin inşallah

ben de bugün hamile oldugumu anlamış bulunuyorm. 8 aylık bebeğim var ve henüz adet olmamıştım, gecmeyen halsizlik ve mide bulantısının ardından tahlil verdim ve tekrar hamile oldugumu öğrendim. şoktayım. hamile kalmak istemiyorsanız dikkatli olun :)

Bende dogumdan sonda adet olmadım, bebegim 6 aylik oldu ve sanki karnımda hareketlenme var sanki, test alacam yarın. Çok korkuyorum 2 çizgi gormekten

ben de bugün hamile oldugumu anlamış bulunuyorm. 8 aylık bebeğim var ve henüz adet olmamıştım, gecmeyen halsizlik ve mide bulantısının ardından tahlil verdim ve tekrar hamile oldugumu öğrendim. şoktayım. hamile kalmak istemiyorsanız dikkatli olun :)
Ay saka yapiyosun cok korkrum suanda

Bende dogumdan sonda adet olmadım, bebegim 6 aylik oldu ve sanki karnımda hareketlenme var sanki, test alacam yarın. Çok korkuyorum 2 çizgi gormekten
Bir şey çıktı mı? Baya olmuş siz yazalı gerçi ama. Benimde beş aylık bebeğim var. İlk doğumumda hemen adet olmuştum. Bunda hala olmadım. Ilkinde adet olup bunda olmamam normal mi ki

Msji yazali cok geckis uzerinden ama ne sekilde korunuyordunuz korunurken mi hamile kaldiniz

X