Doğuma Hazırlık çin takvimi doğruluğu

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

canobebek

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2011
707
20
arkadaşlar bir oğlum var ikinci bebeğime hamile kalmak istiyorum.herşeyden önce sağlıklı olması ama bir kızım olsun çok istiyorum,
çin takvimini doğruluğu nedir sizce.. sürekli çin takvimine göre plan yapıyorum. kendimi engelleyemiyorum. bir de çok farklı çin tavimleri var. yardımınız ltf.

Benim bir kızım vardı. Oğlum olsun istiyordum. Bir tanıdığımız hamile kalcağın zaman bana sor ben bütün çalıştığım iş yerindeki kızlara yaptım dedi. Gittim çin takvimmiş meğer. Dedi 6 ay sneinki erkek 6 ay zamanın var :) Bazı sebeplerden dolayı 4 ay hamile kalamadım. 5. ayda kaldım oğlum oldu :) Bütün iş yerindeki evli bayanlara uygulamış hepside doğru çıkmış. Ama onun elindeki takvim çok eski bir gazeteden kesilmeydi. İnternette baktım onunkiyle uyan yoktu :KK61:

Son düzenleme:
Benim bir kızım vardı. Oğlum olsun istiyordum. Bir tanıdığımız hamile kalcağın zaman bana sor ben bütün çalıştığım iş yerindeki kızlara yaptım dedi. Gittim çin takvimmiş meğer. Dedi 6 ay sneinki erkek 6 ay zamanın var :) Bazı sebeplerden dolayı 4 ay hamile kalamadım. 5. ayda kaldım oğlum oldu :) Bütün iş yerindeki evli bayanlara uygulamış hepside doğru çıkmış. Ama onun elindeki takvim çok eski bir gazeteden kesilmeydi. İnternette baktım onunkiyle uyan yoktu :KK61:

hangi takvimdiki acaba. bende 3 aydır hamile kalmaya çalışıyorum ama olmadı. zaten artık çin takviminin hükmü de kalmadı,çünkü insan isteyince hemen kalamıyor. ama gerçekten bir kızım olsun çok istiyorum, bu ay erkek ayı ama tutmayan da çok var artık allahtan hayırlısı...bazen kendime çok kızıyorum çünkü ama o takvimi bulursan paylaşırsN SEVİNİRİM

canım tam olarak inandırıcılığı olmasa bile benim çevremdede çin takvimine uyan çok gebelik mesela ben kızıma hamileyken duymuştum çin takvimini 22 yaşımda ocak ayında 2009 da kızıma hamile kaldım kuzenimin eşide 2010 ocak ayında 22 ayında kızına hamile kalmıştı ve ben yine hamileyim nisan ayından 24 yaşındayım bende hep internetten baktım ama söyle bişey var doğum tarihin doğru olmalı

canım tam olarak inandırıcılığı olmasa bile benim çevremdede çin takvimine uyan çok gebelik mesela ben kızıma hamileyken duymuştum çin takvimini 22 yaşımda ocak ayında 2009 da kızıma hamile kaldım kuzenimin eşide 2010 ocak ayında 22 ayında kızına hamile kalmıştı ve ben yine hamileyim nisan ayından 24 yaşındayım bende hep internetten baktım ama söyle bişey var doğum tarihin doğru olmalı

hayırlısı artık ne yapalım. zaten böyle hesaplar yaptıkça kendimi çok kötü hissediyorum :KK43:(( ama bir yandan DA ACABA DOĞRU MUDUR DİYORUM...

X