tam 17 günüm geçti ama idrar testleri negatif neden???

guzelkizMS

İnsanın kaderi güzel olcakmış...
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2007
2.400
404
1 . MİDE BULANTISI………………………………………..3 gündür hafif şiddetde bulantılar hissediyorum sabahları genelde
2 . BAŞ DÖNMESİ………………………………….…………evet var başım fena şekilde agrıyo gözlerle beraber
3 . TANSİYON DÜŞMESİ……………………………….……evet tansiyonum çok düşüyo bu aralar
4 . ALT KARINDA ŞİŞKİNLİK VE HASSASLIK………....kocaman karnım oldu yaf
5 . KASIKLARDA BATMA YADA SANCI KRAMP………daha bu sabah bi sancıyla kalktım ve kesin adet olacam dedim
6 . KİRPİKLERİN KARIŞMASI……………………...………valla benim kirpiklerim dikineydi bugün böle kıvrışmış yukarı dogru :)))
7 . BEL AĞRISI……………………………………..…………akşam vardı şuan yok ara ara agrılar oluyor
8 . AKINTI ARTMASI…………………………………………çokkkkkkkk akıntı geliyo ve çokta kötü kokusu var
9 . GÖĞÜSLERDE HASSASİYET……………………………evet çok hassas
10. GÖĞÜSLERDE ŞİŞME……………………………………evet büyüdüğünün farkındayım
11. GÖĞÜS UÇLARININ ACIMASI…………………………böle sıkınca agrıyo :)))
12. GÖĞÜS UCLARININ RENGİNİN KOYULAŞMASI….öle çok koyulaşma yok
13. SIK İDRARA ÇIKMA…………………………………….her saat başı
14. UYKU HALİ……………………………………………….evet çok aşırı bi uykum geliyor
15. HALSİZLİK……………………………………………….çokkkkkkkk halsizlik var
16. AĞIZDA KURULUK……………………………………..sabahı bunun için ssevmiyorum sabah kalktımda bi damla bile ıslaklık yok çok aşırı kuruluk var
17. AĞIZDA METAL TADI HİSSETME……………………hiç dikkat etmedim
18. DUDAKLARIN FOSUR FOSUR OLMAS………………fosur fosur ne demek anlamadımki
19. GÖZ BEBEKLERİN BÜYÜMESİ……………………….hiç bakmadım
20. İDRAR KOKUSUNDA DEĞİŞME………………………ewt değişti :KK70:
21. G AZLI OLMAK …………………………………………gazlı olmakmı :KK70::KK70::KK70:onu hiç sorman dakka saniye
22. MİDE YANMASI………………………………………….bazen sabahları
23. AVUÇ İÇLERİNDE SICAKLIK HİSSİ…………………yok
24. BEL KALINLAŞMASI……………………………………bilmiyorum
25. ADET GEÇİKMESİ………………………………………17 gün
26. AKŞAMLARI AŞIRI ÜŞÜME HATTA TİTREME……yok
27. MİDE KAZINMASI_ ÇOK ACIKMA………………….evet ya bu tam bana göreeeeee çok acıkıyom aşırııııııı
28. SIK İDRARA ÇIKMA……………………………………sık çıkıyorum

bide 10 kez idrar testi yaptım negatif çıktı kan testini adetime 1 hafta kala yaptırmıştım ondada gebelik gözükmedi şimdi arkadaşlar bu ne demek oluyo ve ben yeni evliyim 2 bucuk ay oldu sizce 17 gün normalmi lütfen beni bi aydınlatın yaaaaaaaa:KK43:(((:-)çok üzgünüm::çok üzgünüm: nolur beni aydınlatın çıldırmak üzereyim ya yeni evlilere soruyorum özellikle ilk aylarda bu kadar geçikmeniz oldumuydu,:1no2::1no2::1no2:

1 . MİDE BULANTISI………………………………………..3 gündür hafif şiddetde bulantılar hissediyorum sabahları genelde
2 . BAŞ DÖNMESİ………………………………….…………evet var başım fena şekilde agrıyo gözlerle beraber
3 . TANSİYON DÜŞMESİ……………………………….……evet tansiyonum çok düşüyo bu aralar
4 . ALT KARINDA ŞİŞKİNLİK VE HASSASLIK………....kocaman karnım oldu yaf
5 . KASIKLARDA BATMA YADA SANCI KRAMP………daha bu sabah bi sancıyla kalktım ve kesin adet olacam dedim
6 . KİRPİKLERİN KARIŞMASI……………………...………valla benim kirpiklerim dikineydi bugün böle kıvrışmış yukarı dogru :)))
7 . BEL AĞRISI……………………………………..…………akşam vardı şuan yok ara ara agrılar oluyor
8 . AKINTI ARTMASI…………………………………………çokkkkkkkk akıntı geliyo ve çokta kötü kokusu var
9 . GÖĞÜSLERDE HASSASİYET……………………………evet çok hassas
10. GÖĞÜSLERDE ŞİŞME……………………………………evet büyüdüğünün farkındayım
11. GÖĞÜS UÇLARININ ACIMASI…………………………böle sıkınca agrıyo :)))
12. GÖĞÜS UCLARININ RENGİNİN KOYULAŞMASI….öle çok koyulaşma yok
13. SIK İDRARA ÇIKMA…………………………………….her saat başı
14. UYKU HALİ……………………………………………….evet çok aşırı bi uykum geliyor
15. HALSİZLİK……………………………………………….çokkkkkkkk halsizlik var
16. AĞIZDA KURULUK……………………………………..sabahı bunun için ssevmiyorum sabah kalktımda bi damla bile ıslaklık yok çok aşırı kuruluk var
17. AĞIZDA METAL TADI HİSSETME……………………hiç dikkat etmedim
18. DUDAKLARIN FOSUR FOSUR OLMAS………………fosur fosur ne demek anlamadımki
19. GÖZ BEBEKLERİN BÜYÜMESİ……………………….hiç bakmadım
20. İDRAR KOKUSUNDA DEĞİŞME………………………ewt değişti :KK70:
21. G AZLI OLMAK …………………………………………gazlı olmakmı :KK70::KK70::KK70:onu hiç sorman dakka saniye
22. MİDE YANMASI………………………………………….23. AVUÇ İÇLERİNDE SICAKLIK HİSSİ…………………yok
24. BEL KALINLAŞMASI……………………………………bilmiyorum
25. ADET GEÇİKMESİ………………………………………17 gün
26. AKŞAMLARI AŞIRI ÜŞÜME HATTA TİTREME……yok
27. MİDE KAZINMASI_ ÇOK ACIKMA………………….evet ya bu tam bana göreeeeee çok acıkıyom aşırııııııı
28. SIK İDRARA ÇIKMA……………………………………sık çıkıyorum

bide 10 kez idrar testi yaptım negatif çıktı kan testini adetime 1 hafta kala yaptırmıştım ondada gebelik gözükmedi şimdi arkadaşlar bu ne demek oluyo ve ben yeni evliyim 2 bucuk ay oldu sizce 17 gün normalmi lütfen beni bi aydınlatın yaaaaaaaa:KK43:(((:-)çok üzgünüm::çok üzgünüm: nolur beni aydınlatın çıldırmak üzereyim ya yeni evlilere soruyorum özellikle ilk aylarda bu kadar geçikmeniz oldumuydu,:1no2::1no2::1no2:

benim de bugün 10 ay bitti evleneli.benim adetlerde bi değişiklik olmadı ilk aylarda.genellikle 26-27-28-29 günde bir hasta olurum ben.şimdi 27.günümdeyim hasta olmadım.işallah hamileyimdir.

Taze gelin canım yaaa kan testini çoook erken yaptırmışsın 1 hafta kala kanda çıkmazzzz.Adetin 17 gün geçmiş hala neden idrar testi deniyorsunki bence kan tahlili yaptır bu kadar gecikmesi normal değil.Benim ablamın 10 gün idrarda belli olmadı kanda belli olmuştu ama yinede herşeye hazırlı ol inşallah meleğin sana süpriz yaparra.s.

Merhaba,
doğum kontrol hapı kullanıyormuydun?
Yada hiç doktora gittinmi ya dış gebelik gibi ters giden bir durum varsa.Bence test yapcağına Kadın Doğum uzmanına git.
Kaç yaşındasın canım.
Umarım bunun sonucunda güzel bir haber alırsın.

Canım evlenmekle adet gecikmesinin bir bağlantısı yoktur bende birbuçuk senelik evliyim ve evlemeden önceki gibiydi adetlerim hep zamanında olurdum adet gecikmesinin ilk akla gelen nedeni gebeliktir bence kan testini tekrar et kesin sonuç verir yalnız aklıma birşey takıldı akıntım var ve çok kötü kokuyor dedmişsin hamilelikte akıntı olur kokusuzdur ama kokulu akıntın olması enfeksiyonolabilir gibi ama sen yinede kan testini yaptır yoksa gebelik doktoruna danış

canım bence hemen bi dr a görün, çok kötü kokan akıntı mantarı düşündürdü bana..
hamilelik konusunda bişe diyemem ben de 1 yıllık evliyim,bebeğim yok ama benim de evlendikten sonraki ay düğün stresinden adetim bi hayli erken olmuştu ama sonra düzene girdi.. stresten gecikme de olabilir. ama bi doktora gitmelisin..

kızlar yorumlarınız için çok tşk ederim bende zaten mantar var mantar tedavisi görüyorum mantarı yendim şuan yok dedi doktor ve çok kötü bi yanma var sanki ateş püskürüyor gibi ve ben normalde 27-28-29 olurdum ama olmadım son 4 aydır gününü şaşmadan oldum ama bu ay neden böle oldu anlamadım doktora gittim ditmedim degil ama mantar deiler bazıları hiç ilgilenmdiler sinirlerimi bozdu gönderdier burdaki doktorlar hiç iyi deil yad bana iyisi denk gelmedi :KK43:((

Benimde geçen pazar regl olmam gerekiyordu ama hala olmadım. 10 gündür birşey yok. Ama gebeliğe dair belirti de yok. Kan testi yaptırdım negatif. Cumartesi gününe kadar beklememi ondan sonra ilaç kullanmamı söyledi doktorum.

benimde aynı şekilde 12 gün gecikti bu ay.hamileliğe dair bir belirtim yok önceki gün test yaptım negatif çıktı ama benim adetlerim zaten düzensizdi doktora gittiğimde diane35 vermişti ama ilaç kullanma yanlısı olmadığımdan yarıda kestim 3 aydır düzenli oluyordum bu ay yine gecikti :KK43:

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee napcaz kızlar biz bu düzsiz adetlerimizi bende olanları belirttim hamilemiyim acaba yarın kesin bi test yaptırcam

bende bu kadar belirtiye ve gecikmeye karşı bebiş olsa çıkardı diye düşünüyorum mesela bulantı hcg hormonunun salgılandığını gösterirmiş hcg de zaten salgılanmaya başlayınca idrar testlerinde çıkar...ayrıca cnm benm bende gece ay adetim 1 gün geçti ve geldi ama 2 gün geldi normalde 4 gün gelir diye şüphelendim hem doğru dürüst belirtimde yoktu hemen gittim kanda test yaptırdım yetmedi ultrosonda bakılsın istedim hiçbirinde çıkmadı ve adetin 2 gün gelmesi strese bağlandı ve sende 17 gün gecikme var ayrıca belirtilerim tümü var iyi ce durumu araştırmak için daha niye bekliyorsun...inş. vardır dualarımız hep o zaten :çok üzgünüm:

canim benim belirtilerin neredeyse hamilelik belirtisi ama sen yine de kan testi yaptir rahatla biz simdi ne desek yalan olur ...en kisa zamanda ya dr a git ya da kan testi yaptir onda kesin cikar Allah yardimcin olsun insallah hamilesindir...

canım hamilelik olsa şimdiye kadar idrarda çıkardı başka bir sorun olabilir kist varsa oda adet düzensizliğine sebeptir yada hormonlarda sorun olabilir ben yeni evlendiğimde 3 ay düzenli adet oldum ondan sonra hep düzensizleşti 1 hafta 10 gün hatta o ay olmadığım olurdu bekarken 28 günde bir adet olurdum o yüzden gebe kalmam biraz zor oldu 2,5 yıl olmadı şimdi çok şükür kızıma hamileyim darısı sizlerin başına.bence doktora git sebebi araştırılsın

ya doktora gidicem bi türlü elim degmiyo bu aralar abime kız alıcaz onla ugraşıyoruz bide çalışıyorum ya bi türlü elim degmiyo :KK43:(( bugün niyetlenmiştim yine gidemedim ya of

merhaba canım aynı dert bendede var benim adetlerim düzenli sayılır ara sıra gecikiyodu ama genelde gününde gelirdi 3 ay önce düşük yaptım ve 3 aydan beri gününde adetolmuyorum hep gecikiyor gecen ay tam 25 gün gecikti tahlil yaptırdım negatif kan testi yaptırdım tabi,sonra falutal kullandım geldi bu ay yine gecikti her ay test yapmaktan bıktım artık hakkımızda hayırlısı olsun canım ama biran önce kan testi yaptır için rahatlasın

benimde adetim sürekli gecikiyordu 3 ay adet olmadığımı bilirim ilk gittiğim doktor pko dedi çok üzülmüştüm tiroid tahlilleri filan yaptırdım hiç bişey çıkmadı şimdiki doktorum ise yumurtlama problemin var dedi gonophene verdi allahın izniyle hamile kaldım bence biran önce doktora gidin önemli birşey olabilir allah korusun

kızlar kan tahlili yaptırdım 4.4 çıktı sonuç bu ne demek oluyosa ve doktor dediki ne var ne yok dedi haftaya gel ultrason yaptır dedi haftaya tam sonuç çıkar dedi bu nasıl iş anlamadım ama özel doktora gitmeye karar verdim

güzel kız bencede idrar testi ile uğraşma kan testi yaptır
benim ilk hamileliğimde hiç bir zaman idrarda çıkmamıştı
testi hemen yaptır çünkü hamile isen inşallah öle gözüküyo folik asit yada düşük riski var ise progestona başlar dr .şimdiden hayırlı olsun

X