sırt ve gögüs agrısı

eda1982

CANIM KIZIM IRMAK'IM
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
672
4
kızlar 2haftadır şikayetçi oldugum bir konu var.akşam yemeklerden sonra sag gögüs altımda ve sırtım sag tarafında agrım oluyor nefes almakta zorlanıyorum.yemekte de fazla yemiyorum niye böyle oluyor ki sizdede oluyor mu bu tür bir agrı?:uhm:

valla canım anlam veremedim..bende olmuyor böyle bişey..ciddi bişey olabilirmi dr a görün bence

a.s.ya cnm üşüttünmü dicem ama yemekten sonrada diyorsun bence bidoktora gıtsen iyi olur hic bır bilgim yok geçmiş olsun cnma.s.

Canım aynı şey bende de oluyor. Sırt değil ama sol göğüs altımda oluyordu benim. Nefes alırken ya da hep yan yattığımdan çok zorluyordu beni. Özellikle de yemekten sonra zaten hep o zaman oluyor. Dr. a gittiğimde sormuştum dr. ise bana gülmüştü. Heralde olacak böyle şeyler demişti. Ben telaşla kardiyaloğa mı gitsem acaba diye sorunca da bunun hamilelikle ilgili olduğunu, bebeğin büyüdükçe iç organlara baskı yaptığını söylemişti. İstersen sen de sor doktoruna, o da benzer bir şey diyecektir...

merak etme hamilelikte olur böyle seyler korkma yemeğini ağır kaçırma sadece ona dikkat et.. ama doktorunada danışmalısın çünkü hamilelik döneminde bazı hastalıklar çıkıyor çünkü bünyenin çok hassas olduğu bir dönem.. ve bunlar doğum sonrasınada kalabilir..

kızlar 2haftadır şikayetçi oldugum bir konu var.akşam yemeklerden sonra sag gögüs altımda ve sırtım sag tarafında agrım oluyor nefes almakta zorlanıyorum.yemekte de fazla yemiyorum niye böyle oluyor ki sizdede oluyor mu bu tür bir agrı?:uhm:

ben doktora sormuştum bu konuyu bende de olmuştu.dediki sırtına masaj yaptır çünkü gerginlikten stresten yorgunluktan olabiliyomuş.dediği gibi eşime masaj yaptırdım bi süre sonra geçti geçmiş olsun

bende de oluyor ama sadece sırt ağrısı oluyor canım yaaa
oturunca falan arabada çok ağrıyor

arkadaşlar doktoruma danıştım akşam fazla yemek yeme dedi bende dikkat ediyorum ama yine oluyor.bi de dikkat ettim yoruldugum günler daha çok oluyor.artık ne yapalım bebişlerimiz için bu tür rahatsızlıklara katlanacagız

benimde sırtımda müthiş bir ağrı var.aslında son aylarda oluyormuş fakat benim bebekler 2tane olduğu için erken başladı.ne rahat oturabiliyorum nede rahat yatabiliyorum

bende de aynı sıkıntılar ve bu ağrılar çok normal bu benim ikinci doğumum ve ilerleyen aylarda artıyor,mide yanmaları başlıyor,nefesin daralıyor,korkulacak biş değik güzelim

hepinize teşekkürler arkadaşlar yorgunlugunda çok etkisi oluyor bir kaç gündür pek bi iş yapmadım çok iyiyim şimdi.kendimizi yormamayada dikkat edelim hepinizi öpüyorum

X