idrar testi yaptım pozıtıf ama ultrasonda cıkmadı.....

Fatma aykal

Guru
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2011
209
2
mrb bu gun oglen saatlerınde ıdrar testı yaptım 3 defa pozıtıf cıktı.saat 5te hastaneye gıttım ultrasonda görünmedi...adetım gecıkelı 1 hafta oldu...kan tahlılıde verdım yarım saat sonra arıcaklar ama bekleyemıyorum 8 aydır bu anı beklıyordummmm...sizce hamilemıyım

üç test de yanılıyor olamaz ya! beta hcg 1500 civarındayken vajinal ultrasonla ancak görünür kese.içiniz rahat olsun, hele ki geç döllenmeyse ancak yükselir. allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin. tahlil sonucunu yazarsınız buraya.

Son düzenleme:
mrb bu gun oglen saatlerınde ıdrar testı yaptım 3 defa pozıtıf cıktı.saat 5te hastaneye gıttım ultrasonda görünmedi...adetım gecıkelı 1 hafta oldu...kan tahlılıde verdım yarım saat sonra arıcaklar ama bekleyemıyorum 8 aydır bu anı beklıyordummmm...sizce hamilemıyım

beta hcg değerin 1500-2000 lere varınca alttan kese görünür. panikleme hemen, biraz bekleyeceksin.

Son düzenleme:
öncelıkle cevapladıgınız ıcın cok tsk ederım.hastaneden aradılar kan testı sonucuda pozıtıf.yarın tekrar görüşücem doktorumla...8 aydır beklıyordum ALLAHım herkeze nasıp etsın.....

X