Afrodizyak Masaj Yağı !!

herbaryum

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
476
2
sevgili arkadaşım chocotripiŞeniz de çok güzel bi tarif vermiş ama bu başkaa:)))))))))))))))))

Afrodizyak masaj yağı

Bu masaj yağını kendiniz kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Ancak dikkat edin çünkü karışımın uyarıcı etkisi oldukça yüksektir. Karışımı hazırlarken kullanacağınız yağların kokuları çok etkilidir.

Malzemeler:

a.. 100 ml badem yağı veya avakado yağı

b.. Her birinden 6 damla olmak üzere gül, lavanta ve kişniş otu yağı

c.. Yarım vanilya çubuğu

Hazırlanışı:

Bütün malzemeleri birbirine iyice karıştırıp, koyu renkli cam bir şişeye koyun. Ardından vanilya çubuğunu da bütün olarak şişeye atın. Karışımı ışıktan uzak bir yerde 48 saat dinlenmesi için bekletin.

Bu yağın miktarını 30 ml'ye düşürerek parfüm olarak da kullanabilirsiniz. Nasıl kullanılırsa kullanılsın uyarıcı etkisi çok yüksek olacaktır.

Kullanımı:

48 saat beklettikten sonra, vücudunuza masaj yaparak karışımı sürün ve kendinizi uyarıcı etkinin heyecanına bırakın.

30 ml e düşürerek parfüm de yapabilirsini diyorsun fakat yağlar iz yapar her yerimiz yağ olur hem su ile karıştırılacak mı bu parfüm

Hayir Canim Hani Kücük şişelerde Olurda Hani Tenine örneğin Boynuna Bileklerine Vs Sürersin Ya Onlardan Oluyor Işte :))))))
Kolay Gelsinn

evli bayanlarin özellikle tercih etikleri bir krem bu kizlar yerimseniben
en ufak dokunuslarda aninda sinyal gönderiyormus bilemicem yani :roflol:

sevgili arkadaşım chocotripiŞeniz de çok güzel bi tarif vermiş ama bu başkaa:)))))))))))))))))

Afrodizyak masaj yağı

Bu masaj yağını kendiniz kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Ancak dikkat edin çünkü karışımın uyarıcı etkisi oldukça yüksektir. Karışımı hazırlarken kullanacağınız yağların kokuları çok etkilidir.

Malzemeler:

a.. 100 ml badem yağı veya avakado yağı

b.. Her birinden 6 damla olmak üzere gül, lavanta ve kişniş otu yağı

c.. Yarım vanilya çubuğu

Hazırlanışı:

Bütün malzemeleri birbirine iyice karıştırıp, koyu renkli cam bir şişeye koyun. Ardından vanilya çubuğunu da bütün olarak şişeye atın. Karışımı ışıktan uzak bir yerde 48 saat dinlenmesi için bekletin.

Bu yağın miktarını 30 ml'ye düşürerek parfüm olarak da kullanabilirsiniz. Nasıl kullanılırsa kullanılsın uyarıcı etkisi çok yüksek olacaktır.

Kullanımı:

48 saat beklettikten sonra, vücudunuza masaj yaparak karışımı sürün ve kendinizi uyarıcı etkinin heyecanına bırakın.

çıkışta hemen aktara gidiyo ve aynen bunları aliyorum sengözlerimebaksanab

ben 5 ytl ye bi gül yağı aldım ama:KK43:
sahtemiydi ki o
ne bilim hoşta bişeydi:)
çok z yağı az gülyağı karışımı mı acaba:)))))))))))

şimdi bu yağı uygulayıpta sonuç alan yok mu ya. çok merak ettim bende. biri sonuç aldım dese gidip hemen alıcam malzemeleri. yoksa ilk deneyen ben mi olsam?

Bence ikisini de :) Geçen hafta evde deney yaaprken :) kendim bir karışım buldum dokunduğun yer ısınıyor resmen çok güzel bir his ama bunu da denicem. Zaten havamda olursam çok güzel masaj yaparım zemuszemus bi yağım eksikti o da tam oldu.

ylang ylang-masja yagı.Bodyshop magazalarında bulabılırsınız.Inanılmaz bır uyarıcı ve etkılıdr..Denenmıstır...
:)))

Merhabalar,
Eşim böyle şeylere meraklı.
Bu karışımdan yaptı.
Kendisinde bir etkisi olmadı.
Ben istemediğim halde bana da bizzat kendisi sürerek masaj yaptı.
Maalesef bende de bir etkisi olmadı.
Faydasını gördüğünü yazan da yok burada.
Ama herkesin metabolizması farklı.
Belki benim aldığım ürünler tam doğal değildi.
Bu yağlar Tarım Bakanlığı onaylı olmalı.
Bazılarında sadece aroma var.
Bazıları ise gerçek, dsitilasyon yöntemiyle elde ediliyor.
Şiffa Home'nin ürünleri kaliteli mesela.
Faydasını gördüğünü yazan da yok burada.
Eşim hep benim soğuk olmamdan şikayet ediyor.
Yüzlerce TL harcayıp benim için iksirler, taletler, kapsüller aldı vs ama hiç biri beni canlandıramadı.
Galiba psikolojik bir şey bu.
Eşim bu nedenle, erkeklerin kendisinden 10 yaş küçük bayanlarla evlenmeleri gerektiğini söylüyor.
Ancak uyum sağlayabilirmişiz.
Selamlar.
Selamlar.

X