Göz Çevresi Bakımı ukur Gz ve Gz alt kkl

pink_panther

Guru
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2008
626
4
Kızlar gözaltım hem mor hemde çukur oldu.Son 6aydır özellikle göz çevremden çok rahatsızım mor olduğu yetmiyomuş gibi gözüm içe doğru girdi.Küçücük kaldı morluğa çok üzülmüyom ama göz altı çöküklüğü için ne yapabilirim? Gözümün aşağısında çukur var ve gözüm desanki göz kürelerine yerleşti son 1yıldır. Ne yapabilirim? senağlama

göz doktoruna gidin önce anlatın derdinizi sonrada cilt doktoruna gidin onun da önerdiği ürünleri kulanın her ikisinde

Kızlar gözaltım hem mor hemde çukur oldu.Son 6aydır özellikle göz çevremden çok rahatsızım mor olduğu yetmiyomuş gibi gözüm içe doğru girdi.Küçücük kaldı morluğa çok üzülmüyom ama göz altı çöküklüğü için ne yapabilirim? Gözümün aşağısında çukur var ve gözüm desanki göz kürelerine yerleşti son 1yıldır. Ne yapabilirim? senağlama

bu yazdığınız dönemde kilo kaybınız mı oldu? yüzden de zayıflıyorsanız, gözlerinizin çökmesi bundan olabilir.
ya da yorgunluk, uykusuzluk vs etken olabilir.
bunlar yoksa, ve sonradan olmuşsa dr a gitmeniz iyi olur, metabolizmada değişen birşeyler olabilir.

Gözle paralel hafif bi çukurluk güzel duruyo bence.Tabi morlukları kapatınca.Bende de var hem çukurluk hem morluk ama benim çukurlar çok irenç yerleşimlibenneyaptımkiAraştırmalarım sonucunda çukurların ancak dolgu maddeleriyle halledilebileceğini örendimmafoldumben.Bi kaç sene sonra doldurtacamsırnaşık şey

Yuvarlak yüzlü biri olarak gözaltlarımı beğenmiyorum çünkü yüzüme göre dolgun değiller. akannehir Yakın bir zamanda aktarda işim vardı gelmişken bu derdimi anlatayım da çözümü varsa alırım dedim. Adam, neyi sürersen sür en ucuzundan en pahalısına kadar içten beslemedikten sonra kurtulamazsın dedi. Doğruluk payını düşündüm çünkü; tırnak kırılmalarımı ve yumuşaklığına karşı tırnak sertleştirici süren biri olarak çinko takviyesi alarak çözdüğüme göre haklı dedim. Bana arı sütü polen bal karışımını verdi. Akşam yatarken almaya başladım içine keten tohumu serpeleyerek. Sabah beş gibi her sabah uyanırım, aynaya baktığımda evet bi dolgunlaşma oluyor ama yüzümü yıkayınca eskiye dönüyor. Haydaaaa buyrun burdan yakın niye eskiye dönüyor anlamış değilim sengözlerimebaksanab

genelde insanlar diyet yaparken yuzleri coker bu sadece otla sebze ile diyet yaptıklarından oturu.protein destekli diyetlerde guzelce istediğiniz yerlerden zayıflarsınız.ama bu goz problemi birazda genetik sanki.

benimkiler 28 den beri aynı canım.resmen yaşımı 5-6 yaş ileri atıyo bu görünüm.hem çökük hem altlar mor.doktora gittim,morluk oksijen yetersizliğinden kaynaklanıyomuş.benim meşhur ve çaresiz sorunum sinüzit yüzünden zor nefes alıyorum.ve morluk her geçen gün artıyo ayrıca çöküklük de.sanırım benim için bi çaresi yok.umarım siz bulursunuz

Bugün ayın ikisi ve aktarın dediği gibi on beş günü geçti ve işe yaradı bende polen bal karışımı. Çünkü on- on beş günden önce verim pek alamazsın demişti. Son iki gündür gözaltlarımda ciddi bir dolgunlaşma oluştu. Biraz önce aynaya bi daha baktım ki emin olup yazim diye, evet beni yorgun gösteren gözaltlarım hem ışıldıyor hem de istediğim dolgunluğa ulaşıyor. opuyorumnanaktan Yüzük parmağımı gözümün altındaki kemikten alamazdım o derece kemik belirgindi, çok şükür ki etlenmiş. Bundan sonra poleni bırakmıcam, umarım kızzlar kullanırsanız size de iyi etki bırakır. :nazar:

Bugün ayın ikisi ve aktarın dediği gibi on beş günü geçti ve işe yaradı bende polen bal karışımı. Çünkü on- on beş günden önce verim pek alamazsın demişti. Son iki gündür gözaltlarımda ciddi bir dolgunlaşma oluştu. Biraz önce aynaya bi daha baktım ki emin olup yazim diye, evet beni yorgun gösteren gözaltlarım hem ışıldıyor hem de istediğim dolgunluğa ulaşıyor. opuyorumnanaktan Yüzük parmağımı gözümün altındaki kemikten alamazdım o derece kemik belirgindi, çok şükür ki etlenmiş. Bundan sonra poleni bırakmıcam, umarım kızzlar kullanırsanız size de iyi etki bırakır. :nazar:

peki nasıl kullanıyorsunuz acaba

Can Şifa yazıyor canımcım kutunun üstünde. Umarım bana yarayan sana da yarar ve bi on beş gün sonra filan sonucu yazarsın bize.

Can Şifa yazıyor canımcım kutunun üstünde. Umarım bana yarayan sana da yarar ve bi on beş gün sonra filan sonucu yazarsın bize.

canımm çok teşekkür ederim..biliyorum çok oldum ama ölçü çay kaşığımı tatlı kaşığımı? çook teşekkür ederimm a.s.

mrh iznit_41 aynı sorun bende de var ve bu karışımın ii eldini okuyunca sevindim.gözlerimin altı mor ve sağ gözümün altı dierine göre daha çökük.yeni başladı bende.
merak ettiğim husus şu;bu karışımı kullandığında kilo aldın mı??

X