sezeryan sorası spora başlayan varmı

B

bayan stres

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi bayan stres
sezeryanın üstünden 50 gün geçti ve kocaman bi göbek kaldı bende. mekik çekmeye başladım. ama karnım ağırdı acaba iç dikişlerde bi problem olmuş olabilirmi. spor yapan arkadaşlar doktorunuza danıştınızmı

sezeryanın üstünden 50 gün geçti ve kocaman bi göbek kaldı bende. mekik çekmeye başladım. ama karnım ağırdı acaba iç dikişlerde bi problem olmuş olabilirmi. spor yapan arkadaşlar doktorunuza danıştınızmı
arkadaşım bence mekik yapma çünkü karın kaslarını çalıştırır o da sakıncalı dikişlere
mekik için doktorlar 6 ay sonra diyorlar
göbek bende de var ben de sezeryan olalı 48 gün oldu
tempolu yürüyüş yapabilirsen en iisi o.
doğum kilolarını verebildin mi ben yürüşle vermeye çalışıyorum daha 10 kilom var onları veriim hem 6 ayı geçirmiş olurum
sora göbek için mekik çalışcam...

ben daha yapamam cunku 19 gun oldu dogum yapali
zaten hemen yapmamak lazimmis
doktorumu gorunce ona sorcam zaten o soyler ne zaman yapmam lazim oldugunu
burda bole bi karin iceri geri cekme gibi diye biseey varmis oraya giderim hele bi doktorumu goreyim
iyileseyim
ama ben tum dogum kilolarimi kaybettim sukur iki de ustune kaybettim toplam 12 kilo vermisim:teytey::dance::sm_cool:

aha süper konu...tam benlik...
ben kilo veremiyorum,nasıl vericeeeemmmmm?
spor yapabilir miyiz ki?fil gibiyim sanki

Bende doğum yapalı 10 gün oldu sadece 3 kilo fazlam kaldı.Ama tabi göbek biraz kaldı bu göbek yürüyüşle gidermi ki..En iyisi mekik onun içinde henüz erken zaten..

corumlu nasıl verdin o kadar kiloyu . ben 12liko almıştım 5i doğumda gitti hala 7 kilo var. hiç zayıflayamadım ama göbeğim kocamandı biraz gitti o . kızlar bişeyler yapalım yok edelim bu kiloları. zaten bir yıldır eşimle hiç ilgilenemedim şimdide bu kilolar bela oldu. göbekli olmak çok kötü

bende spor yapmak istiyorum ama maalesef 6 ay beklemek lazım.18 kg almıştım 8ini verdim.10 kaldı.

bende sezaryanla doğum yaptım 10 kılo verdim doğumda 1 aydada 4 kılom gitti şimdilik sadce yürüyüş yapıyorumm..tek yapabildiğim o zaten..

vallaha hastaneden ciktim vermisim o kilolari bende nasil verdigimi hic anlamadim zaten hastanede dogru durust yemek vermiolar tuzsuz yagsiz
evde de ole yaptim az simdi hic dikkat etmiyorum canim ne istese yiyorum
bi kilo daha vermisim yani toplam 13 ohhhhhhhhh sukurler olsun insallah bole devam ederim:teytey:
ama su gobek ah ah :eek:klava:

ya ben zayıflayamıycam heralde. emzirdikçe canım tatlı istiyo. yedikçe yiyorum. yürüyüş yapan arkadaşlar nasıl yapıyosunuz. ben bırakamıyorum uyanır uyanmaz süt istiyo ağlıyo.

ben bayağı verdim sanırım tartılmadım ama gören bişi kalmamış diyo bol bol su içiyorum ekmek 1 dilimden fazla canım istemiyo boğaza biraz dikkat ettimi olacak bu işkaydirigubbakcemile2:teytey:

bence acıktıca su ıc canım ben oyle yaptım ve eskı kıloma dondum zaten sutu yemek degıl sıvılar yapıyor umarım en kısa zamanda ıncecık olursun

bende tam 20 kilo almıştım.hastahaneden eve geldiğimizde sadece 5 kilo gittiğini gördüm ve fecii moralim bozuldu.sonra 2 haftada 5 kilo daha gitti kendiliğinden ben hiç bişi yapmadım sanırım şişlerim indi.ama artık kendiliğinden bişi olmuyor.sıvı önemli diyorlar ben bol sıvı tüketiyorum ama ne olursa olsun yemekten azıcık kısacak olsam sütüme etki ediyor.bende sık ve az yemeye çalışıyorum hamurişi tatlı gibi şeyleri canım çok çeksede yememeye gayret ediyorum.fakat ne olursa olsun kilo bi yana birde şu göbeğin görüntüsü varya o dikişlerin üst kısmından itibaren görünüşü moralimi bozuyor.gidermi birgün acaba bilmiyorum

senağlama 37 gün oldu bende de koca bir göbek var. 3 aylık hamile gibiyim. Doğum sonrasında yapılacak hafif egzersiz verdiler ama bir değişiklik olmadı maalesef. Doktor bana 6 ay sonra spor yapabilirsin demişti. 10 kilo daha vermem lazım ama bende bayan stres gibiyim emzirdikten sonra habire tatlı istiyor canım off offff

kızlar ya benim göbeğim fazla kalmadı ama ben dogumdan eve geldigimde 8 kilo gitmişti..
1.5 ay oldu 1 kilo bile gitmedi hala 83 üm(bi ara 81 oldum ama farklı tartıda oldugu icin yanılmısım)
nasil gitmez anlamıyorum 12 kilo fazlam var
veremeyecegim galiba :KK43:(

senağlama 37 gün oldu bende de koca bir göbek var. 3 aylık hamile gibiyim. Doğum sonrasında yapılacak hafif egzersiz verdiler ama bir değişiklik olmadı maalesef. Doktor bana 6 ay sonra spor yapabilirsin demişti. 10 kilo daha vermem lazım ama bende bayan stres gibiyim emzirdikten sonra habire tatlı istiyor canım off offff

ahhh arkadasim aahh hic sorma
ben tatlı yemeden doydugumu anlamıyorum desem yeridir kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ahhh arkadasim aahh hic sorma
ben tatlı yemeden doydugumu anlamıyorum desem yeridir kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
hiden cnm bende aynı durumdayım doğumdan bu yana 12 kilo gitti daha 12 kilo vermem lazım haftaladır bi gram bile gitmiyo üstelik emziriyorum ve tatlı yememek için kendimle savaş veriyorum napcas bilmem valla....

ben dogum yapalı 12 gun oldu. bugun cesaret edip tartılabildim. 7 kilo vermişim. bi 8-10 kilo daha versem aldıklarımı vermiş olacagım ınsallah. ama kocaman bi göbegim var. dogum yapınca zırt diye gitmiyormus bu gobek.:1no2: kıyafetlerim de olmuyor, canım sıkılıyorsenağlama insallah eritebilirim..:Saruboceq:

aaah aaahhh gelin anam gelin bütün dertliler buraya toplanmış gelin...
ben doğuma 85 kiloyla gittim :1no2: geldiğimde 78dim :uhm: ve hala aynıyım,hatta bazen 79 falan oluyorum kafayı yemek üzereyim...Çok üzgünüm çoook
ben de deli gibi yemek yiyorum,emzirirken acayip acıkıyorum ve kendimi engelleyemiyorum,tatlısız yapamıyorum,dondurmasız duramıyorum...yani bu pis boğazıma hakim olamıyoruuuummm :eek:klava:
üstelik benim normal kilom 62ydi,yani 16 kilo vermem lazım,napıcam yaaa kafamçokkarıştı

ben daha yapamam cunku 19 gun oldu dogum yapali
zaten hemen yapmamak lazimmis
doktorumu gorunce ona sorcam zaten o soyler ne zaman yapmam lazim oldugunu
burda bole bi karin iceri geri cekme gibi diye biseey varmis oraya giderim hele bi doktorumu goreyim
iyileseyim
ama ben tum dogum kilolarimi kaybettim sukur iki de ustune kaybettim toplam 12 kilo vermisim:teytey::dance::sm_cool:

Canım hayırlı olsun bebekleriniz.. :nazar:ya maaşallah valla iyi kilo vermişsin. Toplamda kaç kilo almıştın? Doğumda bebekle beraber ne kadar gitti?
Bizimde az kaldı bakalım , eylülün 5-12 arası sezeryan olacağım sanırım. Yeri kalmadı artık kızımın ya, tuvaletide artık hiç tutamıyom ya...Aşşağıya çok baskı yapıyor artık. Allah yardımcımız olsun. İnşallah bizde hayırlısı ilebebeklerimize kavuşuruz.

X