Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

Yesimmmm24 Benim Doktorum Içebilirsin Dedi Ama Benim Fsh Hormonum Yüksek çikiyor O Yüzden Adet Olamiyorum şimdide Cyvlo Progynova Verdi Onu Kullan Dedi.hayit Tohumununda Zarari Yok Dedi Iç Dedi. Sonra Tekrar Hormon Testi Yapicaz Dedi 3 -4 Ay Sonra Acaba O Zamana Kadar Etkisini Gösterirmi Hayit Tohumu.benim çok Aci Olmuyor Kaynar Suda Bekletiyorum Sari Oluyor Rengi Sonra Içiyorum Ve Kahvalti Yapiyorum Vitaminin Adi Ne Senin Kullandiğinin Doktormu önerdi Vitamini

semos, fsh değerin kaç? benim 14,8. doktorum bana da bu ay cyclo progynova verdi. ilaçla kullanmayayım dedim ama kullanan arkadaşlar var. cyclo progynovayı 3 ay kullan dedi ama ben böyle ilaçlar almaktan nefret ediyorum. elimdekini bitireyim hayıt tohumuna sürekli devam etmeyi düşünüyorum. sonuçta bitki, ne kadar zararı olabilir ki?

cyclo prognova ilacı doğum kontrol türü bir ilaç onu kullandığın sürece hamile kalamazsın bende sadece o ilacı kullanmadan adet olamıyordum ama şimdi bebek için tedaviye geçtik bıraktım ve 6 aydan fazla kullanılmaması gerekiyor bi doktoruna danış istersen

semos, fsh değerin kaç? benim 14,8. doktorum bana da bu ay cyclo progynova verdi. ilaçla kullanmayayım dedim ama kullanan arkadaşlar var. cyclo progynovayı 3 ay kullan dedi ama ben böyle ilaçlar almaktan nefret ediyorum. elimdekini bitireyim hayıt tohumuna sürekli devam etmeyi düşünüyorum. sonuçta bitki, ne kadar zararı olabilir ki?

BENİM FSH DEĞERİM 45 ÇIKTI BEN ÖNCE PRİMOLUT N KULLANIYORDUM SONRA CYCLO PROGYNOVA YI VERDİ DOKTOR BUNLADA HAMİLE KALABİLİRSİN DEDİ. BAŞKA BİR DOKTORDA DEMİŞTİ HAMİLE KALMAYA ENGEL DEĞİL BU İLAÇLAR HAYIT TOHUMUNUDA İÇEBİLİRSİN DEDİ BİŞEY OLMAZ BEN HEM İLAÇ HEM HAYIT TOHUMUNU İÇİYORUM ÇÜNKÜ ADET OLAMIYORUM ARTIK BAKACAZ EKİMDE TEKRAR HORMON TESTİ YAPICAZ NE ÇIKACAK FSH DĞERİM DÜŞECEKMİ BAKACAK DOKTOR HERHALDE.BU İLAÇ YUMURTALARIN ÇALIİŞMASINI SAĞLIYORMUŞ DOKTORA SORDUM BEN NETTE ÖYLE DEDİ. BELKİ EKİMDEN SONRA BAŞKA BİR TEDAVİYE GEÇERİZ ARTIK ZAMANLA GÖRÜCEZ HEM HAYITIN HEM İLACIN ETKİSİNİ BEN İKİSİNİ DE İÇİYORUM VALLA YAPACAĞIM BAŞKA BİRŞEY YOK ÇÜNKÜ İLAÇSIZ ADET OLAMIYORDUM.İNŞALLAH HAYRLISI OLUR BU KADAR UĞRAŞIYORUZ YARABBİM ELLERİMİZİ DUALARIMIZI BOŞ ÇEVİRMEZ SANIRIM

evet yeşimcim,kabuklarıyla kaynatıp sabah aç karnına sıcak içiyorum.ben şeker hapı ile tıkır tıkır oluyodum ama belki işe yarar bunlar diye bırakmıştım,sanırım tekrar başlayacağım...en azından bikaç ay birlikte götürürüm..sonra hapı yavaş yavaş bırakırım...sonuçta şeker hapıyla adet oluyorum,hamile kalmayı en çok sanırım hayıt kolaylaştırıyo?

DİLARA77 canım senin ilacının adı ne şeker hapı mı yoksa senmi öyle diyorsun merak ettim yazabilirmisin bana lütfen

dilara senin glukofaja ihtiyacin var demekki her bunye ayni degil bencede sen surekli olarak o hapi ic ama hayit tohumundan 1 aydan once sonuc alinmaz ayrica ben glukofen icerken hayit tohumu iciyordum ama sen bilirsin dedigim gibi demekki vucudunda insulin direnci var sen ic bence

BENİM FSH DEĞERİM 45 ÇIKTI BEN ÖNCE PRİMOLUT N KULLANIYORDUM SONRA CYCLO PROGYNOVA YI VERDİ DOKTOR BUNLADA HAMİLE KALABİLİRSİN DEDİ. BAŞKA BİR DOKTORDA DEMİŞTİ HAMİLE KALMAYA ENGEL DEĞİL BU İLAÇLAR HAYIT TOHUMUNUDA İÇEBİLİRSİN DEDİ BİŞEY OLMAZ BEN HEM İLAÇ HEM HAYIT TOHUMUNU İÇİYORUM ÇÜNKÜ ADET OLAMIYORUM ARTIK BAKACAZ EKİMDE TEKRAR HORMON TESTİ YAPICAZ NE ÇIKACAK FSH DĞERİM DÜŞECEKMİ BAKACAK DOKTOR HERHALDE.BU İLAÇ YUMURTALARIN ÇALIİŞMASINI SAĞLIYORMUŞ DOKTORA SORDUM BEN NETTE ÖYLE DEDİ. BELKİ EKİMDEN SONRA BAŞKA BİR TEDAVİYE GEÇERİZ ARTIK ZAMANLA GÖRÜCEZ HEM HAYITIN HEM İLACIN ETKİSİNİ BEN İKİSİNİ DE İÇİYORUM VALLA YAPACAĞIM BAŞKA BİRŞEY YOK ÇÜNKÜ İLAÇSIZ ADET OLAMIYORDUM.İNŞALLAH HAYRLISI OLUR BU KADAR UĞRAŞIYORUZ YARABBİM ELLERİMİZİ DUALARIMIZI BOŞ ÇEVİRMEZ SANIRIM

senin de değerin baya yüksekmiş. inşallah olumlu sonuçları görürüz.

bu ilaçla igili ne kadar çelişki var. kimisi kullanırken hamile kalınabiliyo diyo, kimisi kalınmıyo diyo. herşeyin hayırlısı.

kızlar müjdeeee benimde adet düzensiliğim vardı 2 haftadır hayıt suyu içiyorum ve bugünkü tahlil sonuçlarımda gördüm kiii hormonlarım mucize bir şekilde düzene girmiş. Bunu hayıt suyuna ve gerçekten faydasını göreceğime inandığım için hiç pes etmemeye borçluyum.Sizde deneyin ve asla ümitsizliğe kapılmayın birgün mutlaka faydasını göreceksiniz.

yalnız arkadaşlar, ilaçlar üzerinde bilimsel araştırmalar yapan bir hocamdan edindiğim bilgiye göre; hayıt suyu veya tohumunu içerken ilaç tedavisi ile beraber kullanılmasının sakıncalı olabileceğini söylemişti. Siz yine de dikkat edin.

cok sevindim berraksu ne guzel gecmis olsun canim ya kizlar bisey sorucam adetlenipte hamile olunurmu bu ay ne oldu bana biseyler oldu olmaz heralde dime adetlenipte hamile kalinmaz sacma yani ama bu ay yine 3 gundu normalde benden parcalar gelir hepimizdende oldir ama bu ay tek yuk parca gelmis ve alt karnimda agrilar olmaya basladi

BERRAKSU2004 CANIM nasıldıki hormon sonuçların mucize oldu dedin yazarsan sevinirim fsh mesela kaçtı senin kaç oldu hayıt tohumu ullanırken kaç oldu fsh adetlerin önceden nasıldı peki adet oluyormuydun ben mesela adet olamıyorum yeni başladım hayıt tohumunu içmeye sabah aç karnına günde bir kere sen nasıl içiyordun peki canım merak ettim yazarmısın

semoşcum benim adet düzensilziğim zaten sürekli vardır ama gün geçtikçe daha çok gecikmeye başladı 1 ay oluyordum diğer ay olmuyordum.hayıttan önce LH 15.5 fsh 3.88 idi. Lh hormonu yüksek çıktığı için dr. yumurtalıların tembel doğum kontrol hapı kullanman gerek demişti. 2 haftadır hayıt suyu içiyorum. Tohumunu hazıarlamaktan daha kolay ve tadı iyi. ben hayıt suyunu tercih ederim. Şimdi değerlerim LH 4.26 FSH 4.33 olmuş.İnan dr. bile şaşırdı.İnşallah sende de etkili olur.Bu arada yeşimcim hamile olup ta 2-3 ay adet olan arkadaşlarım var . Hamileliğini bilmeden 3-4 ay adetlenenler var.Çok ilginç ama gerçek bilgin olsun canım a.s.Öptüm

Berraksu2004 Nasil Hayit Sayesindemi Hamile Olup Adet Görüyorlar Anlamadim Canim Bende Içiyorum Peki Sen Günde Kaç Defa Içiyordun Bu Hayit Suyunu Onu Nasil Içiyorsun Bende Ondan Da Alirim Bişey Hazirlamaya Gerek Yoksa Ben Ondanda Içerim Arada Tohumuda Içerim

BERRAKSU2004 canım nasıl hayıt sayesindemi hamile kalıp adet oluyorlardı anlamadım yazabilirmisin.birde sen hayıt suyunu günde bir kezmi içiyordun nasıl sabahmı aç karnınamı alıyorsun bende ondan alırım hem bişey hazırlamak gerekmiyor sanırım suyunda sadece içiyorsun kaynatmıyorsun değilmi hayıt suyunu o daha zahmetsiz sanırım

arkadaşlar hayıt otu varya bi mucize gibi bişey ben dr a ara verdim polikistik over var bende 7 yıllık evleyim ilaç kullanmadan adet olamıyordum bende dr a ara verdiğim için hayıt ve ada çayına başladım ve benim ilaç kulanmadan olmayan adetlerim gelmeye başladı geç geliyor biraz ama olsun geliyor sonuçta 2 ay oldu şimdi başlayalı daha da devam ediyorm ve çok mutluyum şuan adetliyim ve hayıtın sayesinde demekki hormonlarımı düzenledi tavsiye ederim herkese

kızlar yaaa ben bandırmada hayıt tohumunu bulamıyorum napıcaaaam üfffff

semoşcum, en son 10 nisanda adet olmuştum. mayıs ayında hiç adet olmadım doktordan sonra hayıt suyu içmeye başladım. Hayıt suyunu aktarlardan ama güvenilir bir mağazadan en azından markalı bir hayıt suyu al.Sabah ve akşam belli saatlerde içtim. Ben çalıştığım için sabah akşam 19:30'da hiç aksatmadan içtim. 13. gün adet oldum. geçen gün hormon testi yaptırdım. Herşey normale dönmüştü. Hayıt suyunu hazırlanmış olatak alıyorsun. Zahmetsiz ve çok kolay.çay bardağının 1/4 kadarı hayıt suyu gerisini normal su ile doldurup içiyorum. Eğer midene dokunuyorsa kii yan etkisi var. O zaman tok karnına alırsın. Yalnız bol su içmeye dikkat et.Çünkü çalıştığım yerde yurtdışı kaynaklarını ve bitkileri inceleyen bir kimyacım var. Onun söylediği kadarı ile günlük çay, şeker ve kahve tüketimine de dikkat edersen daha etkili olur.Haa bu arada hayıt kullanıpta bir süre sonra hamile kalanlar hemde ikiz doğum yapan tanıdıklarım var. O yüzden pes etmeyin moralinizi yüksek tutun devam edin arkadaşlar.Şimdiden geçmiş olsun hepinizi öptüm.

X