Progestan kullananlar

Bende progestan kullanıyorm 2 aylık hamileyim.Günde 3 kere ikişer tane alıyorum.Günü 3 e böldüm yani tam 8 saatte bir alıyorum.Kanama dahil pembe lekelenme, kahverengi lekelenme gibi tüm can sıkıcı şeyleri yaşadım.Evde dinleniyorum doktora gideceğim zaman dışarı çıkıyorum.

tam 38gün oldu bugun yarın doktoruma gidecegim!bebegimin eşi kanıyo ve 38 gündür kahverengi leke geliyo benden korkuyorum kocaman oldu onu kaybetmek istemiyorum!!!tam15haftanın icinde ve ne istiyorum biliyomusunuz!!bebegi olsun isteyen herkesin olsun istiyorum...benimle aynı sıkıntıyı paylasan var mı arnızda doktor cok önemli (mükemmel) bi doktorum var cok ilgili ve işini iyi biliyo doktorununz size güven veriyosa size sadece dua etmek kalıyo!!:))):mymeka::mymeka::nazar:

yerimseniben
Arkadaşlar ya ben bu progestanı vajinadan atıyorum bir müddet sonra geri geliyor aranızda kullanmış ya da kullananlar varsa size de aynısı oluyor mu lütfen bana yardımcı olur musunuz?

arkadaşım merhaba progestanı attıktan sonra bir 10 dk. yatman gerekiyor hemen kalkma umarım derdine çare olmuşumdur.yerimseniben

hey benı duyan var mı kızlar progestan vajınadan kullananlar siz nasıl kullanıyorsunuz

bende hamileliğimde progesteron kullandım.düşük tehlikem vardı ve zaten 16 haftalıkken düşük yaptım.ilk başlarda doktorum ağız yoluyla alınan ilaç vermişt. tabi ilk aylar mide bulantıları olduğu için ben ilaç içememiştim ve doktorumdan başka bi ilaç vermesini istedim oda bana vajinal yoldan alınan ilacı tavsiye etti ki en iyiiside buydu bence.ama bana gelmedi o ayrı tabi.çünkü benim myomum vardı engel oldu hamileliğime..ama sizler kullanınn zaten bi sorun da teşkil etmiyoo arkadaşlar

heeeeeee tamam nasıl kullanılacagını ögrendım ve öyle yaptım vajınaya iyice itiklerseniz oluyo,tabii 10 15 dakika da yatmak lazım bakalım..bu ay bebişim tutunabilecek mi ***hayırlısıysa rabbim versin....

Az önce doktordan geldim , rahimde iki tane cisim göründü. Biri bebek diğeri ise kanama olabileceğini söyledi doktor. Bende Belki ikizdir dedim gülerek. O suratsiz bayan doktor bana 'çiftbaşlıda olabilir'dedi. Çok moralim bozuldu hastaneden geldiğimden beri ağlıyorum. Bir doktor hastasına moral vermesi gerekmezmi? 15 gün sonra yine gel dedi ama bi daha o kadına gitmeyeceğim. Bana Progestan ve Folic plus verdi kullanmam için . Çok ağlıyorum arkadaşlar biri bana bişey söylesin :'(

Az önce doktordan geldim , rahimde iki tane cisim göründü. Biri bebek diğeri ise kanama olabileceğini söyledi doktor. Bende Belki ikizdir dedim gülerek. O suratsiz bayan doktor bana 'çiftbaşlıda olabilir'dedi. Çok moralim bozuldu hastaneden geldiğimden beri ağlıyorum. Bir doktor hastasına moral vermesi gerekmezmi? 15 gün sonra yine gel dedi ama bi daha o kadına gitmeyeceğim. Bana Progestan ve Folic plus verdi kullanmam için . Çok ağlıyorum arkadaşlar biri bana bişey söylesin :'(

gıcık oluyom şu dr lara sanki dünyayı onlar yaratmiş gibiler cnm sıkma cnını benim arkadaşda da aynı senin gibi bir cisim gözüktü bebek hariç o olabiliyomuş sonra yok olur dedi dr sıkma canını bencede başka dr git

bende bu arada progestan kullanıyorum dr günde 3 kere 2şer tane verdi ama kendi dr gitmemiştim kendi drumu aradım 1 rer tane iç dedi ama benim tansiyonumu düşürüyo çok kötü oluyorum sizede yan etkisi varmı

Güleryüzlü , şeker gibi genç bi bayan doktor beklerken ,yaşlı nursuz suratlı bi bayan doktorla karşılaştım. Özel hastaneye gittimki daha güvenilir olsun diye ama paramızla bağırtı yiyoruz :KK43:

bende bu arada progestan kullanıyorum dr günde 3 kere 2şer tane verdi ama kendi dr gitmemiştim kendi drumu aradım 1 rer tane iç dedi ama benim tansiyonumu düşürüyo çok kötü oluyorum sizede yan etkisi varmı

Senin bebişin kaç haftalık???

daha küçük 5+4 günlük kanamam filan yok allaha şükür ama dr öncede düşük yaptığım için önlem olarak verdi ama beni mahvetti ya çok tansiyonumu düşürüyo

evet canım bazı doktorlar insanı çileden çıkartıyor.bence bir daha ona gitme..söylediklerini de kafana takma..boşveeer rahat ol bebeğine güçlü olmasını söyle
yerimseniben

arkadaşlar ben de progestan ve folik plus kullanıyorum progestan günde 2 tane sabah ve akşam içiyorum acaba yan etkisi var mıdır..yani ben 6haftalık hamileyim ve bazen ateşim çıkıyor halsizleşiyorum hiçbişi yapamıyorum midem bulanıyor ve iştahım sıfır..sizce neden?lütfen bunları yaşayan varsa cevap yazabilir mi..

Merhaba
Bende 7+3 günlük hamileyim. Bu cumartesi kahverengi bir leke geldi ve doktora gittim.
Progestan verdi.
Günde 3 defa tok karnına.
Dün başladım kullanmaya ama müthiş uyku yaptı bendede. Yanında birde folic plus içiyorum.
oda günde 3 tane fakat ama müthiş şişkinlik yapıyor o yüzden 2 tane içiyorum.
Progestanıda bir sabah birde gece yatarken içicem yoksa bütün gün aptal tavuk gibi dolanıyorum..

bende kullanıyorum 2 ay kullanmam gerekiyomuş 2 ay önce bi düşük yaptım doktorum progestan verdi tabi onun yanında bir kaç ilaç daha bebeğimin kan pıhtılaşması olması nedeni ile düştüğünü söyledi çok üzüldüm ama her şey allahtan şimidi 2 ay kullanıp tekrar gebelik bekleyecem hayırlısı inş....

bugün doktora gittim bana progestan verdi hamile kalmak istiyorum,ama düşük tehlikesi olabilir dedi doktor pko hastsıyım cünkü.kullananlar bilgi verebilirmi lütfen

burcutemur aglama lütfen,böyle kötü doktorlarda var malesef başka bir doktora git,banada doktor progestan ve folic plus verdi hamile kalmam için ilaçlarını kullan canını sıkma...

canlarrımm bende bu progestanı hafif bi kanamam oldu gittim doktor vverdi ama içitgim gün düşük yaptımm kanamam çogaldı parça düşürmeye başladım vee çektigim sancılarrdaa cabasıı böyle olan varmı doktorum ne bi test yaptı nede düşük nedenimi söyledi hiç bişe yok dedi saglıklısın dedi patalojiye göndermemiş düşen parçayı göndersemde bişe çıkmazdı dedi ben 5 haftalık hamileydim şuan bir ayy oldu ilk adetimi gördüm ikinci adetten sonra devam et korunma dedi ama çok korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktannn offffffffffff

bende kullanıyorum 2 ay kullanmam gerekiyomuş 2 ay önce bi düşük yaptım doktorum progestan verdi tabi onun yanında bir kaç ilaç daha bebeğimin kan pıhtılaşması olması nedeni ile düştüğünü söyledi çok üzüldüm ama her şey allahtan şimidi 2 ay kullanıp tekrar gebelik bekleyecem hayırlısı inş....

canm bnmde kanımda pıhtılasma var bu sebeple ıkı sefer dusuk yaptım sımdı ara verdık ama hamıle kaldıgım gıbı 9 ay boyunca hergun ıgne olacagım dr un sana böle bısı demedımıyerimsenibenyerim

X