Erginsena'nın Diyet Günlüğü 52 bedenden 36 bedenee

canım geldim buyur :KK3:

erginsena bugün araştırma yapıyordum yazdıklarından çok etkilendim aynı durumları yaşıyrorum bende, çok fazla sayfa olduğu için hepsini okuyamdım. şimdi kaç kilosun hala 36 beden misin devam ediyormu koruma ?

bende 80 kiloya çıktım biranda şimdi tekrar kendimi toparlamak istiyorum 1 yıl önce 15 kilo vermiştim şimdi hepsini geriye aldım bende sizlere katılmak istiyorum.

Canm ben seni o kadar cok okudumki hikayene hayran kaldm supersin keske burasi aktif olarak devam etseydii kilo vermeye devam ediyormusuun

Evet bende cok merak ediyorum 2 ay oldu pek bisy fark etmedi ve bu ay sonuna ladar vermem lazim yoksa hayatimdaki hersey aksicak :KK43:(

Merhaba klasik olucak belki ama banada yardım eder misiniz ? Ben 20 yasındayım ve üniversite öğrencisiyim 80 kiloyum daha önce 38 bedendim ama üniversiteye gelince 42 beden oldum. Bu yaşta bu kiloda olmak bütün özgüvenimi aldı istediğimi giyemiyorum fotoğraf bile çekilmek istemiyorum üstelik birde etraftan baskı var çok kilolusun diye.Bu yaz iş başvurularında bulunucam ama memurluk için bile alım şartlarında kilo var ve bu benim hayatım için çok önemli. Çok denedim ama irademe sahip olamadım sizin yazınızı görünce bir umut doğdu içime lütfen bana yardım eder misiniz yoksa çok şey kaybedicem.Teşekkürler :)

arkadaşlar merabaa bende eskiden sizi takip ediyodum şimdi yine sizlerle olmak istiyorum ben umutsuz vaka yardım edin banaaaa :KK43:((

selamlar eski glsen ben
varmısınız coşturalım yine burda
ben 2012deki yazmışlarıma baktım şimdi ne kilolar vermişim

X