Saç Rengi ve Saç Boyama Limon suyuyla saç rengi açma

Arkadaşlar ben Hicks şifremi uzun süre girmeyince unuttum yeni şifreyi falan da beceremedim sorun çıktı, uzun zamandır bu hesabı kullanıyorum. Eğer saçlarınız kumralsa saç rengini açıyor arkadaşımda böyle sonuç verdi yani, eğer koyuysa sarı ışıltılar veriyor ve mesela ben esmerdim saçlarım kavhe olmuştu. Yani sonuç olarak saç rengini açıyor biraz sertleştiriyor sanki saçı krem kullandıktan sonra sorun yok. Evet videodaki kız saçına uygulamadı ama uygulayan videolar var youtubeda bulabilirsiniz ben sadece bu kız daha ayrıntılı gösterdiği için bunu seçtim. Umarım işinize yaramıştır. Ama saçlarınız koyu renkse uçlarına yapmanızı tavsiye ederim sonra kışın çok kötü bir görüntü ortaya çıkıyor (ben sırf bu yüzden eski rengine boyattım saçlarımı) :KK1:

saçım küllü boya sonucu yeşil olmuştu.bir keresinde de boya sonucu röflelerim kapanmıştı.ikisinde de limonu saç kremi ile karıştırıp sqçıma sürdüm.bir saat bekledim.ısıtma yapmadım.güneşe çıkmadım.sonuçta yeşil saçtan kurtuldum.diğerinde se röfleleeim geri geldi.

Ben saçıma da kaşıma da yaptım saçlarım koyu kestane benim de kaşlarım baya gür kalın değil ama gür yani kısacası işe yaradı ama bıkmadan usanmadan denemen gerekiyor bir de cildin hassassa kaşına sürerken biraz cildin yanıyor gibi oluyor ama kaşının dışına surdugun yerleri dilersen bişey olmuyor ben 1 limon ve yarım su bardağı su kullandım yetiyor saçların çok gür değilse

X