çatlatma iğnesiyle hamile kalan varmı?

çatlatma iğnesi kullandım yumurtlama iğnesinden sonra hamile kaldım üçüz bebeklerim vardı redüksiyon yöntemi ile ikiye indirdim 11+6 günlük hamileyim dün indirgemem yapıldı bekliyorum allah olmayanlarada nasip etsin benimkileride korusun aynı durumda olan varsa yazın lütfen redüksiyon yaptıranlardan haber bekliyorum

ben hıc duymadım sahsen reduksıyonu, ama ıyı bı yöntemmiş. allah bebişlerını hayırlısıyla kucana almayı nasıp etsın ıns. bende 6gun once vurundum catlama ıgnesını beklemedeyım. kac gun sonra test yapmak gerekır arkdaslar

mrb saziye ilişkiden 10 gün sonra kanda belli oluyo bende 4 gün önce vuruldum iğne adetime 4 gün kala kan tahlili yaptıracam sende öyle yap klomen kullandınmı iğneden önce.

arkadaşlar bu ay çatlatma iğnesi vurulmuştum adetime 1 gün var evde test yaptım 2.çizgi silik çıktı sizce hamilemiyim 3 yıldan beri bebeğim olmuyo bu ay ilk tedavim lütfen cvp yazın benim gibi test yapıp 2.çizgi silik çıkıp hamile olduğunu öğrenen varmı?

herkese meraba ben aranıza yeni katıldım.bende çatlatma iğnesi olup bekleyenlerdenim.ayın 17 sinde iğne oldum adetime 1 hafta var.benim bi kızım var 7 yasında birbuçuk senedir korunmuyoruz ama olmadı.bu ilk tedavim inşallah hayırlısıyla olur.hepimizin duaları kabul olur inşallah

Olmadı arkadaslar olmadı ıkı ay klomen catlatma ıgnesı kullandım ıkı ay olmadı ucuncu ay tekrar klomen kullandım yumurtalar bagısıklık kazanmıs we buyumedıler ne catlatma ıgnesı ne progestoran yazdı kendılıgıne bırakalım belkı tutar dedı onumuzdekı ay gobekten ıgneye gececem bılgısı olan warmı ..?lutfen cewapppp sızdede boyle bı sorun yasandımı

Ben 1 kere denedim 17 mm iken olmustu ama hamile kalamadim, burda bir arkadas hamile kalabilmek icin en az 20 mm olmali demisti, doktoru soylemis, ben de kalamama sebebim belki de budur diye dusunmustum. Bir de ilac ya da igneyle beraber kullaninca faydasi olurmus, benim dr saolsun ultrasonla bakti, iki gun sonra gel biraz daha buyur dedi, gittim, igne yapti. Insallah sizler de ise yarar.

merhaba arkadaşlar ben da aranıza yeni katıldım ben de 15 haziranda oldum ilk iğnemi iğneden sonra 2. gün kasıklarımda çok fazla ağrılarım oldu kafam çok karışık acaba hamile kalabilecek miyim aranızda bu yöntemle hamile kalan varmı :63:

arkadaşlar bu ay çatlatma iğnesi vurulmuştum adetime 1 gün var evde test yaptım 2.çizgi silik çıktı sizce hamilemiyim 3 yıldan beri bebeğim olmuyo bu ay ilk tedavim lütfen cvp yazın benim gibi test yapıp 2.çizgi silik çıkıp hamile olduğunu öğrenen varmı?

bende 3 yıllık evliyim benimde bu ay ilk tedavim allahım inş sana ve hepimize anne olmayı nasip eder o kadar çok istiyorum istiyoruz ki allahım hepimizim yüzünü güldürsün güzel haberlerini duyarız inş:KK6:

nası yani bu iğneyi bi kaç kere yaptıpte tutumazsa yumurtalıklarda bağışıklık mı yapıyomuş benim de içime bi kurt düştü

ne kadar güzel bi haber darısı bizim başımıza inş çatlama iğnesini yaptıralı 6 gün oldu ama ben dayanamadım idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı ikinci çizgiyi görünce bi ana sevindim içimi bi heyecan kapladı ama biliyorum erken olduğunu ama elimde değil sence olabilirmi yoksa çok çok mu erken davranmışım ama senin adına çok sevindim

bende 15 oldum iğnemi 6 gün oldu dayanamadım idrar tahlili yaptırdım ikinci çizgi silik çıktı sizce doğrumuıdur çok muerken davrandım yoksa beklemek çok zor dayanamıyorum yardımcı olun lütfen

arkadaşlar çatlatma iğnemi dün oldum bugün ilşki verdi dr.um merak ettiğim çatlatma iğnesi ne kadar başarı sağlıyor.daha önce 2 defa daha denedik ama başka dr. tarafından eski dr.um estofrem diye büyütücü hap vermişti 2 defa denendik omamıştı. şimdi yeni dr.um klomen verdi yumurtalar 17 cm olmuş umutlu konuştu ama benim umudum yok .eğer çatlatma yöntemiyle kalan arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim

slm bende geçen ay olmuştum yumurtlama döneminde 18 cm dedi dr yumurtamın büyüklüğü iğne oldum iki gün snr ilişki dedi ve bi yumuşak hap verdi sabah akşam dediklerini uyguladım adetim üç gün gecikti kanda hamilelik testi yaptırdım 4504 değerle hamileyimmmmm :):):) darısı allah ımın takdiriyle tüm isteyenlerin başına inşallahhhhhhhhh
aminnnnnnnnn

slm bende geçen ay olmuştum yumurtlama döneminde 18 cm dedi dr yumurtamın büyüklüğü iğne oldum iki gün snr ilişki dedi ve bi yumuşak hap verdi sabah akşam dediklerini uyguladım adetim üç gün gecikti kanda hamilelik testi yaptırdım 4504 değerle hamileyimmmmm :):):) darısı allah ımın takdiriyle tüm isteyenlerin başına inşallahhhhhhhhh
aminnnnnnnnn

canım senin adına çok sevindim.bebişini sağ salim kucağına alırsın inşşlh.bende iğne oldum şimdi beklemedeyim.rabbim banada o günleri gösterir inşllh

aminnnnnnnnn

Pomak35 selam, bende dün çatlatma iğnesi vuruldum. ctsi dra gtitim. şimdi online olduğunuzuda görünce sorayım dedim. ama ben 38 yaşındayım. dün ilişki yaşadık 3 gün boyunca yapın dedi dr. bide eşime ve bana antibiyotik verdi. siz kaç yaşındasıızız acaba ve ilk denemeniz miydi?

Selam bayanlar. Konu baya oluyor açılalı ama yeminim vardı yaacm diyr. Bende çatlatma iğnesi kullananlardanm. İlk defa kullandm. 1.5 yıllık evlym ve hep korunduk doğal yoldan deneyemedik bile :) bnm başka rahatsızlığım olnca çocuk yapmak zorunlu oldu. Klomen kullandm iki yumurtam olştu 18 mm iki gün daha bkledik 20 olmştr. Çatlatma iğnemi vurdurdm 18inde öncesi sonrası 12.saat ve 36. Saat ilişki oldu. Üstünden 17 gün geçti ve hamileyim:) test 15. Günde sonuç verdi öncesi negatifti. Sizde umudunuzu kaybetmeyin sakın ve inanınn

X