bebekler en çok anneyemi babayamı benzer????

kızlar gecelik ve pijama nasıl almayı düşünüyorsunuz?ben ikisindende 1 er takım almayı düşünüyorum.geceliği kısa kollu serum felan takarlar diye istiyorum.pijamayıda uzun geniş kollu düşünüyorum.gecelikmi daha kullanışlı olur pijamamı???sizler aldıysanız paylaşırmısınız

kızlar gecelik ve pijama nasıl almayı düşünüyorsunuz?ben ikisindende 1 er takım almayı düşünüyorum.geceliği kısa kollu serum felan takarlar diye istiyorum.pijamayıda uzun geniş kollu düşünüyorum.gecelikmi daha kullanışlı olur pijamamı???sizler aldıysanız paylaşırmısınız

ben gecelik almıştım çok rahat ettim
iyiki pijama almamışım dedim
sezeryanda da normal doğumda da hemşireler gecelik olmasını tavsiye ediyor
daha rahat ediyorsun orana burana girmiyor pijama gibi
normal yaparsan pijama alttan çok rahatsız edici olur
sezeryan yaparsan gene pijamanın lastik kısmı göbeğin altına geliyor yani sezeryan dikişin tam üstüne buda çok rahatsız edici.gecelik tavsiye ederim

eşimle birbirimize çok benziyoruz biz....
kardeş misiniz diye sormuşlardı da eşim çok bozulmuştu hatta...
neyse ikimizede benzeyebilir hiç farketmez...
sağlıklı olsunda...

bizi de eşimle çok benzetiyorlar..Normalde renk olarak ,yüz şekli olarak baya farklıyız ama zamanla eşler birbirine benzermiş lafı doğru sanırım..:1rolleyes: Akrabamısınız eşinizle lafını o kadar çok duyuyoruz kikaydirigubbakcemile3

Sağlıklı ve hayırlı olsun da kime benzerse benzesin yavrumuz...:asigim:

Benim kzimda tipki ben babaya hiç benzemiyo.ilkler babaya benzer kanisi bizde tutmadi anneye benzemiş benim pamuk şekerim

benimde ultrasonlarımı görenlerden( ablam halam kuzenim )aynı sen diyorlar ben hep derdim yüzü fiziği bana boyu eşime benzesin diye umarım öyle olur :)))) gözleri renkli olmasın esmer güzeller güzeli bir kız olsun herkesi peşinde koştursun hahahahayayyyytttt erkek anneleri kapımda köle olsun :)))

X