Göz Makyajı Denedim grdm arkadalar kirpik uzatma yntemi :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

alev858

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2009
609
0
ARkadaşlar bilinen bişey ama denenmiş olarak oldugu için yadmcı olmak istedim her gece yatarken eskiden kalma bi rimel fırçasıyla tabe iiiiiicee temizledkten snraa badem yagını batırıp diplerden yukarı dogru sürün ama gözunuze kaçrmyın yanar hemncecik uyuyun snra sabaha görceksnz etksını kvrılmş olacak ve 4-5 gün snrada uzadıgını döklmedgni ve dolgnlaşmaya başladını görceksnz umaım faydalı olıurum :):):1hug:zemuszemus

en güzel yöntem kirpikleri kesmek ama ucundan 1 mm falan
deneyin pişman olmazsınız
hatta ben sadece kenarlarından kesmiştim uzadı çok güzel oldu hihoyyyt

Ben kirpiklerimi uçlarından kestim çok çok çok az
Ve düzenli olarak her gece temiz maskara ile badem-hint yağı karışımı sürdüm.
Aradan 4 ay kadar geçti.
Sonuç ?

Kısa kalan, dökülmüş, incelmiş kirpikler.
Tekrar söylüyorum her şey herkeste aynı etkiyi yapmıyor.
Ben negatif sonuç alanlardanım :gitme:

Ben kirpiklerimi uçlarından kestim çok çok çok az
Ve düzenli olarak her gece temiz maskara ile badem-hint yağı karışımı sürdüm.
Aradan 4 ay kadar geçti.
Sonuç ?

Kısa kalan, dökülmüş, incelmiş kirpikler.
Tekrar söylüyorum her şey herkeste aynı etkiyi yapmıyor.
Ben negatif sonuç alanlardanım :gitme:

Hemşo Allah Seni Emi kaydirigubbakcemile3
Bende Lisede Kesmiştim Kiprikleri Gitti Canım Kiprikler 2 Sene Uzamadı Beslemeler Gibin Gezmiştim :1rolleyes: :roflol:
Ama Hint Yağını Sade Olarak Kullandım ışe Yaradı bende :uhm:

Hemşo Allah Seni Emi kaydirigubbakcemile3
Bende Lisede Kesmiştim Kiprikleri Gitti Canım Kiprikler 2 Sene Uzamadı Beslemeler Gibin Gezmiştim :1rolleyes: :roflol:
Ama Hint Yağını Sade Olarak Kullandım İşe Yaradı bende :uhm:

hemşom bende bir gariplik var o zaman
şanssız mıyım ne :gitme:

ayhh dorudur herkeste farklı edıodr canım ben memnunum bnde kesmeye düşündüm bi arkim kesti ama gözle görürlür uzamadı yaa cesaret edemıorum valla :lepi:

ben de kestim arkadaşlar ama sonuç aynı,aynı uzunluğa kadar uzadı.int ten bitkisel bi yağ aldım düzenli kullanamadım,bugün tekrar başlıcam, o yüzden uğradım bu bölüme bi bakayım ne haberler var yerimseniben

kirpik yağı karışımını kullanmıştım ben de. alt kirpiklerim uzadı, üstler duruyo. aslında uzamasını deil dolgunlaşmasını istiodum o da olmadı. o değil de bakışım deişti ya

arkadşım ceviz içi ve fındıgı ısıtıyon diye yazmışsın da fındığı kabuklu mu yoksa kabuksuz mu tam tarif edersen sevinirim

kirpikleri kesmek genel olarak işe yaramıyor kızlar..eski yıllarda kesen arkadaşlar çok pişman olmuştu da aklıma geldi..

topic sahibi arkadaşın dediği gibi badem yağını gece yatarken sürün..uzun vadede işe yarar..

kirpiklerimle sorunum yok çok şükür ama yazayım dedim..

kızlar ben yeni aldığım maskaramın içine bir damla damlatıyorum badem yağını, sonra yarıya felan geldiğinde bir damla daha damlatıyorum. hem makyaj hem bakımm. tavsiye ederim zemuszemus

kızlar ben yeni aldığım maskaramın içine bir damla damlatıyorum badem yağını, sonra yarıya felan geldiğinde bir damla daha damlatıyorum. hem makyaj hem bakımm. tavsiye ederim zemuszemus

kesme işlemini hayatta cesaret edemem,bencede bu çok daha mantıklı.

tatLişLerimmm kesmek çözüm değilll deneyen arkadaşlar gerçekten pişmannn ..
bu konuda badem yağı devreye giriyorr .. ama ihmal etmeden her gün sürmeniz gerekiyor kesin sonç alabilmeniz içinn .. ben kirpiklerimi koysam döversinizz beni senin burda ne işin var diyee mafoldumben

ama amaa herkes bu dertten şikayetçii üzülüyoruuuummm gerçektenn :gitme:

Bdem yağı çok etkili..
Ben kulak çöpleri oluyor ya pamuklu cubuklar onu badem yağına batırıp kirpiklerimin diplerine sürüyorum akşamları yatarken ve uzuyor..
Sürekli yapmak şart..
Rimel kullanmıyorum bayadır güzel duruyorlar

gercekten herkesin dediqi qibi badem yağı cok etkili ben kullandım 6-7 qundr her qece yatmadan önce sürüorum kırpıklerım rımeldn dolayı kırılmıstıı hemde yarısına kadr buqun baktım qercekten uzamıs dıerlerı qibi kırık fln yok 8. qünüm :) sempatiksalakcinni

X