kahverengi adet kanaması

aydirik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2008
169
1
merhabalar,normalde adet kanımın rengi kırmızıdır ancak bu sefer k.rengi pıhtı şeklinde ve çok az geldi.. sizce nedeni ne olabilir kızlar bileniniz varmı??CADIARZU

Son düzenleme:
bu ay benimde adet döneminde bu tür koyu kahwerengi akıntım oldu adet olmadım 1 hafta kadar bu akıntılar sürdü we sonra normale döndü bi anlam weremedim en cuma günü dr a gidcem

merhaba
bendede çok sık olan bir durum. doktora gittiğimde söylemiştim bana kaşıntı kokulu değilse sorun değil normal bazen olur demişti, hatta 15 gün kadar sürüyordu adetim. doktor adet kanımın kahverengi olmasından çok 15 gün olduğu için doğum kontrol hapı verdi düzene girdi. ama hala bazen olur kahverenk akıntı. bence kaşıntı koku varsa yada gereğinden fazla sürüyorsa git doktora.

canm enfeksiyon olabilir,bende de kist problemi varken öyle oluyodu şimdi kist olyı bitti bu seferde 2 aydır düzensiz adet sorunum başladı geçmiş olsun

canım ben bir kez ertesi gün hapı kullanınca öyle bir problem yaşamıştım rahim duvarların temizleniyordur yine bir doktora görün daha iyi olur

merhaba ben yeni bir üyeyim yaşım 28 3 aylık evliyim.daha önce başıma gelmeyen bir şey sormak istiyorum.normalde adet günüme 10 gün varken idrarımı yaparken kahverengi pıhtılar gelmeye başladı bazende çok az kırmızılar geliyor normalde adetim 3-4 gün sürüyor ama bu olay 5-6 günü buldu.2gündürde ellerimde bir şişkinlik var acaba sebebini bilen varmı?

X