Bağcılar İlgi Hastanesi

nobility

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2009
184
4
36
bu hastaneyi duyan var mı kızlar? kendisi ya da yakınları tecrübe etmiş olan? doktorları ve hastanenin doğum konusundaki düzenekleri hakkında bir şeyler bilen?

bağcılardakini bilmiyorum ama Güngörendekine gittim uzun süre. istersen yardımcı olabilirimn.

tamam ben yanlış yapmışım sanırım güngören'deki hastane. bilgi verirsen çok sevinirim..

tabi canım. kendi doktorum doğum iznine ayrılmıştı, bende hem evimin yakınlığından dolayı hemde çok övdükleri için gittim 4 ay. aslında hastane çok güzel en önemlisi temiz. hafta arası da hafta sonu da sabah saatleri çok kalabalık oluyor. öğleden sonra nerdeyse kimse kalmıyor diyebilirim. doktorumun ismini istersen özelden verebilirim. iyi bir doktor ama sen sormadıkça bilgi vermiyor malesef. yani bebeğin boyunu kilosunu ben sormadan söylemiyordu. veya hani bazı doktorlar bebeği ekranda gösterir ya gözünü,elini falan, anlatmıyor. ama rutin kontrollerde iyi. yine aklıma birşey gelirse yazarım:)

bu arada yazmayı unutmuşum doğum izni bitince tekrar işe başladı doktorum bende doğumumu orda yaptım. yani ilgide yapmadım.

anladım...teşekkür ederim bilgiler için..bir de orda doğum yapan birisi olsaydı en azından doğumda nasıl olduğunu da öğrenmiş olurdum...sancı odaları filan var mı acaba onu biliyo musun?
bir de doktorunun adını verirsen özelden, sevinirim..ben bebeği göster deyince gösteriyorsa problem değil<. yıldız tabya bilgede doktora göster dedim göstermedi çünkü 4 boyutluda...gıcık etmişti bizi.

ilgi hastanesi çok kötü bir hastanee ssk ya gitsen daha iyi... bana bi doktor önermişlerdi esin hn. die hiç memnun kalmadım 3,5 ay gittim kadın bi kere ultrasonda baktıı ilgi hastanesinde ilgi sıfır.... randevu sistemi die bişey yok gidiyosun saatlercee bekliyosun o beklemenin sonunda beklediğin ilgi alaka yokk . çok kalabalık ucuz bi hastane olduğu için herkes akın ediyoo hiç ama hiçç beğenmedimm medicana b.evlere gidiyorum şimdii gayet memnunum... kesinliklee tavsiyee etmiyorum ilgi hastanesini... hamile bayanın rahat olması lazım ama o hastaneye gidince insan stres oluyoo siniri bozuluyoo çok ama çok bekliyosun bekletiliyosun umarım istediğin gibi bi hastane bulursun....

X