göğüs hassasiyeti kesin olur mu?

benim gögüslerimde de son 1 haftadır ağrı var ama böyle anlatılanlar gibi aman aman bi ağrı değil.sadece üzerine baskı yaptığımda hissediyorum.Üzerine rahatlıkla yatarım hatta yuvarlanırım bile :emir_bebek:

30 günde bir adet gören biri olarak 10 günüm var henüz, hamilelik bile olsa daha 10 gün varken adetime belirti görmek için çok erken değil mi sizce de?:KK49:

Benimde adetime 15 gün kala hassasiyet basladı ğöğüslerimde aman aman bisey degildi dokundugumda yanlarda acima oluyodu ama öyle üstüne bile yatılmayacak bişey değildi sadece belirtim göğüslerimdi
...

arkadaşlar selam 8 aylık evliyim benimde bende 23 şubatta hastalandım 27 sinde bitti ilk defa hiç ağrım sızım olmadan ve göğüslerde acıma olmadan atlattım fakat 27sinden sonra göğüslerim acımaya başladı üzerine yatamıyorum çok hafif kasığımda ağrı var ve göğüslerimin üzerine yatamıyorum çok şiddetli değil ama dokunamıyorum başına böyle bişey gelen yada bilen varmı hamilelikten şüpheleniyorum üzerine görme diye bir tabir varya acaba öyle bişeymi ?????:KK5:

Canim sonucun ne oldu? Ayni durun bendede var ve test negatif cikiyor. Senin yazini okuyunca merak ettim. Srnin belirtilerinin aynisi bendeki.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba arkadaşlar ben yeniyim bana yardımcı olun lütfen...
Benim yumurtalarım destek almadan çatlama yapmıyor ( tembelmişler azıcık :44: ) bu yüzden 3 yıldır tedavi görüyorum. Geçen sene bir bebeğim olacaktı ama maalesef kalp atışını duyduğumun ertesi günü bebeğimi kaybettim. En son İstanbul da bir devlet hastanesinde ilaç uygulaması yapıldı ama işe yaramadı.

Hiç umudum yok ama 4-5 gündür karnım acayip şiş çatlayacakmış gibi, kabızlık ve aşırı gazlanma var, göğüslerimde çok değil ama baskı uygulayınca bir ağrı oluyor ve arada bir sızlama giriyor, göğüs uçlarım çok hassas, sağ kasığımda sanki bir pinpon topu var oturdukça batma oluyor, arada çok az mide bulantısı oluyor, oturamıyorum sürekli uzanma isteğim var ve 2 gündür gün içinde uyuklamam oluyor.

Diğer gebeliğimde hiç bir belirtim olmadığı için bunlar neyin nesi bilmiyorum hastalığıma 8 gün var 2 kere test yaptım negatif çıktı. Lütfen bilenler bana yardımcı olsun. Cvp larınızı bekliyorum herkese şimdiden teşekkürler....:KK50::44::44:
[/SIZE][/FONT][/B]

Merhabalar arkadaşlar benim bat a 4 gün var ve göğüslerimde ne bir dolgunluk ne bir hassasiyet yada sızı yok hamilemiyim değil miyim çok merak ediyorum sonuç pozitif olursa kesin yazarım Göğüs hassasiyeti olmadan hamile kalınır mı çok merak ediyorum

Benim göğüslerim ne zaman hamile miyim acaba desem direk agrimaya başlardi pskolojik:) hamile kaldigimdada aynı şekilde agrimisti ama bu sefer sismisti ve uçları bi anda 2 3 saniye acı biber sürmüş gibi yaniyodu

Canim soyle soyliyim sana dusuk yasanan hamileligimde ben hamile oldugumun farkinda bile degildim cunku ne gogus hassasiyeti ne agri vardi bu hamilelik belitileri kisiden kisiye gore degisiyor bence o yuzden en temelinden adetin gecikmesini bekleyip test yapmak gerekiyor

Canim soyle soyliyim sana dusuk yasanan hamileligimde ben hamile oldugumun farkinda bile degildim cunku ne gogus hassasiyeti ne agri vardi bu hamilelik belitileri kisiden kisiye gore degisiyor bence o yuzden en temelinden adetin gecikmesini bekleyip test yapmak gerekiyor
Cevap için çok saol cnm evet belirtiler kişiden kişiye Değişiyor ama insan ister istemez belirti Arıyor ve en erken ve ÇOĞU gebede olan tek belirti Göğüs hassasiyeti. O da bende bu ay yok aslında hiçbir belirti yok aksine regl belirtileri farkediyorum hadi Hayırlısı 3 gün içerisinde belli olur artık

arkadaşlar kimse sonucunu yazmamıs merak ettim benım de ne regl ne hamılelık belırtım var normalde reglıme 10 gün kala baslardı karnım ağrımaya göğsüm şişmeye. 4 gün var benmde regl tarıhıme bakalım beklemedeyım tek yasadıgım şey sürekli idrara cıkıyorum böyle resmen 15 dakıkada bir bilemiyorum belkı de üşüttüm . buarada 8 aylık evliyim hiç korunmadık her ay bekledım ama hep hüsran bu sefer ya bismillah diyorum inş vardır hayırlı bı bebek

19nisandı son adetim 3 gun surdu bzde 2 gun once basladık ama bnmde gogsumde agrı var cok saçma değil mi acaba yumurtlmayla mı alakalı bu gogus agrsı

kızlar dayanamadım yazmak istedim bede bu konu hakkında çok çelişkide kaldım sizde iyi bilirsiniz ..bilenler yazabilirmi acaba bizde geçen hafta batı gerçekleştirdik . ama ardından şişkinlik 2 gün sonra gögüs batması acıması sanki ilk çıkarda olur ya öyle acaba sebep nedir bu belirtiler hamilelik tenmidir acaba çok korkuyorum ani hareket yapıpta kaybetmek ne yapacagımı şaşrdım :KK43:

kızlar dayanamadım yazmak istedim bede bu konu hakkında çok çelişkide kaldım sizde iyi bilirsiniz ..bilenler yazabilirmi acaba bizde geçen hafta batı gerçekleştirdik . ama ardından şişkinlik 2 gün sonra gögüs batması acıması sanki ilk çıkarda olur ya öyle acaba sebep nedir bu belirtiler hamilelik tenmidir acaba çok korkuyorum ani hareket yapıpta kaybetmek ne yapacagımı şaşrdım :KK43:
Bnmde adetm bttkten sonra gogus agrm var şişknlğim basladı yumurtlamayla mı alakalı die dusunuyorm ackcası

Bnmde adetm bttkten sonra gogus agrm var şişknlğim basladı yumurtlamayla mı alakalı die dusunuyorm ackcası

Ama canım valla benim tamam karnım agryrdu oda üşütürsem ğögüsüm bu kadar çok hasiyet olmazdı bilemiyorum çokkk teredütteym bendee

Slm bnm adetim 6 7 Gün gecikti normal zamnda adetim direk gelirdi bu defa kahverengi leke geldi ertesi gun o tarzda devam etti kahverengimsi pembemsi geliyor adetim ilk gün çok gelirdi bu az geliyor normal kan gibide değil psikolojim alt üst oldu kızlar nolur cvplayin hamilemiyim çok istyrm kendimi hamile gıbı hissedyrmm belirtilerinin hepsi var nerdeyse bu kanama nedir adetmym yoksa ustunemi goryrm çok merak ettm lütfen bilen yazsin

Benimde Adetime 7 Gün Var Ve Hiç Göğüslerim Acimiyor.. Sadece Arada Değişik Bölgelerine Iğne Batmasi Gibi Sanci Gibi Bi Ağri Giriyor O Kadar Başkada Hiç Bişey Yok. Belim Ve Karnimda Garip Ağrilar Var... O Kadar. Ama Göğüs Ağrisi Hissetmeden Hamiş Olduğunu öğrenenler Varmiş Belirtiler Kişiye Göre Değişiyormuş Canim. Inşallah Hamileyizdir Hepimizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.........
Aynı bendede öyle

4 kere gebelik geçirdim hiçbirinde göğüs hassasiyeti yaşamadım sadece halkaları koyulaşır genişler

Ben de tam bu konuda hamisler ne yapıyorlar diye bakınıyordum ki bu başlığı gördüm😃 9 haftalık hamileyim göğüslerim çok acıyor sütyen falan takamıyorum. Bayagi buyuduler sanki.Bu durumda olanlar ne yapıyorlar acaba🤔 Ayrıca göğüs uçlarımin rengi de bayağı koyulasti

X