Göz Çevresi Bakımı Buz+soda+tarçın+limon mucizesi

buz soda limonu duydum da tarçınlısını duymamıştım tarçın ne işe yarıyorki :sinifsinif:teşekkürler bir de tarçınlısını deneyelim bakalımm:icecream:

canımm yaa bu tarifin ölçülerini tam olarak verrmisnn ayrıca bu karışımı sabah kalktımm yaptıomm yıkamadann üzerine makyajımıı yapsamm olurmuu ?

yıllar önce tv de görmüştüm ama tam tarifi yazmaya yetişememiştim.demek böyle oluyormuş..yarın hemen deneyeceğim...

arkadaşlar buz göz çevresine sürülmez
kılcak damarlar var orda
güzellik için yapılmasını bırakın darbe falan alındığında bile göze ve göze çevresine buz sürülmez

arkadaşım aynı fikirdeyim onun yerine o buzu varis oluşmasını engellemek için bacaklara ve ayaklara uygulayın. Bir arkadaşım gözünden darbe aldı gözü şişmesin diye buz koyduk mikrop kapmış göz doktorları kesinlikle göze buz konmasını önermiyor krem bile sürmek sakıncalıymış.

buz masajı şişliklere iyi geliyor diye biliyorum. ben de bi ara yapıyodum sonra üşendim unutuldu gitti:) tekrar başlayabilriim aslında..

Bu karışım canım kırışıklara iyi geliyor..morluklar kalıtımsalsa eger fazla gitmez..eğer değilse içten geliyordur..böbreklere baktırmak lazım.

Bu karışım canım kırışıklara iyi geliyor..morluklar kalıtımsalsa eger fazla gitmez..eğer değilse içten geliyordur..böbreklere baktırmak lazım.
valla o morluklar annemde de var genetik mi bilmiyorum bunun için de hiç doktora gitmedim bana bol bol su iç der kesin.Bi arkadaşın da burada göz altı morlukları vardı ve bu karışımı uygulamış gözlerine o morluklar daha da belirginleşmiş onun için sordum ben de acaaba sürsem daha da mı çıkar morluklarım???:44:

X