Arkadaşlar aramızda Bayan Cerrah veya Cerrahi Asistanı mevcut mu? TUS tercihi için...

guldidar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2009
8
0
38
Arkadaşlar ben eylül tusuna girdim ki ilk girişimdi.Kendimi bildim bileli genel cerrahi istedim.Adana ve civarını yazmak istiyorum,ama insanın cesareti kırılıyor.Bayan asistanları istifaya zorluyorlar deniyor.Ben hacettepe mezunuyum,çok bayan asistan tanıdım,bizde öyle bi durum yoktu.Ama malum çukurovaya gidip konuşsam yazma derler büyük ihtimalle...Deneyime ihtiyacım var,ne yapacağımı bilemedim

öncelikle hayırlısı olsun bu sene gerçekten pek kazanan tanımıyorum tusu en azından etrafımda..ben olsam kadın doğum tercih ederim canım ama genel cerrahi de kadın için olabilir neden olmasın kadını erkeği olmazki ama şöyle ki genel de hep erkek oluyor genel cerrahlar..sen erkeği kadını düşünme o kadar okumuşsun etmişsin canın hangisini istiyorsa onu ol hiçbişey yıldırmasın seni.başarılar. a.s.

Gerçekten teşekkür ederim tam yılmaya başlamıştım:)) Yani insan kendini başka hiçbir kalıba uyduramaz ya bazen...Tercih edicem sanırım sonunda.Ama destek süper:))

asistanlık kaç sene bilmiyorum (4 sanırım) insan nelere dayanıyor sen 6 sene okumuşsun bi o kadar daha gayret etsen istedikleri kadr yıldırmaya çalışsınlar oralı olma sen kendi yolunda ilerle..hayatta güzel olan hiçbişey kolay kazanılmıyor..tekrardan başarılar:))

Öncelikle hayırlı olsun.
Valla çok imrendim ne diyeyim tıp bitirmek herkesin harcı değil.Ne güzel okumuşsunuz bitirmişsiniz.
Şimdi gönlünüzden ne geçiyorsa onu tercih edin,neyi seve seve yapacaksanız o yönde olsun tercihiniz.
Allah kolaylık versin a.s.

ben van'da okuyorum. bizden genel cerrahiden mezun olan da oldu hatta ortopedide asistanlık yapan da var. anlamadım, neden istifaya zorlasınlar ki?
ben plastik cerrahi düşünüyorum ki o genel cerrahiden daha ağır, sen de bilirsin. yani ortopedi, plastik bile yapılıyorsa genel cerrahi neden olmasın?
bu arada şu bahsettiğim genel cerrah da birkaç sene önce bitirdi ve gayet bakımlıydı. hiç makyajsız falan hatırlamıyorum ama ameliyathanede de canavar gibiydi, gayet iyiydi :))

Son düzenleme:
ben van'da okuyorum. bizden genel cerrahiden mezun olan da oldu hatta ortopedide asistanlık yapan da var. anlamadım, neden istifaya zorlasınlar ki?
ben plastik cerrahi düşünüyorum ki o genel cerrahiden daha ağır, sen de bilirsin. yani ortopedi, plastik bile yapılıyorsa genel cerrahi neden olmasın?
bu arada şu bahsettiğim genel cerrah da birkaç sene önce bitirdi ve gayet bakımlıydı. hiç makyajsız falan hatırlamıyorum ama ameliyathanede de canavar gibiydi, gayet iyiydi :))

Son düzenleme:
X