Bursalı arkadaşlar çocuklarınızı hangi doktora emanet ediyorsunuz

canım ben doğumumu medicalde yapmıştım ondan orada bir dr a gidiyordum, ilk başlarda iyiydi ama sonra bazı sorunlar oldu bıraktım bebekle ve dr un davranışları ile ilgili, ondan şu anda çekirge dorukta suat pakere gidiyorum, çok da memnun kaldım. dr araştırırken, reflü vardı oğlumda, ahmet memeşayı tavsiye etmişlerdi çok iyi diye, bide gastroloji uzmanı diye.
hayırlısı olsun çok zormuş çünkü dr olayı.

evet canım ahmet memeşa özellikle mide ve barsak hastalıkları üzerine uzman..buda onu özellikli kılıyor çünkü bebeklerde genellike en sık rastlanan sorun bu..suat bey benim çekirge dorukta gitmediğim tek doktor nedense atlamışım onu..o yüzden onun hakkında bilgim yok pek yorum yapamıycam :KK1:

ben oğlumu 1yaşına kadar kaşif öndere götürdüm setbaşında muanehanesi iyi tecrübeli bi doktor ama oğlum 4.ayda az kilo aldı diye hemen mamaya başlattı ki 22aylık şuan hala sütüm var emziriyorum ek gıdaya erken başlattı bizi yani..
sonra ataevler çocuk sağlığı dal merkezi var evimiz yakın diye orda Timur Tanyere götürdüm o da çok iyi ilgili sevecen bi doktor..artık büyüdüğü için çok ağlıordu doktordan birde bayan dr a gidelim dedik Jimerde Ayfer Güleç şuan ona gidiyoruz ondan da memmunuz 2yaşında gitcez bidaha...ama bu 3doktor içinde gece olsun h.sonu olsun rahatlıkla arayıp cevap aldığım Kaşif Önder dir..

bnde 35haftalık hamileyim şimdiden düşünüorum çocuk doktorunu kafam karştı bursada doğru düzgün doktormu yok ne:)

biz baya doktor sıkıntısı çektik
,doktor maceramı şöyle anlatayım kızlar
bebeğim doğduğunda çekirge dorukta berna öztürk e götürüyorduk hamile kaldı ayrıldı
yine çekirge doruktaki nilüfer ülkü şahin diye çok tatlı bir bayana götürdüm şansıma o da hamile kalıp ayrıldı dorutaki bütün doktorları gezdim diyebilirim hiçbiri evet budur dedirtmedi bana kimi suratsız bebeğin ağlamasına bakmadan incelemeye çalışan kimi arandığında açmayan ,kimi kaç kere götürdüğünüz halde bebeği hala tanımayan böyle 1 sene geçirdik
en sonunda altıparmakta muayenesi bulunan dr. mıurat Kaçar a götürdüm çok ilgili en önemlisi tecrübeli herşeyi anlatan bir doktor arandığında açamasa bile geri döner gece bile aradım sağolsun
çok memnunum hala ona götürüyorum
sadece onu tavsiye ediyorum arkadaşlar deneyin vazgeçemeyeceğiniz bir doktor

arkadaşlar ben oğlumu ahmet memeşaya götürdüm ve gerçektende memnun kaldım sizinle paylaşayım istedim...yalnız birşey kafama takıldı..aşıları olmuştu 6. ayda ve ateş yapmıştı oğlumda..aradım doktoru cumartesi günü öğlen saatleriydi.. takip et aynı devam ederse getir bi bakalım dedi..saat 5 te çıkıcam yarın yokum pazarteside kongrede olucam o yüzden 5 e kadar getir dedi...ama ateş zaten 2 gündür devam ediyordu yani 2 saat daha devam edince ne değişicekti anlamadım neden getir demedi hemen..ve daha sonra arayıp sormadı bile çocuğun durumunu..benimde isteidğim tam olarak bu işte....gerçek anlamıyla ilgili bi rdoktor takip etmeli hastasının durumunu....boşunamı özellere o kadar parayı döküyoruzki...istiyorumki kendiside ilgilensin arasın sorsun ateşi devam ediyomu nasıl durumu diye...ne aradı ne sordu...benmi çok fazla şey istiyorum abartıyorum yoksa bu istediğim özellikteki doktorlarmı abartıyolar hastalarını yakınen takip ettikleri için anlamadım gitti

biz baya doktor sıkıntısı çektik
,doktor maceramı şöyle anlatayım kızlar
bebeğim doğduğunda çekirge dorukta berna öztürk e götürüyorduk hamile kaldı ayrıldı
yine çekirge doruktaki nilüfer ülkü şahin diye çok tatlı bir bayana götürdüm şansıma o da hamile kalıp ayrıldı dorutaki bütün doktorları gezdim diyebilirim hiçbiri evet budur dedirtmedi bana kimi suratsız bebeğin ağlamasına bakmadan incelemeye çalışan kimi arandığında açmayan ,kimi kaç kere götürdüğünüz halde bebeği hala tanımayan böyle 1 sene geçirdik
en sonunda altıparmakta muayenesi bulunan dr. mıurat Kaçar a götürdüm çok ilgili en önemlisi tecrübeli herşeyi anlatan bir doktor arandığında açamasa bile geri döner gece bile aradım sağolsun
çok memnunum hala ona götürüyorum
sadece onu tavsiye ediyorum arkadaşlar deneyin vazgeçemeyeceğiniz bir doktor

canım murat kaçar sadece muayenehanesindemi çalışıyor..yani herhangi bir kuruma bağlımı..ahmet bey dörtçelikte görev yapıyor aynı zamanda

Merhaba arkadaşlar,

2,5 aylık kızım var. Doğumdan itibaren Jimer'de Ayfer Güleç'e götürmüştüm. Daha sonra Medical Park'ta Zafer ...............'a götürdüm. Ama insanın çocuğu söz konusu olunca aklında hep soru işaretleri oluyor. Zafer Bey'e çocuğunu götüren arkadaşlar bilgi verebilir misiniz? Memnun musunuz?
Arif Canan Jimer'e geçmiş ona da mı gitsem diye düşünüyorum. Bilgisi olan arkadaşlardan görüş ve tavsiyelerini rica ediyorum.

ben kızımı doğduğundan beri acıbadem de sabiha hanıma götürüyorum çok memnunuz en son aralıkta 2.5 yaş aşısı için götürdük artık hastalık fln olmadığı sürece 5 yaşından önce de gitmeyiz herhalde çok şükür büyüdü artık zaten kaç defa gidiyolar ki bari gitmişken iyi yere gitsin dedik gerçi ne fakı var diyebilirsiniz ama ben diğer hastanelri de bildiğim için orda saatlerce beklediğimi dorukta fln..acıbadem de herkes güleryüzlü ilgili doktor ablası da en az bizim kadar düşkün kızıma...

ben çekirge doruk ta erdoğan yüzükollar a götürüyorum.çok iyi ve ilgili bir dr.telefonla aradığımda bile ilgilenitor yani.

Merhaba arkadaşlar,

2,5 aylık kızım var. Doğumdan itibaren Jimer'de Ayfer Güleç'e götürmüştüm. Daha sonra Medical Park'ta Zafer ...............'a götürdüm. Ama insanın çocuğu söz konusu olunca aklında hep soru işaretleri oluyor. Zafer Bey'e çocuğunu götüren arkadaşlar bilgi verebilir misiniz? Memnun musunuz?
Arif Canan Jimer'e geçmiş ona da mı gitsem diye düşünüyorum. Bilgisi olan arkadaşlardan görüş ve tavsiyelerini rica ediyorum.

Ben Dr Arif Canan' a götürdüm kızımı geçenlerde Jimer'de. Daha önce nerede çalışıyordu bilmiyorum bize tavsiye eden arkadaşım da başkasından duymuştu canım çok iyi bir doktor diye, çok memnun kaldım, çok ilgilendi sağolsun, güler yüzlü sıcak bir insan ben de tavsiye ederim size.

merhaba arkadaşlar oğlum şuan 1 yaşında ve bizde 1 yaşına gelene kadar bursada epey bir doktora gittik özelliklede pedmerin tüm doktorlarına gittik hiçbirinden memnun kalmadık çekirge dorukta serhat beyede götürdüm oğlumu memnun kaldık ama pek fazla ilgilenmiyordu bir arkadaşımızın tavsiyesi ile yıldırımdaki dorukta fatih gök e götürdük ve işte budur dedik sonunda doktorumuzu bulduk çok ilgili ve ayrıntılı olarak çocuk hakkında bilgi veriyor şuan bütün arkadaşlarıma fatih gökü tavsiye ediyorum

Arkadaşlar iyi bir çocuk dr arıyorum ilgili ,ticari kaygılardan uzak, kendi bebeğiymiş gibi tavsiyelerde bulunan.tecrübeli arkadaşlardan dr ve hastane tavsiyesi bekliyorum
bebeğim 8 aylık hep medicabildeki faruk beye götürdük ama eksik kalıyor.sormadan bi şey söylemiyor.hep yuvarlak konuşuyor.olur,gider,düzelir,normal vs vs...

Arkadaşlar iyi bir çocuk dr arıyorum ilgili ,ticari kaygılardan uzak, kendi bebeğiymiş gibi tavsiyelerde bulunan.tecrübeli arkadaşlardan dr ve hastane tavsiyesi bekliyorum
bebeğim 8 aylık hep medicabildeki faruk beye götürdük ama eksik kalıyor.sormadan bi şey söylemiyor.hep yuvarlak konuşuyor.olur,gider,düzelir,normal vs vs...

kızım prematüre doğduğu için çok titizlendim 6-7 doktor gezdik tam olarak içime sinen, güvendiğim ve değiştirmeyi hiç düşünmediğim tek doktor ahmet memeşa oldu eğer maddi olarak zorlamazsa kesinlikle tavsiye ederim.

merhaba iyi bir çocuk dr arayışı içindeydim internette dolaşırken burayı buldum ve ahmet beye götürmeye karar verdim yarın için randevu aldım benim kızım daha çok küçükken kötü bir rahatsızlık geçirdi şuan 5 aylık şimdide gittiğimiz dr idrar yolu enfeksyonu geçirdiğini söyledi bir kaç sebepten dolayı gittiğimiz dr güvenmiyorum artık umarım ahmet bey içimi rahatlatır çok üzülüyorum :KK43:

evet bende medıcabılde faruk beye goturuyorum ama artık bana eksık gelıyor yanı memnun degılım her gıttıgımdede esıme bırda bu dr gelmıcem dıyorum agzından kerpetenle laf cıkartıyosun muayenesı 5 dk suruyor toplam 10 dk odadan cıkıyoruz...

Arkadaşlar çocuklarınızı gönül rahatlığıyla Uzm. Dr. Ayfer Güleç'e götürebilirsiniz. Muayenehanesinde her türlü konforu ve rahatlığı bulabilirsiniz. Muayene olmayı beklerken çocuğunuz oyun alanında oyuncaklarla oynarken, siz de çayınızı veya kahvenizi yudumlarsınız. Doktorumuz muayneyi modern tıbbi cihazlarla yapmaktadır (görüntülü otoskop, kalp atışlarını kaydedip bilgisayar ortamına atan steteskop gibi). Doktorumuzun sevecenligi, sıcak ilgisi, her türlü bilgiyi vermesi, ilaçlarda öncelikle bitkisel ilaçları tercih etmesi, istediğiniz her an ulaşılabilmesi ve derdinize çözüm olması bizim için vazgeçilmez olmasını sağlamaktadır. Muayene ücreti de gayet uygun 120 TL. Herkese tavsiye ederim. Uzm. Dr. Ayfer Güleç (ayfergulec.com) Muayenehane Tel: 0 (224)4512070

Merhaba,
Ben kızımı ve oğlumu Uzm. Dr. Ayfer Güleç'e götürüyorum. Kendisine muayenehane açtı, biz de oraya gitmeye başladık. Nezih bir ortamda, sıkılmadan muayene olmak ve doktorumuzun tecrübesiyle bizde oluşturduğu güven vazgeçilmezimiz. Oğlum daha çok küçükken kalbindeki üfürümü duyarak bizi ilgili uzman doktora yönlendirmiş ve hatta bu kadar az bir üfürümün duyulabilmesine kardiyolji uzmanı da şaşırmıştı. Çok şükür hepsi geçti. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

X