Tüp Bebek Merkezleri bursada tüp bebek merkezi tavsiye edin lütfen bana.

Ben 1 kere aşılama yaptım. Bu fiyatlar sgk raporu dahil olmadan...Fakülteden rapor çıkarıyorsun ben Prof. Dr. Mehpare Tüfekçi'ye gittim. Daha geniş açıdan incelemek içindi hamile kalamayışımın sebebini araştırmıştı.Şahin Bey fiyat ve ilaç konusunda yardımcı oluyor. sana bol şans diliyorum inş. aşılamayla tutar...

kızlar...bende acı badem şahin beyin hastasıyım.herkese tüp bebek için orayı tavsiye edebilirim...herkese bol şanslar....allah isteyen herkese evlat nasip etsin....

slm kızlar
bildiğim kadarıyla acıbademin ssk ile anlaşması yok.anlaşmalı merkezlere gidenlerde bişeyler yazsa çok ii olur.bizde birkaçay sonra düşünüyoruz henüz görüşmedik hiçbiyerle.

kızlar güzel hoş da ..... hastanesini tavsiye ediyorum diyorsunuz, neden tavsiye ettiğinizi yazarsanız bizimde bilgimiz olur..

canım şimdi okudum mesajını cevap verdiğin için teşekkür ederim.ben 3.aşılamamı yaptıracağım perşembe günü.eğerolmazsa tüp bebeğe geçeceğim.bir sorum daha olacak.bu fiat sgk raporlu halimi onu merak ediyorum.şu an gittiğim doktora göre 3 aşılamadan sonra bebek olmadığı takdirde sgk dan yararlanabiliyomuşum.bilgilendirirsen sevinirim.2 senedir çok yıprandık hem maddi açıdan hemde manevi.

ben yanıt vermeye çalışayım acıbademin tüp bebek anlaşması yok onun için tamamen özel fiyatı bu. 3 aşılamadan sonra evlilik süreniz yaşınız ve ssk olma süreniz gibi şartlarda tutuyorsa tüp bebek raporunu fakülteden alabiliyorsunuz.

arkadaşlar bizde nisan ayında tedaviye başlıcaz kısmetse bursa tüp bebek merkesi her yönden bize daha uygunmuş gibi geliyo ama bi türlü karar veremedim acaba mı diyorum hep sizce nasıl karar vermeliyim

Arkadaşlar ben mayıs ayında ilk denememi yaptım negaif sonuçlandı. Kasım ayında ikinci denememdede hüsrana uğradım ama , aralık ayında dondurulmuş embriyo ile yapılan denememde tuttu şuanda 6+4 haftalık hamileyim kalp atılarınıda duyduk çok şükür. Ben Prof.Osman H.DEVELİOĞLU 'na gidiyorum.Kendisinden çok memnunum gece gündüz ne zaman arasam ulaşabiliyorum.Geçen sabah 5.30 kanamam oldu aradım.Hemen cevap verdi.Çok şükür bir problem olmadı kesildi. Osman hoca olmasa ikinciden sonra denemeye devam etmezdim.Umudumu yitirdiğimde bana cesaret verdi Allah razı olsun.Gerçekten çok bilgili ve ilgili bunun i.in Bursa ART'yide düşünün derim. İnşallah herkez arzu ettiği bebişe kavuşur. :nazar:

arkadaşlar ben bursa tüp bebek merkezi armağan beyin hastasıyım ve aşırı derecede memnunum tavsiye ederim çok ii bir yer ve çok temiz umarım bütün isteyenleri bebişlerine kavuşturur YÜCE RABBİM dualarım hepimiz için kimseyi aratmasın ALLAHIM İNŞALLAH

bende bursa tüp bebek armağan ulubaşın hastasıyım ilk denememizi yeni yaptırdık sonuç negatif ama çok memnunum doktorumdan da hemşirelerinden de çok ilgili çok alakalılar 3 ay sonra tekrar başlıyacağız 2. denememize inş. onun sonucu pozitif olur dondurulmuş spremler var bakalım kısmet..

bende şahin beyin hastasıyım kesinlikle tavsiye ediyorum çok güven veren bi doktor osman develioğlu da aynı oda güven veren doktor

herkese mrb ben bi kaç ay sonra tüp bebek yaptırmak üzere yola çıkıyorum bursa soranusa karar vermiştik ama sizlerden gelen yorumları görünce aklım tamamen karıştı lütfen bana yardımcı olun soranus hakkında biraz daha fikir verirmisiniz

asla pişman olmazsınız ilk denememde hamıle kaldım ve şu an 28 haftalık kalmasaydım bile yine ona giderdim ekibi ve kendisi harika ve çok profesyonelller gece gündüz arayabılırsın evden kalkıp gelirler senin için ve extra ücret talepleri olmaz ben pazar günü bile murat beyi arayıp çağırmıştım telefonu her zaman açıktır ekibi de aynı şekilde bir kere suratsız veya ilgisiz görmedim hiçbirini inşallah doğumu da kendisi yaptıracak onu da sorunsuz atlatırsak daha ne isterim ki allah herkese onun gibi doktor nasib etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın

X