Marmara hukuk iin ka net yapmam gerekir?

M

miracle

Ziyaretçi
öss ye hazırlanıyorum ve tek hayalim marmara hukuk... kaç net yapmalıyım bilen arkadaşlar lütfen yardım!!

baya yuksek yapman gerekr cnm cnku hukuk istiosun hmde marmarada:KK70:

valla çok yapman gerektiğine eminim :) ne kadar olur bilememde biraz seni zorlıcak kadar olur sanırım

canım onun belli bir neti olmaz çünkü her bölümün katsayısı farklı

1. BÖLÜM TESTLERı
Türkçe 27,6
Sosyal Bilimler 1 25,2
Matematik 1 27,6
Fen Bilimleri 1 3,7
1. Bölüm Toplam Net 84,1

2. BÖLÜM TESTLERı
Edebiyat-Sosyal 25,2
Matematik 2 24,6
2. Bölüm Toplam Net 49,7

canım yukarıdaki tabloda 2007 össde marmara hukuk a yerlesen ögrencilerin ortalama net sayıları alınmıs ben bunu güvenilir bir siteden aldım tamamen ösym nin verilerine göre hazırladıkları raporun sonucu ancak bu marmara hukuk 1. ögretim alta da marmara hukuk 2. ögretim verilerini koyuyorum ben hukuk fakültesi 2. sınıf ögrencisiyim tercih yaparken buraları incelemistim sevgilim ve ailem Kırıkkale'de oldugundan ben burayı tercih ettim netlerimi tam anlamıyla hatırlamıyorum ama basarı sırası da sana nerenin gelecegini tahmin etmende yardımcı oluyor benim ea2 puanı basarı sıralamam 4801di ve marmara hukuk 2. ögretim tutuyordu sonradan baktım iste basarı sırasına yazmasam ora geliyordu yani o yüzden asagıda netlerin altına basarı sıralamalarını da ekliyorum canım kolay gelsin..

2007 ÖSS’de Yerleşen --- Adayın
Net Ortalamaları
MARMARA ÜNıVERSıTESı
Hukuk Fakültesi
(ıkinci Öğretim)
Program Kodu: 1353019
Kontenjan : 100

1. BÖLÜM TESTLERı
Türkçe 27,4
Sosyal Bilimler 1 24,9
Matematik 1 27,1
Fen Bilimleri 1 4,1
1. Bölüm Toplam Net 83,6

2. BÖLÜM TESTLERı
Edebiyat-Sosyal 24,9
Matematik 2 23,5
2. Bölüm Toplam Net 48,4

ÖSS TOPLAM NET 131,9 (bu ikinci ögretimin netleriydi)

BAŞARI SIRALARI: 1. ÖGRETıM 4186 2. ÖGRETıM 5637

UMARIM YARDIMCI OLABıLMıSıMDıR..

Son düzenleme:
ben öss zamanında kazanan biri olarakk üniversiteyi..arkadaşım marmara hukuka gitmişti türkce ve matematik fullemişti..sosyalde fulle yakın fen ise 35 neti vardıı..

hukuk okuyorum ama marmarada değil =)

canım merhabe ben dershanede çalışıyorum...marmara hukuk için mat-2 ve türkçe sosyal netlerinin 28 in altında olmaması gerekiyor hatta mat-2 fulluya biliyorsan fullaaaaaaa...
birinci bölümdede mat 1 27 nin altında olmasın türkçe 1 de 28 netin altında olmaması lazım..
tabiki sınava giren diğer öğrencilerin yaptıkları netlerde seni etkiler...başarılar canım

tabi türkçe sosyal matematiklerin yanında ne kadar fazla fen 1 yapabilirsen işi o kadar güvenceye alırsın a.s

mesela netler ve puanlar hakkında fikir vermesi açısından

türkçe 28,75
sos1 30
mat 1 27,75
fen 0,75
ed-sos 26,75
mat2 25,5 oldugu zaman 273 puan alınıyor.

Bu konuyu açan arkadaş kazandı mı bilmiyorum ama ben 337,515 puan aldım.Marmara hukuk, İstanbul hukuk ve Anadolu Üniv. hukuk fakültesi diye sıraladım. Hayırlısı artık, umarım istediğin olmuştur ve İnşallah karşılaşırız. vereliniortak

Bu konuyu açan arkadaş kazandı mı bilmiyorum ama ben 337,515 puan aldım.Marmara hukuk, İstanbul hukuk ve Anadolu Üniv. hukuk fakültesi diye sıraladım. Hayırlısı artık, umarım istediğin olmuştur ve İnşallah karşılaşırız. vereliniortak

Canım ist. hukuğu marmaradan önce yazman çok daha iyi olurdu CADIARZU

Öyle mi diyorsun ? :uhm: Off... Ne yazık ki bu saatten sonra elimden gelen bir şey yok, hayırlısı olur İnşaallah.. :Saruboceq:

X