kas gevsetici krem

cigdem_06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2008
18
0
Slm kizlar, ben bilmeden ilk ay icinde bir kac kez kas gevsetici krem kullandim ve yanik kremide, yanik kreminde hamileler kulanmamali diyo, dr a sorabilmeme de 2 hafta var fisfisfis
merak ediyorum; araninizda bunlarla ilgili fikri olan varsa.. cok sevinirim, Allah herkese saglikli evlatlar nasip etsin insallah..

Son düzenleme:
canım ilk aylarda bebek tamamen su şeklinde olduğu için bişey olmuyor diyorlar bi arkadaşımda hamileolduğunu geç öğrendiği için saçlarını boyamış hamilelerin kullanmaması gereken bir antibiyotikle tedavi görmüş ama şuan 6 aylık hamile ve bebeğide oldukça sağlıklı korkma Allah korur minik meleğini birşey olmaz inşallah

Cok sagol canim, icimi rahatlattin a.s. , ben 2 ay önce düsük yapmistim, antibiyotikler kulllanmak zorunda kalmistim o zaman, insan korkuyor her seyden. Allah kimsenin kucagini bos birakmasin insallah

canım sen yinede doktoruna sor en iyi bilgiyi ondan alırsın ama arkadaşında dedigibi ilk ayda sorun çıkmıyo ablamda antibiyotik kulandı ve 3aylık çok saglıklı bir kızı o var.

canım bende omurilik iltihabı var.Adetim 10 gün gecikmişti ve ben düzenli olarak ilaçlarımı içmeye devam etmiştim,ilaçların yan ekisidir diye.İlaçlarda kuvvetli ağrı kesiciler ve steroidlerdi.Test yaptım ve öğrendiğimde doktora koştum,en çok korktuğum sakatlıktı.Ama dr sakatlık olmaz,ya ölür ya da doğar demişti.Şükür problemsiz oldu ve şuan çok sağlıklı,Allahıma binlerce şükür.İlaç kategorisi A ve B ise korkma.Hatta bazen C bile olabiliyor,sağlıklı doğumlar...

Cok sagolun canlarim rahatladim sayenizde, miskokulum cok gecmis olsun. artik doktora sormayi bekleyecegim, Allah saglik versin hepimize, bebislerimize kaydirigubbakcemile5

meraba konu eski ama lütfen yardimci olun ben gebelik tedavisi goruyorum adetime 10 gun var ovulasyondan 6 7 gun gecti daha çok şiddetli bel ağrim var benim belimde minik bi kist var ondan kaynakli kortizonlu agri kesici igne yapmadan da gecmiyo ne yapicagimi sasirdim lütfen yardimci olur cok agrim var dayanamiyorum.

X