Cilt Bakımı Ürünleri avene ürünleri kullananlar...

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
inşallah canım tekrarlamaz birdaha ..tam çözüm buldum diyosun bidaha başa sarıyolar ozaman psikoloji altüst işte:KK43:canım ben isotrexin sanki cildimi soyup leke bırakçakmış gibi geliyo bana ,,türküye haritasına benzemiyim de:KK70: roaccutane ı arkadaşım kullandı onunda çok fenaydı..hatta doktor bana senin yüzünü cam gibi yaparım ama zararlarını bi araştır önce sonra gel dedi off çok kararsızım yanaklarım kırmızı kırmızı ..leke degil ama çok moral bozucu yaa..canım sen 2 günde 1 demişsin ..sivilceler isotrexinle daha da kabarıyo ondan mı dedin anlamadım..bide roacutane ın en dşük dozundan başlasam yüzüme iyi gelirmi acaba??bunun zararı ne ki bu kadar abartıyolar sende ne gibi etkisi oldu tatlımm ..msjlarıma cewap werdigin içinn çooook teşekkür ederim ..

canım bu nasıl sivilce başlığını da sen açmışsın şimdi farkettim oraya da yazdım bişiler
isotrexini başlangıçta 2 günde 1 kullan deme sebebim her gün kullanınca cildi feci şekilde kızartıp hassaslaştırıyo ya, o nedenle doktorum bana başlarda 2 günde 1 kullan cildin alışsın sonra her gece sür demişti, sana da söyleyeyim dedim. yüzünü çok yakıp kızartıyosa inatla her gün sürmeye devam etme canım bi süre bırak cildin normalde dönsün öyle devam et.
isotrexin leke bırakmıyor diye biliyorum çünkü sivilce izleri olanlara doktorlar veriyor bu jeli. benim de senin gibi sol yanağımda resmen yer etti sivilceler roaccutanedan sonra sivilcelerim geçti ama yanakta iz kaldı, isotrexin geçirmedi ama izleri. ama diğer tek tük çıkan sivilceleri geçirdiği gibi, iz de bırakmadılar.
roaccutane ı doktorun vermezse zaten alamaszsın canım eğer isotrexin fayda etmezse kullanmanı önerrim ben 7 ay kullandım bende aşırı sinir dışında bi yan etki yapmadı. her ay kan tahlillerini düzenli yaptırırsan bi sorun çıkmaz. ama önce isotrexine devam et bence, roaccutane ı son çare olarak düşünmekte fayda var

canım benim nasıl yardımcı oldun bilemezsin çok saol tatlım yaa..ben en iyisi bu isotrexini bırakmayayım inşallah iz felan kalmaz yaa.dedigin gibi roaccutane son çare galiba..onu da kulllanırsam en düşük dozunu isterim..canım ben isotrexini her sabah yapıyorum ilk başladıgım zamanki gibi soyulma kızarıklık olmuyo artık şükür..olmayan yerlerede sürüyorum ...yarın tekrar kontrole gidicem bakalım ne dicek bu sefer başka dr a gidicem..canım ççok tşkkürler tavsiyelerin için yaa

rica ederim tatlım ne demek:) inşallah bi an evvel kurtulursun sivilcelerden, yalnız son bişi daha dicem gündüz sürüyomuşsun isotrexini, mutlaka yağsız güneş koruma kremi de sürmeyi unutma yoksa kış mevsiminde bile olsak güneş ışınlarından iz kalır yüzünde:KK43: zaten sen de biliosundur ama ekliim dedim ben yine de:) iyi bak kendine geçmiş olsun cnm

evet canım benim biliyorum ama uygulayamıyorum kışın süremiyorum yaglı duruyo diyee ..tatlım çok teşekkürler bu arada dr a gittim bi kutu dha antibiyotik yazdı 1ay süresi varmış isotrexin in benm 1 hafta oldu kullanmaya başlayalı sabır lazım o da bende yok..::KK43:biran önce bitsin gitsin canım ..çok saol bebişim

avene marka nem maskesi kullanıyorum haftada bir defa karma ciltliyim memnun kaldım kaliteli bir marka.

canım ben aveni çok beğenerek ve memnun kalarak kullandım bahçeşehirdeki eczacım tavsiye etmişti pudralı toniği süper
sivilce kurutucusu süper yakarak tedavi ediyo nemlendirici ve gözaltıda süper tam anlamıyla mükemmel bi ürün tavsiye ederim

ya size bisi sorcam smdi ben avene'den sivilceler için olanını kullanımmı kullanmıyımmı annamadm walla bazı yorumlar güsel bazıları kötü kullananlar bi yardım edin lütfen simdiden teşekkürler

okuduğum kadarı ile başarılı ürünler var
bana da 2 eczacı avene nemlendirici ve güneş kremi önerdiler
ancak araştırma yapıp almayı daha uygun buldum
iyi ki okumuşum burayı

kızlar bnde göz altı kremini ve 50 factör güneş korumalı kremini aldım bu krem nemlendirici içeriyormu eczacı kız bana bunu dene sonra nemlendiricisinede veririz tedavi edici özelliği oladan dedi cildim aşırı kuru bu yüzden kırışmış bu güneş kreminin altına nemlendiricide uygulayabilirsin dedi şimdi benim kafam hepten karşıtı bu kremi almadan güneş korumalı bi nemlendiricimi alsadım yada madem aldım diyorum avenenin tavsiye edebileceğiniz nelendiricisi varmı fiyatıyla birlikte yazarmısınız?

arkadaşlar

valla ben bugün biothermin yüz temizleme jeli bitince , arkadaşlarında tavsiyesiylen avene aldım... şimdi de kullanmaya korkuyorum! gerçi korkunun ecele faydası yok...

cleanance gel diye geçiyor, 32 liraya aldım!!! bakalım umarım etki eder. etmez yahut bozarsa yandım valla!!!

kullanan var mı? yağlıya dönük akneli siyah noktalı ciltim var. ne dersiniz?

ben avene eau thermale cleanance haute protection high protection 40 spf güneş koruma kremini kullanıyorum, çok memnunum hem nemlendirici hem koruma

unuttum birde yüz yıkama jelini kullanıyorum Avene Cleanance Lotion

arkadaşlar

ben temizleme jelini almıştım, yağlı ciltler için olan!

şu ana kadarki gözlemim: oldukça başarılı. ilk anda bir gerginlik hissi veriyor, ama kuruma yapmadı. ben yüz fırçasına döküp kullanıyorum. sonra biraz bekliyorum nemlendiriyi sürmek için...

başarılı. o günden beri siyah noktalarımda hafif bir azalma var ve daha iyiye gidiyor.

daha bir arınmış hissi veriyor. sivilceli arkadaşlar / yağlı cildi olanlar deneyebilir!

Bu markanın yağlı ciltler için güneş koruyucusunu kullanan var mı?

Ben yüzümdeki siyah noktalar ve yağ bezeleri için doktora gitmiştim.
Avené sabun vermişti, sürekli kullandığım zaman tamamen yok oluyor.
Ama cildimi krutuyor, üzerine muhakkak nemlendirici sürmem gerekiyor.
Sürekli yıkamadığım için tabi yine tekrarladı siyah noktalar:tomato:

Arkadaşlar bende dün doktora gittim. Gerçi yağ bzelerimi gösterdim kolsterol testi istedi. Ama ben birde şey sordum. Normalde yüzüm için MD Formulations ürünleri kullanıyorum 1 ayı geçti. Ama göz çevremde yağ bezeleri oldugu için hiçbirşey kullanmıyordum. Onu sordum ne kullanabilirim diye. Avene dedi. Avene ystheal+contour des yeux. Bu iyidir dedi. Rahatlıkla kullanabilirsin dedi. Göz altı morlukların genetik belli ama azda olsa etkili olabilir morluklar içinde dedi. Ben morluklar için istememiştim zaten. Sadece göz çevresi bakım ürünü sormuştum.

Aranızda bu ürünü kullanan varmı ? Kullanıp memnun kalan yada kalmayan? Düşüncelerinizi yazarsanız. Almadan önce araştırmak istiyorum çünki. Şimdiden teşekkürler. a.s.

3 sene önce cildimdeki problem için dermatoloğa gittiğimde bana temizleme jeli ve nemlendiricisini tavsiye etti,çok memnun kaldım.ozamandan beri kullanıyorum

Cilt tipine göre değişiyor sanırım,ben temzileme jelini ve kırmızı lekeler için leke giderici aldım,hiç memnun kalmadım..jel bitti ama faydası v.s. olmadı,lekeler içinse yeşil minicik bir kremdi,49,90 aldım 3 sene önce..attım çöpe ,inanın çok üzülmüştüm..

X