Koşu Bandı Kullananlar ?

TuRuNCu

Guru
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2007
7.839
4.930
Apartmanda oturup evde koşu bandı kullananlar aşağı kata ses gitmesini engellemek için ne yapıyorsunuz ?

Benim halının üzerinde koşu bandım var ama aşağı kata çok ses gittiği için şikayet geldi.

Varsa önerilerinizi bekliyorum

Bende aynı dertten yakınıyordum canım.. Hatta burda sormuştum
Aynı senin gibi aşağ kattan rahatsız oluyorlardı..
Nerdeyse 2 yıldır koşu bandımız var ama doğru dürüst ben binememiştim..
Annem gündüzleri biniyordu ama ben akşam işten gelince binmek istedim.
Artık tak etti..bant bana bakıyo ben onaÇok üzgünüm çoook kilolarda aldı başını gitti.. dayanamadım ve
Alt kattaki komşudan izin aldım ben akşam su saatte yürüycem kusura bakmayın
Saat 7 gibi erken daha rahatsız olmazsınız artık o kadar para verdik aldık dedim
Hayrını görüyüm abla bari dedim......
Oda anlayışla karşıladı tamam dedi...
Ben sonra şunu akıl ettim koşu bantını onların oturmadığı bir odaya aldırdım anneme
Ve şimdi her akşam koşuyorum içim rahat alt odada oturmuyo oluyorlar...
Önce oturdukları odadaydı ...kilolar başını alıp gidince benim kafa çalıştı
Artık çokkk rahat tepinebiliyorum akşamları.....hihoyyythihoyyyt

[/B]

Bende aynı dertten yakınıyordum canım.. Hatta burda sormuştum
Aynı senin gibi aşağ kattan rahatsız oluyorlardı..
Nerdeyse 2 yıldır koşu bandımız var ama doğru dürüst ben binememiştim..
Annem gündüzleri biniyordu ama ben akşam işten gelince binmek istedim.
Artık tak etti..bant bana bakıyo ben onaÇok üzgünüm çoook kilolarda aldı başını gitti.. dayanamadım ve
Alt kattaki komşudan izin aldım ben akşam su saatte yürüycem kusura bakmayın
Saat 7 gibi erken daha rahatsız olmazsınız artık o kadar para verdik aldık dedim
Hayrını görüyüm abla bari dedim......
Oda anlayışla karşıladı tamam dedi...
Ben sonra şunu akıl ettim koşu bantını onların oturmadığı bir odaya aldırdım anneme
Ve şimdi her akşam koşuyorum içim rahat alt odada oturmuyo oluyorlar...
Önce oturdukları odadaydı ...kilolar başını alıp gidince benim kafa çalıştı
Artık çokkk rahat tepinebiliyorum akşamları.....hihoyyythihoyyyt

[/B]

canım ben de senin dediğin yöntemi denedim.
Annem dün ben işteyken alt komşuya gitmiş özür dilemek için.Birde günde sadece 1 saat yürüdüğümü ve bunun genelde saat 19,00-20,00 arası olduğunu söylemiş.Artı o saatlerde evlerindeki hangi oda boş ise o odaya koyalım koşu bandını rahatsız olmamanız için demiş.
Kadınında evde gelini hasta olduğu için çok rahatsız olmuş sesten ve evdeki odaların genelde hepsininde dolu olduğunu söylemiş.Artı ben yürüyüş yaparken ses taa onların oturma odasına bile geldiğini söylemiş.Anlıyacağın hiç yapıcı olmamışlar.
Şimdi inat edip yürümeye devam etsem annemler kızacak.E yürümesem yazın düğünüm var forma giremem.

İki arada bi derede kaldım anlıyacağın :çok üzgünüm:

Anlıyorum canım , onlarda biraz anlayışlı olsunlar uyku saati değilki, hem en az hangi odayı kullanıyorlarsa, oraya al bandı.... ayağınada az ses çıkaracak ayakkabı giy, bizim bandı en az ses çıkaran diye almıştık. Yinede çıkıyor sesi şimdilik aşağı kattan br şikayet yok. Olsa bile biraz abartmış olurlar onların oturduğu odayla alakası yok bindiğim odanın. Anlıycan hoşgörü çok önemli komşuda.....
Hem canını sıkma mart ayı çıksın 7 den sonra dışarda yürümeye başlarsın saatlerde ileri alınacak. Ama sakın pes etme yürüyüş gibisi yok ayrıca hep tempolu yürü buda çok önemli... hadi kolay gelsin canım kaydirigubbakcemile5

arkadaslar, kosu bandı minderi var. cok pahalı bir sey değil. internetten bile temin edilebilir ayrıca. altına yerleştirince gürültü problemini minimize ediyor. belki de probleminiz çözülür.

arkadaslar, kosu bandı minderi var. cok pahalı bir sey değil. internetten bile temin edilebilir ayrıca. altına yerleştirince gürültü problemini minimize ediyor. belki de probleminiz çözülür.

ben de duymuştum öyle minder gibi bir şey. ama mağazalarda rastlamadım, araştırmak lazım bana da lazım. internetten alışveriş yapmadığım için sora sora bulmalı.

canım koşu bandı minderini aldım.Umarım faydası olur yerimseniben

sanırım bu minder oldukça ince birşey,
ama etkili olursa ben de almayı düşünüyorum arkadaşlar,
haber bekliyor olacağım kullanlardan..

burdan minderin internet satıs noktası ıle ılgılı adres ve ya link veremiyorum sanırım. arayıp da temin edemeyenlere mesaj olarak link yollayabılırım.

voit marka 40tlden alınabılır hepsiburada.com dan ama boyutlarına göre biraz oynuyor fiyatlar...

Arkadaşlar bu koşu bantlarından bende almayı düşünüyorum gercekten zayıflayabıldınızmı kullandıktan sonra,gunde kaç saat kullanıyorsunuz. Ben son gunlerde göbek ve basenden aldım kıloyu,umarım işe yarar.Bide alt komşuyla iyice papaz olcaz galıba :jeyyar:

Arkadaşlar bu koşu bantlarından bende almayı düşünüyorum gercekten zayıflayabıldınızmı kullandıktan sonra,gunde kaç saat kullanıyorsunuz. Ben son gunlerde göbek ve basenden aldım kıloyu,umarım işe yarar.Bide alt komşuyla iyice papaz olcaz galıba :jeyyar:

Ben koşu bandımdan çok memnunum.
Yaptığınız yürüyüşe diyette eklerseniz çok güzel kilo verebilirsiniz.
Ben koşu bandımla neredeyse 15kilo verdim diyetle.

Koşu bandından çok memnunum
Yeni başladım yürümeye
Her akşam 30 dk yürüyorum bazen 35
Ekmeği kestim, abur cuburuda
Günlük 2,5 litre su içiyorum
Yemekten kesmedim ne yiyorsam porsiyonları indirdim
Tatlı yiyorum önce 3 yiyorsam şimdi 1
Yani ben porsiyonları düşürdüm arkadaşlar
Herşeyden yiyorum ama tıka basa değil
Sirkeli su içiyorum sabah akşam
Yaptığım bu kendimi kasmıyorum hiç
Zamana yaydım, yavaş yavaş
Amacım 10 kilo vermek ince olabilmek
Bir hafta oldu 1,5 kilo vermişim
Hiç zorlanmadım rejim rejim diye kendimi sıkmadım
Rahat rahat verdim, bunda koşu bandının rolü büyük...:lepi:

merhaba kızlar benim 4 aylık bi kızım var ve malum spor salonuna gidemiyorum kilolarla başım fena dertte sizce koşu bandı tek başına işe yararmı yoksa spor salonuna mı yazılıyım nedersiniz ?

X