İnternette en güvenilir alışveriş sitesi sizce hangisi?

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.251
2.974
En iyi 10 alışveriş sitesi 2021

Her Telden Web Siteleri Sizin İstediğiniz Ürünü Ayağınıza Kadar Getiriyor. Sizin yorumlarınızla "En İyi 10 Siteyi Bir Araya Getirelim"​

İnternetin en güzel yanlarından biri de artık alışveriş yapmak için sokağa çıkmanıza hiç gerek yok. Bu sitelerin bazıları ise yaptıkları özel kampanyalar sayesinde ürünlerden kargo ücreti almıyor ya da piyasaya fiyatına göre büyük indirim sağlıyor.

Farklı amaçlara uygun alışveriş siteleri sayesinde kitaptan DVD'ye günlük alışverişten kıyafete kadar değişik ürün gruplarından dilediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz.

Hepsiburada için şöyle iddialar var; ilave edeyim dedim:

Hepsiburadacıyım ben de trendyol kazık gibi 🤔 ama ordan da aldığım şeyler oluyor indirimine göre. N11den de alet edavat rahat bulunuyor yedek parça gibi elektrkli eşyaların. Gittigidiyordan zamanında çeyiz takımlarımı aldım ama sitenin genel görüntüsünü sevmediğim için girmiyorum gözlerimi yoruyor hepsiburada daha iyi

eğer sıfır ürün alacaksam en iyisi hepsiburada inanılmaz hızlı kargolaması var diğer sitlere göre nispeten daha ucuz.
ikinci el alacaksam dolap.

Siteyle alakali bir durum degil bence. Sans tamamen. Herkesin her siteyle ilgili kotu tecrubesi vardir illa ki. En iyisi sudur budur diyemem. Kimi alisveriste cok memnun kaliyorum,kiminde nefret ediyorum. Belli olmuyor.
Satici ile alakali buda yorumlari okumak, arastirmakla hata payini dusuruyor ama soyle bir durum var trendyoldan maske aldim ilk etapta yorumlar güzeldi ama sonra farkli urun gönderdiler iade ettim firma kabul etmedi urunu geri gonderdi ama Trendyol maskenin bedelini musteri memnuniyeti olarak kupon verdi en azindan

Amazon başta...
Bayılıyorum amazon'a . Geçen aylarda 'hemen yarın gitsin' diye ekstra para ödediğim bir kargo göndermiştim. Ama sonra planlar degisti,adres değiştirip İstanbul'un başka yerini seçtim gönderim icin. Degisiklik yaparken 'bir gün gecikme yaşanabilir' yazısını gördüm, ama yine de kabul ettim. Gerçekten de bir gün gecikmeli gitti. Ona rağmen çağrı merkezi beni arayıp gecikme için özür diledi ve paramı hesabıma yatırdı 🥰
Üstelik Amazon prime uyesiysen (Netflix gibi bir sey, ilk bir ay ücretsiz sonra 7,90) kargo her daim ücretsiz...
Onun dışında Trendyol
İade sıkıntısı hiç yaşamadım. Hatta yolda kullandığım scooterimi bile tekerlekleri iyice yıkayıp paklayip iade ettim, birkaç iş günü içinde paramı yatırdılar. Üstelik online çağrı merkezi çok ilgili, her zaman yardımcı oluyor.
Bir de alisveris sitesi değil ama cimri.com'u çok sevip kullanıyorum. Herhangi bir ürün hangi sitede kaç TL,onu haber veriyor. D&R sitesindeki 40 liralık bir kitabı amazonda 15 liraya gösteriyor mesela. İndirimlerde falan güncelleniyor. Kendi telefonumu oradan takip edip kampanya yakalayıp normal fiyatından yediyuz lira falan ucuza almıştım mesela. Bilmeyenler kullanabilir

Hepsiburada için şöyle iddialar var; ilave edeyim dedim:

Sasirmadim memnun kalmadigim tek site

X