İtiraflar +18

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44
thehazy; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: Hatay
Şu anda evli olan eski sevgilimle ilgili uğradığım iftira yüzünden, başta ailem olmak üzere hiçkimsenin zarar görmemesi için hayatıma son vermeye karar verdim. Ailem bozulan psikolojimin ve yaşadığım ağlama nöbetlerinin sebebini araştırıp duruyor, üzgünler, ben de onları çok seviyorum ama onların iyiliği için buna mecburum. Ancak dün gece otoyolun kenarında yaklaşık 5 saat beklediğim halde hiçbir kamyonun altına kendimi atamadım. Başarısız oldum. Cesaretimi toplayamadım. Bu çok zor. Hiç doğmamış olmayı ya da hafızamı kaybetmeyi isterdim. Ama imkansız. Sadece iki günüm kaldı.

yerim_seni_ben; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 32; İl: Bursa
Sevgili ananecim,umreye benim yerime sen git diye verdiğin 1000 Euro vardı ya, ben olamasam da paraların hacı oldu haberin olsun.

little_bunny; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 19; İl: İzmir
Küresel ısınmaya benim tepkim beş dakika elektrik kesmek değil, tazyikli suyla masturbasyon yapmaya son vermek oldu.

yırtıkterlik; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 23; İl: Bursa
Düşüncelerimiz ayrı, giyim tarzlarımız ve zevklerimiz ayrı, hobilerimiz, sosyal faaliyet alanlarımız farklı, şampuanlarımız hatta banyo liflerimiz bile ayrı. Biz bu adamla neden hala birlikte yaşıyoruz bilmem ki. ´Senin baban bir inekti yavrum´ dememek için sanırım.

startdax; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 31; İl: Antalya
İstanbul Bahçeşehir'deki o şık İtalyan restoranındaki piyaniste ´mavi mavi gözleri boncuk mavi´ şarkısını çaldıran öküz beni sevgilimdi. Yanındaki sarışın mı? Tabii ki ben.

delftblue; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 33; Ülke: Yurtdışı
Secondlife´ta çılgın seks partilerinde karşılaştığım bilumum milletten adamın ´nerelisin?´ sorusuna, Türk kızlarının iffetini uluslararası arenada korumak adına(!) ´Yunanistan´ yanıtı veriyorum.

sucilginturk; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 28; İl: İzmir
Peeeh kediye bak, çatıda Konak manzarasına karşı iş tutuyor. Ben de burada bilançoyla cebelleşiyorum. Hayır üremeyi geçmiş tamamen fanteziye geçmiş artist!

rojin*; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 35; İl: İstanbul
Hız limitini aştım diye durduran trafik polisine ruhsat ve ehliyet istediğinde ´Ruhsat ve ehliyet yerine telefon numaramı versem?´dedim. Ne mi oldu; işe yaradı. Verdiğim numara mı? Valla polis numarayı tekrarla dese asla hatırlayamazdım.

IfuknewwhoIam; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 23; Ülke: ABD
Annem yüzümde ve vucudumda 20 yaşımdan sonra çıkmaya başlayan sivilcelerden rahatsız olmuş. Neden diye sormuş bulundu ben de öküzlük ve dürüstlük edip ´sevişmem lazım, yoksa geçmez bu hallerim dedim´. Ar damarım çatlamışmış, bu da annemin olaya getirdiği yorum. Ayrı dünyaların insanlarıyız ama ana-kız magmalıyız.

:1shok::Roflol:

Alintidir...

masumca ; Cinsiyet: Bayan; Yaş: 18 ; Yer:İstanbul
Dün gece 4 te yattım..Yeşil yol diye bi film vardı onu izledim.Ve filmin ortalarından başlayarak sonuna kadar ağladım..Ama ne ağlamak,biri ölmüş gibi..Bu filmleri çok ciddiye alıyorum ya..Ama napiim çok dokunaklı...

yalnızlık ; Cinsiyet: Bayan; Yaş: 24 ; Yer:Ankara
aşkımla gezerken (daha ilk günler)dilenci önümüzü kesti Allah sevdiğine bağışlasın deyince bizimki çıkardı yüklü bir miktar para verdi dilencinin yüzünü görmeliydiniz...

aşıkım ; Cinsiyet: Bayan; Yaş: 18 ; Yer:Ankara
bizim okul biraz farklıdır öğrenciler,öğretmenler,okulda çalışan insanlar,müdür yardımcıları falan arkadaş gibidir!geçenlerde beni bi hocam aradı okulda bi kaç kişiye ihtiyaçları varmış yanına birilerini al gel dedi bende bizimkileri toplayıp gittim.napcaz die sorduk önce sınıfları süpürün sonra sıralar ayırdık 10mf-a ya onları zımparalayın sonra gelin şu evrakları toplayalım dedi izde tıpış tıpış gittik yaptık.çok zevkliydi bayada eğlendik şimdi diceksiniz resmen kullanmışlar sizi yoooo biz böle davrandıkça bol bol not veriyolar)

edacıkk ; Cinsiyet: Bayan; Yaş: 17 ; Yer:Ordu
ya arkadaşlar gecende akarabamızın nisanı var neyse gittik herkes oynuyo...bir oynayasım varki anlatamam..tabi kimse benle oynamıyo..oynayanlar arasında bi tane deli vardı.. kalktım bende deli gibi onla oynadım.....herkes komada bi görcektiniz.....(gülme komasıııı))

sexy_girl ; Cinsiyet: Bayan; Yaş: 19 ; Yer:Trabzon
benim sevgilim yazıkki beni çok masum sanıyor.. ondan önce kimsenin elini bile tutmadığımı düşünüyor.. çok ayran gönüllü ve çok ateşliyim ondan önce 5 kişiyle seviştim bir kişiyle sadece öpüştüm.. ama aşkım ben sadece senin oldum.. yaptıklarımdan çok pişmanım keşke zaman geri dönse.. ama sevgilime ait olduğum içinse çooookkk mutluyumm..

izmir güzeli ; Cinsiyet: Bayan; Yaş: 20 ; Yer:İzmir
lisedeyken en yakın hatta sevdiğim tek arkadaşım ile çok iyi anlaşırdık hatta en ufak bi sürtüşmemiz bile olmamıştı taki bigün sınıfta saçma sapan bi muhabbet açılıncaya kadar konumuz tv deki bi reklamın konusu ben konu şu dedim o hayır diil diye ısrar etti ben koptum tabi üzerine yürüdüm tabi oda altta kalmaz oda benim üzerime yürüdü arkadaşlar ayırmasa boktan bi mevzudan birbirimize girioduk anlıcanız sonra barıştık tabi ilk ve son kavgamız bu oldu allah beterinden korusun yarabbim..

badgirl ; Cinsiyet: Bayan; Yaş: 17 ; Yer:İstanbul
İnsan dışarı çıkmayınca yazacak bişey bulamıyor.kırk yılda bir arkadaşlarla dışarı çıktık sonra başımıza gelmeyen kalmadı.evden mağazaları gezecez diye çıktık sonra gölün kenarına gidip orda gezelim istedik.ya gölün kenarıda tenha biryer ağaçlıklar falan var oraya gelmeden önce giderken yolun kenarından gittik.aşağıda da tren istasyonu bizimkilerde kestirme yapacaz derken tren raylarından yürüdüler biz geçerken tren gelmesin mi? az kalsın kardeşim trenin altında kalacaktı.allahtan ucuz atlattık.ordan inerken arkadaşım da yere yuvarlandı.biraz dolaştıktan sonra pazar günü olduğu için ağaçlığın arasında piknik yapan çok olur diye ordan geçtik birde çamura bulandık eve gelince allahtan uzatmadılar bu havada bu çamuru nerden buldunuz diye zaten olanları anlatsak birdaha dışarı çıkamazdıık.artık bu yaşadığımı hiç unutmam zaten o tren olayı beni fena korkuttu.

jasmin41 ; Cinsiyet: Bayan; Yaş: 21 ; Yer:Kocaeli
İtiraf ediyorum össde uyumuştum anne ve baba:KK43:(ama uykusuzdum napayım.herşeye rağmen iyi bir sınavdı bunu da belirtelim

gölge ; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 19 ; Yer:Elazığ
Birgün işyerinde patronla oturup sigara içiyordum o arada misafirler geldi bende masama gidip sigaramı içiyordum tam bitti bitecek kültablasına bastırıp masamın altındaki çöp kutusuna, tabi bu arada misafirler bir hayli muhabbete dalmışlar bende onlara katılıyordum arada 2 dakika geçmeden tuhaf bir koku aldım bir baktım çöp yanıyor o anda ne yaptığımı şaşırmıştım çöpü alıp hiç bişey olmamış gibi dışarı çıkmak isteyince bizim ki farketti (oğlum nere götürüyorsun o çöp kutusunu) ne diyebilirim ki bir duman bir duman ,bu kokuda ne demezmi herkes bana bakıyor yüzüm turp kesilmiş vaziyette tabi hiç birşey demeden devam ettim o da unuttu Allahtan, yoksa faturası ağır olurdu,aman ha sigara içenler dikkat edin yoksa roma gibi işyerinide yakarsınız bu arada o günden itibaren sigarayı bıraktım.

yazgulu.14 ; Cinsiyet: Bayan; Yaş: 17 ; Yer:Ordu
ilk başlarda eğlenceli gelmişti bu staj iş..ama gün geçtikce yorucu ve sıkıcı olmaya başladı..kendimi eve zor atıyorum bitmez bu staj offf of

Alintidir..

apsaroke; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; İl: Eskişehir
Güzel evimden izlenimler. Üç yaşındaki oğlum ona tuvalet eğitimi vermeye çalışan babasını ağlayarak kakasını suda boğmakla suçlarken oğlumun kendinden yaklaşık 30 yaş büyük babası Evet, evet boğdum onu; boğdummm!!! diye çığlık çığlığa evin içinde dolaşıyor. Sanırım bana iki bakıcı lazım.

masumUtangac; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 21; İl: Mardin
İlçemizin ilk cenaze arabasını alan belediye başkanımız, arabayı aldığı ilk gün mahale mahale, sokak sokak, ev ev gezerek cenaze aramıştı. Ben siyaset diye buna derim.

subatta ; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; İl: İzmir
Sekreterimiz in googleda aradığı kelimeyi aynen aktarıyorum: empi3indirt İzninizle gitmesi gereken arkadaşımı, mağmaya bizzat yolluyorum. Orada bulabildiği empi3leri çalsın dursun.

yesil_zeytinn; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 30; İl: İzmir
Poseidondurmayı okuyunca aklıma geldi. Ben, üç beyazı şeker, tuz ve buzdolabı olarak biliyordum. Ta ki üçüncü beyazın un olduğu konusunda eşimden uzun bi izahat alıncaya kadar. Ama buzdolabı da beyaz, içinde de bol miktarda kalorili besinler var. Şimdi bu beyaz mevzusunun versiyonlarını artırmanın anlamı ne? Buzdolabında fit olalım derim ben

SKKMOOR; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; İl: İçel(Mersin)
siteyipeksevdime atfen. Sevgilimle ertesi gün hapı almaya gitğimizde eczacı hanım kalmadığını ve yerine prezervatif verebileceklerini söyledi. Magmada zaman makinası var mı?

birbucuktaniki; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 25; İl: İstanbul
Manhattan´ın göbeğinde oturduğu bankta yanındaki Çinli kızla birlikte poz veren delikanlı, kaldırımın diğer ucunda, fotoğrafı çeken arkadaşına bağırarak: Abi, hatunun bacakları da al da Amerikada böyle kızları tavlıyordum diye karizma yapabileyim. dedi. Ama burda da çok Türk var be kardeşim, burda da karizma lazım. Onu ne yapacaksın? Zira az önce hepimize rezil oldun.

KacarimBurdan; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 19; Ülke: Yurtdışı
Otobüs durağa yaklaşırken sevgilimi son bir kez öptüm. Otobüse bindiğimde ağzı kulaklarında, neşeli neşeli sırıtan şoförün büyük bir içtenlikle söylediği cümle üzerine otobüsten inip sevgilimi bir kez daha öpüp geri geldim; yerime oturdum. Şoför mü ne demişti? Öpüşmeniz bitti mi? Bak yetmediyse ben beklerim; bir daha öp gel.

(benim favori itiafım bu arkadaşlar) :Y195

munir; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; Ülke: Almanya
çizgilikravat´ın itirafini okuyunca aklıma geldi. Arkadaşım uçakta gelirken, yanında oturan adamın Kızım, memleket neresi? sorusuna arkadaşım Tekirdağ amca. demiş. Amcanın cevabını aynen aktarıyorum: Neyse, siz de insansınız. Sağol amca da, senin için aynısını söyleyemiyoruz.

Alintiidr...

doksan küsür yaşında bir babannem var ve her fırsatta banyo yapar bi gün bir aile dostumuzun oğlu babannemi banyodan çıplak çıkarken görmüştü ve bağıra bağıra içeri gelerek ÇIPLAK ÖCÜ diye avazı çıktığı kadr bağırmıştı tabi arkasından giren ben olduğumiçin herkes bana bakıyodu bende çocuk işte diyip konuyu geçiştirmiştim ama burdan söylüyorum şekercim o öcü diğil benim babannemdi

Hizli_Ve_Ofkeli, Erkek , 26 , Ankara

İtiraf ediyorum. Hayatımda bu zamana kadar sadece üç kızla yattım. Söylediklerine göre üçünün de ilk birlikteliği bendim. Ve asıl ilginç olan üçünün de zarı esnekti. Ya ben çok şanslıyım ya da çok şanlslıyım. Başka bir ihtimal düşünmek istemiyorum.

kararsız86, Kadın , 21 , Ankara

Uyku sersemi
Uzun zamandır tatildeyim dolayısıyla sevgilimle görüşemiyoruz. Geçen sürpriz yapıp yanına gittim. Gece 00:00 civarı evinin önünden aradım, uyandırdım. "Tatlım, ben geldim; aşağı gelebilir misin?" "Has.. geldin mi?" "Evet canım geldim." "Taş.k geçme benimle geldin mi cidden?" "Bekliyorum evet geliyor musun?" "Bak kızım a.ına korum taş.k geçme benimle." Çok sevindi canım benim.

altintidir...

benim de bugün bakire bir arkadaşımın nasıl bakireliğini bozdurduğunu anllatığı andaki kurduğu kelimelr ve mimikleri hiç aklımdan çıkmıyor:teytey::teytey::teytey: ama anlattmim biraz daha terbiyesiz kaçar özür:eek:

emeğine sağlık,çok güldümm :Roflol::Roflol::Roflol:

X