Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

kızlar söylediklerinizde haklısınzı..yani dağılmamak dik durmak gibi...
ama bu söylediğiniz aynı şehirde yaşayanalar için gecerli...farklı yerlerdeyken nasıl görecek ki ne durumda olduğumuzu?
hem bir de bu yöntem bence daha çok aynı okul, iş ortamında olanlar için filan gecerli..
yani benim gibi hem farklı şehirde olup hem farklı işalanlarında olanlar için değil malesefff:KK43:(((

Canım ben de ayrı şehirdeyim o şahısla.
Tabi benim artık umrum değil. Gelsin, gelmesin farketmiyor sevmiyorum ve istemiyorum artık çok şükürr..:Saruboceq: Ama yine de gelse ve ağzının payını versem fena olmaz tabi.:jeyyar:

Bizim gibilerin yapacağı şey ne msn, ne facebook, ne de telefon aracığıyla onlara ulaşmamak. Ulaşmak için çabalamamak. O zaman çıldırırlar iştee. Emin ol.kötükedihüso

Hem ne güzel işte unutmayı kolaylaştırıyor ayrı şehirde olmak.:çok üzgünüm:

ben zaten ayrıldığımız akşam faceden silmiştim...msnimde yoktu zaten o şahıs.o gece dudağım patladı tabii aşırı üzüntüden ve ilk kez..halimi bi görseydiniz..neyse hatırlamasam ii olur.
geriye sadece telf. kalıyor..aramıyorum..hiç iletişimimiz yok zaten
ya ben o insanı çok istedimm.hayatımda ilk kez bir insanı kayıtsız şartsız istedim.herşeyiyle kabul ederek, biçok seyden vazgececek kadar..ama olmadı...zaten artık o insanın geri dönmesini isterken; ortak bi hayatımız, düzgün bi ilişkimiz olsun hayaliyle istemiyorum bunu..ya sadece insan bir iz bıraktığını bilmek istiyor..elime hiçbişey geçmicek somut anlamda belki ama 2 aydır yanan topraklara birazcık olsun su serpilcek:KK43: arasın yalvarsın meslesi de değil..geçen gece arayaıp dinleyen gizli numara o muydu acaba diye kafa yoracak kadar saçma bi durum işte!!
artık sadece bunu yaşamak için dua ediyorum..saçmaladığımın farkındayım ama önüne geçemediğim bir dürtü bu ve ilk kez yaşıyorum.onu sevmiyorum diye kandıramam kendimi..seviyorum da hala.hatta aşığım ona:KK43: ama kimin umrunda.hiçç.ben kendi kendime yaşayıp durayım işte burda..yazık.
ve ben bu duygularla hem iş hayatımı aksatmamaya, hem de bir yandan ders çalışmaya çalışıyorum iki aydır ve inanılmaz yorgun hissediyorum ruhumu..
ve bu açılan yaralar kolayca kapanmicak bunu biliyorum..

Çok iyi anlıyorum durumunu ama daha 2 ay olmuş. Çok erken.
Sen bir kaç ay daha böyle hissetmeye devam edeceksin ama sonra inşallah benim
gibi hissizleşeceksin ve artık aklına bile gelmemeye başlıcak.
Kolay kapanmıyor ama kapanıyor bir şekilde sonuç itibariylee.:nazar:
Hiç kafanı yorma bencee.. İstiyorsa dönecektirr. Sen sadece önüne bak..

Kesinlikle bu durumda tek gerekli olan sabır ve zaman... Zaman herşeyin ilacıdır.. Allah yardımcımız olsun..

"Dönerse senindir, dönmezse zaten hiç senin olmamıştır." diye bir şey yok. Dönecek. Bir katil olay mahalline mutlaka geri döner. ! "

:))) demiş şair :kahve:

1ey ne kadar da emin konuşuyorsun. :)
Hadi bakalım umarız ki dönerler..sempatiksalakcinni

1ey ne kadar da emin konuşuyorsun. :)
Hadi bakalım umarız ki dönerler..sempatiksalakcinni

yok benim eminliğim değil güzelim şairin eminliği o :)))

ama şu var erkeklerin geneli dönüyor ve bazısı çok geç dönüyor idrakleri bizim gibi çalışmıyor çünkü..aslında dönmelerini istemek mesele değil ki benim anlamadığım öyle bir noktada geliyorlar ki sen ondan vazgeçmişsin o bunu hissediyor o anı tutturuyor :) bir insanı kaybetmek kolayda pişmanlığın uzun yıllar sürüyor işte..annem hep der bırak sarhoşu kendi ayılsın.. :)

"Dönerse senindir, dönmezse zaten hiç senin olmamıştır."

Ben sadece bu kısım şaire aittir diye biliyordum. Gerisini hiç duymamıştım da ondan şaşırdım.sempatiksalakcinni

"Dönerse senindir, dönmezse zaten hiç senin olmamıştır."

Ben sadece bu kısım şaire aittir diye biliyordum. Gerisini hiç duymamıştım da ondan şaşırdım.sempatiksalakcinni

:)) şair bu laf üstüne onu da kendi eklemiş sanırım..

bu arada benim 11 ay sonra döndüğünü söyleyen bir arkadaşım vardı kız arkadaşına, bende dedim ki yuh o da ne yuh daha yeni yeni dank etmeye başlamıştı en son dayanamadığım nokta o kadardı işte dedi..saçmalık dedim o da dediğiniz gibi erkekler!!! demişti :)))

bu arada benim 11 ay sonra döndüğünü söyleyen bir arkadaşım vardı kız arkadaşına, bende dedim ki yuh o da ne yuh daha yeni yeni dank etmeye başlamıştı en son dayanamadığım nokta o kadardı işte dedi..saçmalık dedim o da dediğiniz gibi erkekler!!! demişti :)))

Benim arkadaşımınki de 1,5 yıl sonra geri geldi ama bu kez de kız onu sepetledi.
Hala umut var yanii :KK70:

pessssssssssssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ben o kadar zaman acı cektikten sonra anlamı kalmaz zaten..1 sene ya dile kolay..aklı nerdeymiş..
valla bir hamle yapacaksa şu ara yapsın yoksa hiççç

inan umudum da yok gelirse ne yapacağıma karşılık bir fikrimde :) ayrıldığım o günden beri tamamen sessizim.. :)

ben o kadar zaman acı cektikten sonra anlamı kalmaz zaten..1 sene ya dile kolay..aklı nerdeymiş..

büyük konuşmaaa :)))))))

benimki gelmezyaaa...
gururludur çok
hele o kadar kesin ayrılıp da dönmeyi hatta nabzımı yoklamayı bile gururuna yediremez...
ben o zevki tadamicam kızlar..
inşallah siz tadarsınız..

ben zaten ayrıldığımız akşam faceden silmiştim...msnimde yoktu zaten o şahıs.o gece dudağım patladı tabii aşırı üzüntüden ve ilk kez..halimi bi görseydiniz..neyse hatırlamasam ii olur.
geriye sadece telf. kalıyor..aramıyorum..hiç iletişimimiz yok zaten
ya ben o insanı çok istedimm.hayatımda ilk kez bir insanı kayıtsız şartsız istedim.herşeyiyle kabul ederek, biçok seyden vazgececek kadar..ama olmadı...zaten artık o insanın geri dönmesini isterken; ortak bi hayatımız, düzgün bi ilişkimiz olsun hayaliyle istemiyorum bunu..ya sadece insan bir iz bıraktığını bilmek istiyor..elime hiçbişey geçmicek somut anlamda belki ama 2 aydır yanan topraklara birazcık olsun su serpilcek:KK43: arasın yalvarsın meslesi de değil..geçen gece arayaıp dinleyen gizli numara o muydu acaba diye kafa yoracak kadar saçma bi durum işte!!
artık sadece bunu yaşamak için dua ediyorum..saçmaladığımın farkındayım ama önüne geçemediğim bir dürtü bu ve ilk kez yaşıyorum.onu sevmiyorum diye kandıramam kendimi..seviyorum da hala.hatta aşığım ona:KK43: ama kimin umrunda.hiçç.ben kendi kendime yaşayıp durayım işte burda..yazık.
ve ben bu duygularla hem iş hayatımı aksatmamaya, hem de bir yandan ders çalışmaya çalışıyorum iki aydır ve inanılmaz yorgun hissediyorum ruhumu..
ve bu açılan yaralar kolayca kapanmicak bunu biliyorum..

kızlar söylediklerinizde haklısınzı..yani dağılmamak dik durmak gibi...
ama bu söylediğiniz aynı şehirde yaşayanalar için gecerli...farklı yerlerdeyken nasıl görecek ki ne durumda olduğumuzu?
hem bir de bu yöntem bence daha çok aynı okul, iş ortamında olanlar için filan gecerli..
yani benim gibi hem farklı şehirde olup hem farklı işalanlarında olanlar için değil malesefff:KK43:(((

küçük dünya, benimki 6 ay sonra geri dönmek istedi
ve ayrılmamızın ilk zamanları resmen dünyam yıkılmıştı
zafere ne zaman ulasırsan ulas vallaa müthiş bir haz veriyor artık sevmediğini ve istemediğini haykırabilmek..
hatta araya uzun zaman girince daha bi güzel oluor..
sen benı bunca zaman unutamamışsın ama ben seni çoktan unuttum izlenimi vermek:)
ayrıca bende aynı şehirdeydim sözde ama hiiçç ortak bir noktamız yoktu
ne bir mekan ne bir arkadaş
tavsiyem msnden faceten falan silmemek.. ama asla ve asla muhattap olmamak
msn ve faceten silmek hem umursamayı gösterir ayrıca silmeyince ordan eski sevgili denen şahıslar sizi takip edebilirler:KK66:
ve oralardan da güçlü kız imajı başarıyla verilebilir:)

küçük_dünya o kadar da umutsuz olma..
bende senin gibi düşünüyordum..erkek arkadasım eski kız arkadaşlarına hiç geri donmemiş..ve hep biterse biter derdi bana..
iki sene önce bana s... git dediğinde bende hiç bir şey demeden kapıyı çarptım ve çıktım..ardımdan aradı hemen,bosuna arama bitti dedim ve ondan oncesinde ne zaman o benden ayrılmak istese kulu köpeği olan ben olmuştum..neyse o gün o kapıdan çıktım ve cikarcikmaz arkadaslarımı aradım,dışarı çıktım gezdim eğlendim..çok değil tam 1 ay sonra bu bana mesaj attı gece saat 3 te cevap vermedim..ertesi gün de aynen cevap vermedim..yaklaşık 1 hafta bu böyle devam etti..o bitti dediysem biter diyendi her zaman ama ben birinden eğer ayrılmışsam gercekten geri donmem çok zordur..bir gün baktım ki bunun mesajları bitmiyor ve bende cevap olarak,gercekten bittiğini söyledim..ama o israrla beni aramaya devam etti neyse iste bir sekilde barıştık..isin özü bu yani :)
ama o asla diyen cocuk 1 ay sonra geri dönmek için ugrasti..asla yapmaz dediğim şeyi yaptı..
bunların sagı solu pek belli olmuyor canım..
erkeklere onsuz olmadıgınızı belli etmiyceksiniz..bu en önemli nokta..ben daha kapıdan cikarcikmaz arkadaslarımı aradım ve aksam dışarı çıktım..bir an bile evde oturmadım..hep gezdim,eğlendim..ondan önceki hayatıma aynen geri dondüm..
eskiden o ayrıldığında hep evde otururdum,dışarı adımımı atmazdim,ayrılır ayrılmaz kendini gezmeye adadi demesin diye..ama bu çok yanlış bir hareketmis..tam tersini yapmak gerekiyormuş..
ayrıldığı an geziceksin :)
hatta ayrıldığımızda bir kaç kişiyle görüştüğüm bile olmuştu..tabii bu daha sonra onu çok kızdırdı :) ama iyikide yapmisim diyorum :) bilerek yapmadım,o bana geri donsun diye yapmadım,tam tersi dönmemesin için tamamen bittiğini göstermek için yapmıştım ama :) o da ise yaradı :)
biraz sabır..donecekse zaten doner..ama bu sürede kendi hayatını yasamaya devamet..gez eğlen..bir sekilde onun kulağına gider emin ol:) millet dedikoduya meraklidir :)

..bir sekilde onun kulağına gider emin ol:) millet dedikoduya meraklidir :)

bak işte kesinlikle haklısın millet kendini ilgilendirmeyen konulara tam orta göbeğinden girmeye çok meraklıdır..hem böyle bir durumda nasıl oluyor anlamıyorum ya onun bir tanıdığı görüryor seni yada o :) hayata her zaman inan, o senin yazgında var ise sen imkansız diyip sırtını dönsende o çıkar karşına ya senin ya da sen onun..bütün arkadaşların hem fikir olduğu tek konu var burada bunu bunca yazan yazılanlardan gördüm "bittiği an pufff!! olacaksın olacaksın ama o senden haber alamayacak sensizliği yaşayacak"

X