ayak taban çökmesi sorunu olan varmı:((

fatosbrn

öcükle böcük:))
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2008
1.737
80
arkadaşlar son aylarda ayaklarım inanılmaz ağrıyor
doktora gitim taban çökmesi var dedi ilaç krem verdi bide tabanlık
evdede ortopedik terlik kullanacakmışım
ilaçları 3-4 gün kullandım çok ağır geldi midem rahatsızlandı bıraktım tekrar doktora gidip
soracam
bu sorunu yaşayan varmı aranızda neler yaptınız ne iyi gelir geçermi?
sürekli ayaklarım ağrıyor çok moralim bozuksenağlamasenağlama

benim ayağımda da aynı Sorun Var.ilk önce yarım silikon Tabanlık Verdi bir Doktor.Sonra baska bir Doktor Tam olanını Verdi.birçok doktor Gezdim bunun için ve çeşit çeşit şeyler söylendi birbiriyle alakasız.En son istanbulda bir uzmana Göründüm ama bende ayrıca 2 ayağım da da kemik çıkıntısı var.onları ameliyat edip alıcağını Söyledi.o sırada Vakit olmadığı için Yaptıramadık.Tabanlıklarımı Kullanmıyorum.çok Rahatsız ediyor :KK43: ağrımı da geçirmedi Zaten.Allah Sabır Versin Geçmiş Olsun.

benim ayağımda da aynı Sorun Var.ilk önce yarım silikon Tabanlık Verdi bir Doktor.Sonra baska bir Doktor Tam olanını Verdi.birçok doktor Gezdim bunun için ve çeşit çeşit şeyler söylendi birbiriyle alakasız.En son istanbulda bir uzmana Göründüm ama bende ayrıca 2 ayağım da da kemik çıkıntısı var.onları ameliyat edip alıcağını Söyledi.o sırada Vakit olmadığı için Yaptıramadık.Tabanlıklarımı Kullanmıyorum.çok Rahatsız ediyor :KK43: ağrımı da geçirmedi Zaten.Allah Sabır Versin Geçmiş Olsun.

sağol canım
mesajı yeni görüyorum kusura bakma
merhem ve ilaç kullandım bide evde sürekli ortopedik terlik kullandım geçmişti uzun zamandırda hiç ağrımıyordu ayaklarım ama iki haftadır tekrar ağrımaya başladı naapcam bilmiyorum
sanada geçmiş olsun çok rahatsızlık verici gerçekten

Benimde ayağım ne zamandır ağrıyordu.
Dün hastaneye gittim.
Ayak tabanı çökmesi dediler.
Silikon ayak tabanı verdiler.
Bunu düzenli olarak kullanacakmışım.

taban çökmesini ilk defa duyuyorum benimde ayaklarımda sorun var doktora gittim 2kez hiç bir şey yok dediler ama nasıl ağrıyor topuklarım anlatamam giydiğim ayakkabıların topuk kısımlarını eziyorum deliyorum bir sonra sonra sizde de böyle mi acaba?

bende 8 yıldır taban çökmesi yaşayan biriyim. çelik tabanlık kullanıyorum. ama bende ağrı olmamıştı hemşire olan yengem birgün misafirlikte taban çökmesi var bu çocuktta doktora gidin demişti 13 yaşında felandım. Ağrım olmadı hiç. Ama tabanlıklarımı kullanıyorum hep. tavsiyemde çelik tabanlıktır çoğuda bunu önerir. evde herhngi birşey kullanmıyorum ama spor ve kapalı ayakkabılarımın içinde tabanlığım durur hep.
Düzenli kullanılması lazım dedi doktor ilerde bel ağrısı özellikle hamilelikte yaratabilir dedi. iyileşme durumu olan bir hastalıkta değil.
Hepimize geçmiş olsun

X