Yüzdeki tüylenme ve Vaniqa Krem...

vaniqayi arastirdim almanyada 54 euro civarinda... sürekli alisveris yaptigim online eczanede fiyatina baktim... recete ile satiliyor diyor ..süper bisey:KK64: sadece 5.60 euro ödememiz gerekiyor cünkü gerisini saglik sigortasi karsiliyor... en kisa zamanda jinekologuma gidip recete yazdiracagim ins. :KK16:

sevgili Lakito daha özel mesaj gönderemiyorum burada cevap vermek istedim :KK34:

Ben almanyada yasiyorum...degisik sitelerin fiyatlarini gösteren bir sitede okumustum ... simdi ebay´e (gittigidiyor) baktim orada da 57,50 euro .. oradanda ismarlayabilirsin ...linki gönderiyorum... vaniqa creme | eBay .... sonuctan benide haberdar edersen sevinirim :-)

Almanya da recetesiz degil hatta hormon testi bile yaptirmadan verilmiyor bu krem cok yararli fakat burada bulmak imkansiz sanirim, ben sadece uc tup kullandim ve bir kere surunce uc ay rahat oluyor insan ,cikan tuylerde uc ay sonra ve ciliz cikiyor fakat ben ayni zamada lazerde yaptiriyordum simdi ise sedece lazer yaptiruyorum neredeyse bitti sayilir ama tamamen biteceginide dusunmuyorum.

var var Turkiyede, ve muhtesem bi urun, kullandim deneyind erim, o parayada deger, hatta lekelr bile gidiyortuyle birlikte

aynen leke bile iyi oluyor çünkü ben iğneli epilasyonla beraber kullandım ve inanın 6-7 aydır kullanıyorum 1 tüpü uzata uzata
tabi son 1 aydır pek sürmediğim için biraz çıkmaya başladılar
ama rasmen psikolojim düzeldi ya dahası var mı?
şöyle bir sorun varki türkiye fiyatları uçmuş durumda
yakında abdden gelecek yakınım var ama orda internet siteleri reçete istiyor
reçetesi satılan bir yer yok mu veyahut orda yaşayan türkler nasıl reçete yazsıracaklar??

Ben de sipariş verdim geçen hafta bugün.sitesinde telefonla aranacağım ve son bir onay alındıktan sonra gönderileceği yazıyordu.bugüne kadar kimse aramadı,sitede herhangi bir telefon numarası olmadığı için arayıp bilgi de alamadım.tam ümidi kesmiş artık aramazlar diyordum ki biraz önce aradılar.2-3 gün içinde elimde olurmuş ancak temin etmişler.aslında fiyatı 425 tl olmuş ama önsiparişte bulunduğum için 389 tl olarak göndereceklermiş bana.bakalım kullanalım bir kere faydası olursa kullanmaya devam ederim ve burdan paylaşırım.benim bıyık bölgem kötü sert ve siyah kıllar.cımbızla ala ala böyle oldu ve leke yaptı.vücut için lazere gidiyorum ama bıyık için başlamam lazere çünkü jilet vuramam.

bende çok büyük umutlarla aldım bu kremden ama hiç bi işe yaramadı. yazık o kadar paraya acıdım..
benim tüyler çok sert ve siyah. belkide bende işe yaramadı

Benim krem geldi kullanmaya başladım.prospektüsü İngilizce ama bazı bölümlerini anlayabiliyorum ve şöyle okudum klinik çalışmalarda kullanım bırakıldıktan 8 hafta sonra tüylerin eski haline döndüğü görülmüştür yazıyor,ama sitelerinde kalıcı yok eder orta vadeli kullanımda yazıyor .ayrıca sipariş teyidi için aradıklarında sorduğumda 2-3 kutu yeterli olacaktır diyor.sen kaç kutu kullanıp bıraktın arkadaşım?bir de kalo diye bir krem var galiba o epilasyondan sonra ilk 2 gün kullanılıyormuş.kaloyu denedin mi?

Merhaba,
Ben fransa'dan vaniqa krem 30 gr'lık kutusunu getirdim. isteyen olursa mesaj atsın gönderirim.

X