izmir bahçe düğün salonu....

nyu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2011
875
6
Kızlarrrr bugün randevu aldık buca da bahce düğün salonu varmıs hipodromun ordaymıs burası hakkında bilgisi olan düğüne giden yada düğünü olan var mı???Eger begenirsek ve fiyatta da anlasırsak tutmak istiyoruz lütfen bilgisi olan varsa paylaşsın yada başka önerisi olan yardımlarınız için şimdiden tsk. ederim hepinizee :)))

benim aslında bi bilgim yok ama resimlerinden gördüğüm kadarıyla cok güzel bi yer. fiyat olarak sırf nikah olunca sanırım 3bin 5bin arası bişey diye duymuştum. eger sen anlaşırsan orayla fiyatını yazarmısın bende düşünüyorum orayı .:)

Canım gittik görüstük hemen bilgi vereyim sanada 2 tane yeri var bir kır bahçesi digeride teras diye geciyor teras olanda havuz var zaten resimlerden de görmüşsündür fiyatlara gelince 450 kişi için bize 5000 dediler içinde gelin sacıda var kuaför hakkında arastrma yaptım provalı calısıo ve gayet basarılı ama sen istemem dersen kınadada orda yaptırabilirmişsin baya ilgililer bikac arkadasımda orda yaptılar düğünlerini hepside cok memnun kalmıslar walla fiyatta birazdaha uygunluk yapsalar hemen tutucam bakalım nasip...sen naptın nerelere baktın paylasırsan sevinirim canım...

Kızlarrrr bugün randevu aldık buca da bahce düğün salonu varmıs hipodromun ordaymıs burası hakkında bilgisi olan düğüne giden yada düğünü olan var mı???Eger begenirsek ve fiyatta da anlasırsak tutmak istiyoruz lütfen bilgisi olan varsa paylaşsın yada başka önerisi olan yardımlarınız için şimdiden tsk. ederim hepinizee :)))

Keyf-i Sefa Restaurant burayada bir bakmanı tavsiye ederim..

bucayı pek bilmiyorum ama inciraltında ki tüm salonları gezmiş biri olarak le jardın kır düğün salonunu tavsiye ederim arkadaşlar..bahçesinin büyüklüğüne ferahlığına karşın oldukça cici mütevazı ama düğünümüm bir o kadar da güzel geçtiği bu mekana bizi ikna eden işletme sahibi remziye hanıma ve emeği geçen herkese çooookkk teşekkürlerrrr:)

bucayı pek bilmiyorum ama inciraltında ki tüm salonları gezmiş biri olarak le jardın kır düğün salonunu tavsiye ederim arkadaşlar..bahçesinin büyüklüğüne ferahlığına karşın oldukça cici mütevazı ama düğünümüm bir o kadar da güzel geçtiği bu mekana bizi ikna eden işletme sahibi remziye hanıma ve emeği geçen herkese çooookkk teşekkürlerrrr:)

Kır düğünü benimde favorim. Biraz daha bilgi verirmisin? Ne zaman ne kadara tutmuştun? fiyata neler dahildi?

X