kızlar ordu sevgi hastanesinde doğum yapan var mı ?

halea

Guru
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
39
0
kızlar selamlar...

19 haftalık hamileyim. sevgi hastanesine gidiyorum. içinizde sevgi hastanesinde doğum yapan var mı düşüncesi nedir merak ettim.

Bende ordu sevgiye giidyorum..doktorum sinan aktürkk...gayet memnunum...doğum yapan arkdaşlarımda memnun..bende memnunum..22 haftalık hamileyim bende...

benim doktorum da emine ahu koç. 20. haftadayım ben de. merak ediyorum doğumhanedeki hali havayı.

Nasıl bir doğum istiyorsun...birde kendini motive et sürekli...ben belden uyuşturup normal doğum istiyorum..hayırlısı ile...

ben de aynı şekilde epiddural normal istiyorum. kendime telkin veriyorum.normal yapıcam sezeryan zor diye :) son anda bi sorun çıkmazsa inşallah normal istiyorum.

sezeryanı kolay diyenleri susturuyorum:)

ben kadın doğum hastanesinde çalışırken 2008 yılıydı. sinan beyle doğuma girdim. kendisi çok başarılı.

kızlar hiç bu hastanede kendi yad a bi yakını doğum yapan yok mu aramızda

tüm kuzenlerim orada doğurdu :KK70: mükemmmel mükemmel hatta çok çok mükemmel ilgi alka ben bile hatta inş burda doğururum demiştim daha evli bile değildim. gözün araka kalmaz ki ayrıca çocuk doktorları falan doğan çocuğu anında muayene ediyor birşey,i var mı diye kaç doktır birden

tatlım gözğn arkda kalmasın çok titiz ve temizler merka etme sen..ben memnunum çok...:)

temizlik çok önemli ama ebelerin sakinleştirmesi iyi davranması da çok önemli. çeşitli doğum hikayeleri dinleyince aralarında olumsuz şeyler de duyuyoruz canım o yüzden tedirginim biraz da :)

iyi şeyler düşün..olumlu şeyler aklına getir..insan istemez etkilniyor tabi kolay dğeil

Benim yakn arkdaşım o epidralle normal doğum yatprı..iyi geçti dedi..sancı hissettinmi dedim evet azda olsa hissettim dedi..gayet memnunn...bende o şekilde doğum yapacağım inş bir aksilik olmazsa...doktorumda iyi sinan bey gayet memnunum..eylül 20 gözüküo ama erkende olabilir ...

aramız pek yakınmış. benim de ekim 3. tabi erken geç herşey olabilir :) Ben de epidural istiyorum. dr um emine hanım. Allah kurtarsın kolay kolay inşallah

X