Hindistan Cevizi yağıyla Zayıflama - iştah kesici

merhaba
yabancı forumlarda ve bloglarda bir süredir coconut butter tarifleri ve zayıflamaya etkisi ile alakalı paylaşımlar okuyordum

yabancı bir blogger hindistancevizi yağını günde 4 çorba kaşığı almak suretiyle 2 ayda 10 kg vermiş

ayrıca body çalışan amerikalıların youtube da bu yağla alakalı videoları var kilo vermek için öneriliyor

ben hem cildimdeki kuruluğu yok etmek; hem dışarıdan sürmek hem de ağızdan almak için büyük bir toptancıdan

yağı alınmamış, şekersiz hindistancevizi aldım

çünkü piyasadaki ürünlerin en ucuzu bimde ve 50 gramı 9 kuruş; (yani eski parayla 900000 )

bu hesapla kilosu 45 tl ye geliyor

benim baktığım toptancı ürünü çuval ile 50 kg olarak satıyordu mail attım rica ettim sağolsunlar kırmadılar

çuvalı açıp bana 3,160 gram ürün gönderdiler, 2 farklı ürünleri vardı birinin kilosunu 8 tl birini 9 tl olarak satmayı kabul ettiler

(biri srilanka üretimi; ince orta yağlı-------- diğeri hindistan üretimi kalın çekim ve tam yağlı farkı bu )

yani piyasada kilosu en ucuz 45-50 tl olan hindistancevizini buradan kilosu 8-9 liraya mal edebildim

kargo dahil 31 tl ödedim (3,160 gr hindistancevizi için )

hindistancevizi butter yapımını youtube dan öğrendim

şimdi tarifleri ve videoları ekliycem deneyimi olan ve benle bu diyeti yapmak isteyen varsa lütfen yazsın

merhaba...........

Toptancının adresi veya telefonu varmıı?????

Alzheimerada iyi geliyormuş.....

Son düzenleyen: Moderatör:
Hindistan cevizi yagi Macromarketlerde ( istanbul) ve organik gida dukkanlarinda satiliyor. 1 kavonozu galiba 22 Tl idi azar azar kullanildigindan epey gidiyor. Isil islem yapilmadan kullanilmi. Alkali diyetinde ve alzeimera karsi kullaniliyor. Hergun 1 cay kasigi iyi gelir deniyor.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hızlı Zayıflamanın Formülü Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan Cevizi Yağının Faydaları Nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten iştah kesiyor mu bu yağ. Yakın zamanda kullanan var mı acaba?
Ben bimden pasta süsü olarak kullandigimiz baharatini aldim. 2 cay kasigi yemek tatli krizini bastiriyor biraz. Kalorisi cok düsüktü zaten. Yani yemej kasigi yesem de cok kalori almiyordum ama yagini denemedim. Baharati da uzun süre tüketmedim :)) Ben de merak ettim zayiflatiyor mu acaba gercekten? Tadi cok güzel yagi da faydaliysa bol bol yenir. Faydasini gören biri yazsa keske :)

Ben bimden pasta süsü olarak kullandigimiz baharatini aldim. 2 cay kasigi yemek tatli krizini bastiriyor biraz. Kalorisi cok düsüktü zaten. Yani yemej kasigi yesem de cok kalori almiyordum ama yagini denemedim. Baharati da uzun süre tüketmedim :)) Ben de merak ettim zayiflatiyor mu acaba gercekten? Tadi cok güzel yagi da faydaliysa bol bol yenir. Faydasini gören biri yazsa keske :)
Ben denedim. Pek hoşuma gitmedi. Şimdi yüzüme sürüyorum.

X