hamıle kalma yöntemlerı

arkadaşım sana sadece ilişkiye girdikten sonra hemen kalkmamanı ve ayaklarını havaya dikmeni önerebilirim

arkadasım 12.gunden sonra 18-20.gune kadar gun asırı ılıskıye gırmeye calısın.
bırde derya002 nın dedıgı gıbı hemen yataktan kalkma en az 1 saat bekle.bacaklarını havaya kaldır.hatta mumkunse bacaklarını yavas yavas havada salla.bu sayede spermlerın hareket oranını artırmıs olucaksın.

ben annemin bana tavsiyesini uyguladim, iki kez basarili olmustu. umarim sende de basarili olur. iliskiye girmeden once sicak bir dus al. kadinin altta erkegin uste oldugu klasik pozisyonu sec hemen kalma ve oylece uyumayi dene. sabaha hamilesin hemisti, annem kulaklari cinlasin

arkadaşlara aynen katılıyorum ilişkiden sonra eşin hemen kalkmasın üstünden böylece meninin dışarı kaçması önleniyo eşin çıktıktan sonra da ayaklarını havaya kaldır yada belinin altına yastık koy bu sana yardımcı olacaktır.

kadının altta olduğu pozisyon hamile kalmaya en müsait pozisyondur.ilşki sırasında belinin altında bir yastık koy we ilşkiden sonra hemen ayağa kalkma.

kızlar bende kızıma böyle hamile kalmıştım (hesapta korunuyodum) o gece uyuya kalmışım bidaki ay hamileydim şidi 5 aydır deniyorum ama kalamadım kısmet bu aya

kızlar ben adetli iken soğan kürü içmiştim 15 gün içilmesi gerekiyo ama ben bir hafta falan içtim bide adetim başladığı gün maydonozu kaynatıp suyunu içtim ve allaha şükür hamileyim inşallah sağsalim doğduğu günleride görürüz

Benden bir püf nokta; ilişki sırasında ya da hemen öncesinde kadının orgazm olması hem yumurtanın atılmasını, hem de sperm geçişini sağlarmış. (rahim ağzında geçişi engelleyen bir madde varmış, normalde sımsıkı dururmuş o, biz orgazm olunca gevşeyip yavşarmış, spermler de hoooppp yukarı :KK66:

Ben hamile kaldığımda şartlar şuydu; 15. gündü, ben üstteydim, önce ben orgazm olmuştum ve eşim boşalır boşalmaz wc ye fırlayıp güzelce temizlenmiştim. (Bebek gelecekse her türlü gelir diyip, sadece korunmaktan vazgeçmiştik)

kızlar ben adetli iken soğan kürü içmiştim 15 gün içilmesi gerekiyo ama ben bir hafta falan içtim bide adetim başladığı gün maydonozu kaynatıp suyunu içtim ve allaha şükür hamileyim inşallah sağsalim doğduğu günleride görürüz

soğan kürünü adetin ilk gününden başlayıp 15 günmü içmek gerekiyoryardımcı olurmusun canım

ben annemin bana tavsiyesini uyguladim, iki kez basarili olmustu. umarim sende de basarili olur. iliskiye girmeden once sicak bir dus al. kadinin altta erkegin uste oldugu klasik pozisyonu sec hemen kalma ve oylece uyumayi dene. sabaha hamilesin hemisti, annem kulaklari cinlasin

ya iyi hoşta o şekilde uyumak pekte uygun olmaz deniliyor.yani hemen temizlenmek gerekmezmi ?:KK50:

X