soğan suyu ne şekilde içilmeli faydasını gören varmı

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
36
soğan suyu ne şekilde içilmeliyim ne kadardır limiti faydasını görenler oldumu bilgilerinizi paylaşmanız dileğiyle

slm arkadaşım soğan suyunu adetten 1 hafta sonra 1 beyaz soğanı kaynatıp günde 2 kez yemeklerden önce 15 gün kulanmalısın ama yumurtlama dönemine denk geleceği içn oluşan bi hamileliğide düşürme ihtimali var içini temizlediği için bence adet olmadaman 1 hafta önce başalayıp adet döneminde de 1 hafta kullanıp sonrasında emen ilşki ye başla böylede çok faydasını gören var şaka gibi ama bnm annem soğan suyu kürünü rahim temizlensin kist falan varsa erisin die 15 gün bile değil 1 hafta uygulamış yumurtalıkları artık işlevini görmüo demişti doktorlar korunmuodu o yüzden 42 yaşında hamile kaldı sonu hüzünle bitti çünkü 5 yıl önce göğüs kanseriydi ameliyat olmuştu ilaçlar devam ettiği için bebiği aldırmak zorunda kaldı ama sonuç olarak doktorda şok olmuş nasıl olur zaten ilaç kulanıosun yumurtalıklar bitmiş ama hayret demişler annem soğan suyunu anblatmış tamam demi şdoktor iiçin temizlendiği için demekki tutunmuş herşey allahtan annem kazayla oldu ama sizlerde neden olmasın inananrak uygula bence faydasını görürsün...inşallah gönlünden geçene kavuşursun...

bendede adet düzensizliği vardı pco dan dolayı bu ay 15 gğün içtim ve ilk defa ilaçsız adet oldum ama önce kahverengi koyu akıntı geldi bi hafta sonra ki 6 günde az miktarda kanla karışışık geldi bi 5 gün daha içecem bakalım her ay düzelecek mi

Merhaba 15 gün içtim faydasını gördüm ve faydasını gören birçok isim sayabilirim Alternatip Tıp bölümünde konumuz var ..
İnşallah sende faydasını görürsün

arkadaşlar merhaba bende pcoluyum. soğan kürüne 3 gün oldu başladım fakat bazen tok karınına içiyorum. karnımda hafıf bişiler başladı.umarum olurum.adetliyken içmenin sakıncası varmı. 15 gun içtikten sonra bırdaha nezaman başalamalıyım? gerçekten eritiyormu kisleri?:44:

Sogan suyunu adetten once icebilirmiyim arkadaslar adetume 17 gun var zarari olurmu hamilelimlere calisiioz acaba gamileysem zarari olurmu

Sogan suyunu adetten once icebilirmiyim arkadaslar adetume 17 gun var zarari olurmu hamilelimlere calisiioz acaba gamileysem zarari olurmu
bence hamile olma gibi bi durumun varsa içme baksana rahimi yumurtalıkları temizliyormuş.içenlerde ara kanama ve kahverengi akıntı gibi durumlar da oluyor anladığım kadarıyla.nolur nolmazz

arkadaşlar merhaba bende pcoluyum. soğan kürüne 3 gün oldu başladım fakat bazen tok karınına içiyorum. karnımda hafıf bişiler başladı.umarum olurum.adetliyken içmenin sakıncası varmı. 15 gun içtikten sonra bırdaha nezaman başalamalıyım? gerçekten eritiyormu kisleri?:44:
soğan kürünü adet bitiminden 10 gün sonra başlayıp 15 gün aç karnına günde 2 defa uyguluyormuşsun.dan sonraki dönemlerinde adet bitminden 2 gün sonra başlayıp 10 ar gün canım.bunu böyle 3-4 dönem tekrar ediyormuşsun.

ben soğan suyunu 15 gundür içiyorum.rahmimde 10 cm miyom vardı,bakalım küçülme oldumu ameliyat olacakmıyım,inşallah doktor güzel haber verir kuçulmuş olur.sonucu buradan paylaşacağım.aç karnına içmek gerekiyormuş bu arada arkadaşlar.

X