Eşimi kendime nasıl bağlarım?

zamannn birgelişme varmı canımmm...yoksunnn ne zamandır...

canim bu esinin yasiylada dogru orantili... maglesef cogu erkekler belirli bir yastan sonra eskisi kadar cinsel konuda aktif olmuyorlar. ama hadi neyseda 6 aydada 10 defa cok az canim... acaba kendini baska yollarlami tatmin etmeye calisiofisfisfis .ama sakin arkadasim esini normal birlesmeden baska yollarla tatmin edip bosaltma... zamanla kendisi isteyecektir! biraz kendini cek hatta bazen esin uykudayken iste birtaraflarina dokun oksa ( cünkü uykudayken erkeklerin o bölgedeki uyarilma düzeyleri cok fazla) sonra birsüre devam et sonra kendini cek arkani dön ve yat ( ay kizlar utandim cok acik konustum galiba:eek: e napalim surda arkadasa yardim ediozz :dance: )

cnm bende yeni katıldım seni çok iyi anlıyorum bir gelişme oldumu peki

bnm bi tanıdığım vardı adam daha 2 ayında başka kadına ev tutmuş oh oh oh ,eşi hamile ve kadın bunu 1.5 yıl sonra öğrendi.yani başkası olabilir bu bir,ikinciside tamam seni aldatmıyor olabilir seviyor da olabilir ama belkide hani diolar ya yatakta uyuşamadık diee...bu da kötü çünk aldatmaya itebilir.allah yardımcın olsun.

ahhh be guzelim en buyuk hatan :1no2:

su prezervaztif olayi mantiksiz sen de calisan biriymisin dikat et derim ben sana evine bile kadin getiren erkekler var :kızgın:

Ben bu konuda kesinlikle arkadaş gibi düşünüyorum...

adamı çok şımartmışsın ilgini o kadar azalt ki görsün onsuz da yapabileceğini,
akşam arkanı dön yat konuşma ilgilenme

o vakit görürsün nasıl ilgilendiğini hatta annene git 2 haftalığına
:kahve:

bence üstüne düşme yok gibi davran bide hayatın memnun gibi yap o zaman o senin üstüne düşer valla ben öyle yapıyorum önceden bende dert ederdim ama akıllandım şimdi o dolanıyor peşimde bi dene belki işe yarar.

....bunu problem etmen çok normal yani ben olsam bende takarım ama eşinle konuş derdin ne diye dor ona göre söylesin sende önünü gör ...belkide evliliğe alışıyodur anca zamanda tanımak lazım canım

kızlar yeni konu açtım beklyirum sizi cinselliği toparlamıştık ki bu son olan

slm bende kaynanamla birlikte oturuyorum ve başım cok dertte

Konu sahibi arkadaşım evliliğin ilk yıllaında olur böyle adaptasyon sorunları ama çözüm yolları ara bence boşverme sakın.Güzellik tek başına yeterli değildir erkeğin ruhunu anlamak lazım.Geçenlerde ben bır konu açmıştım erkekler gibi düşünebiliyormusunuz ?bayanlar diye herkes üstüme yürüdü.Benim anlatmak istediğim bu olaydı işte yani, erkek ruhunu anlamak onun gibi hissetmek bunu empati yoluyla çözebilirsin canım.Sen erkek olsaydın senden neden kaçardın? bu soru sana çözümü getirir üzerinde çalış bakalım bulursun sebebini.Biz bayanlar akıllıyız erkekler çocuk gibiler.çözüm zor değil gözden kaçan bır nokta var gibime geliyor.:kahve:
Ayrıca arkadaşım erkekler prezervatifi masturbasyonda kullanmazlar.Dikkatli olup bunuda araştır bence.:1hug:

yemek tarifi değil ki bu ölçü vererek anlatılsınkafamçokkarıştı

sorununuzu inşallah en kısa zamanda halledersiniz..

benim de derdim kayınvalidem. benim yüzme iyi hoş ama oğluyla başbaşa kalmasın tek kaldiği zaman eve kocam geliyooo bütün herşey değişiyor. bana bişe demiyoo hani derler ya kaleyi içten fetediyor aynen öle :eek: :1no2:

Önce eşine bir sor bakalım,neden ilgisi bu kadar çabuk değişmiş. Eğer vereceği mantıklı bir açıklaması yoksa bırak gitsin ve üzülmeye başlayabilirsin.Çünkü;bazı erkekler maymun iştahlıdır,elde ettiği andan sonra artık değer vermez.Ama yerinde olsam üzülmem bile,hele ki güzelim,kusurum yok diyorsun,eşin düşünsün nasıl bağlarım diye.Hemen çocuk düşünme sakın bu durumda.

X