doğum sonrası korse kullananlar var mı?

Beste06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2009
27
1
44
merhaba arkadaşlar..40 gün önce sezeryanla doğum yaptım..22 kilo almıştım ve 12sini verdim..derdim kilo değil..işe başlayınca yoğun tempoyla vericeme inanıyorum zaten öyle hımbıl ve et tutan biri değilim..benim derdim sıkılaşmak..resmen pörsüdüm..göbeğim çok yok ama lımbır lımbır oynuyo..spora 3 ay sonra dedi doktorum..bu arada korse kullanayım diyorum..sıkılaştırıcı etkisi olan korseler var..örneğin lanaform markası..kullann varsa lütfen tecrübelerini paylaşşsın..boşuna almayayım..kaydirigubbakcemile2

Allah analı babalı büyütsün öncelikle.ben de sezeryan oldum cnaım 3 ay oldu.doğumdan sonra 3.gün taktım 40ım çıkana kadr çıkarmadım.öyle özelliği olan bir korse değildi.ama göbek inanılmaz toparladı.hemen takmanı tavsiye ediyorum.ben doğumdan 15 gün sonra mekiğe başlamıştım:sm_cool: ama ne kadar riske girmişim sen de tahmin edersin ama şükür birşey olmadı.sen yapma tabi:)

balim ben kullanamadim malesef :KK43:
ama var dogum sonrasi icin özel korseler tavsiye ederim fakat yinede doktorunada danis
ben kullanamadim cünkü icim dikisliydi ve yasakladilar bana
uzun sürdü iyilesmem sonrasindada unuttum acikcasi

ben kullanmak istedim daha 2.5 haftaligim hatta giydim ama rahatsizlandim normal dogum olmasina ragmen bel agrim cok oluyodu ama oyle diyolar SIKILASIYO diyolar o yuzden giydim zaten su an giyiyorum ama...

paylaşımlarınız için çok teşekkürler..ben o kadar erken giymeye cesaret edemedim..dikişlerime zarar verir diye..ama artık 40 gün geçti kullanıcam bende..:))

bu kadar mı ya korse kullanan..herkes göbekleri eritmiş bakıyorum da..lülülülülülü

X