Lekeler, Çiller Ten rengi açma ve beyazlama konusunda ciddi ve etkili önerisi olanlar lütfen buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

sekerkiz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
2.523
35
mrb arkadaşlar ben esmer bi kızım daha öncede bazı msjlarımda belirttim doğu da beyez ten çok ön planda öyleki esmer olan güzel değil noktasına geliyo olay esmer olan çirkin genel kanı bu.bende esmer ama minyon yüzşeklim gayet orantılı güzel bişeklim var tek sorun esmer olmam inanın yaş oldu 26 evde kalma noktasına geldik bu yüzden :roflol::kızgın: bu konu uzun konuşmak isteyenlere açabilirim ama şimdi önemli olan bu konuda ciddi anlamda etkili bir yöntem ve önerisi olan varmı varsa lütfen yazssın.aklınıza gelck tüm ürünleri kullandıım RİVAGE,FAİRLOVELY,ORİFLAME SET,EXPİGMENT,TRETİN,AVON,ALVEYNA KİL MASKESİ.AMERİKADAN ÜNLÜ Bİ DOKTORUN YAPMA İLACINI BİLE GETİRTTİM ODA EN FAZLA Bİ TON AÇTI BIRAKINCA YİNE AYNI.CEVAPLARINIZ BEKLİYORUM BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ Bİ HALE GELDİ ARTIK (PSİKOLOJİK OLARAK)

Son düzenleme:
canim sanirim surekli olarak secip bir urunu kullanicaksin.bende expigment kullanmayi dusunuyorum ama tum yuzde bi sorun olurmu bilemiyorum.sen en cok hangisinden etki gordun ve ne kadar sureli kullandin.

hiçbiri etkili olmadı expigment dahil.sadece aMERİKADAN GELEN YAPMA İLA. Bİ TON AÇTI O DA HEM PAHALI HEMDE SONRA YİNE ESKİ GİBİ OLUYO DEVAMLI KULLANMAK GEREK.VALENSEY SABUNUN ORJİNALİNİ BULURSAM DENEYECEM

evet bende onunla expigment i denicem.ben zaten beyaz tenliyim ama yazin burda sicaktan çok yandim.ustelik de rengarenk oldum.ondan ana renk tonuma donmek istiyorum:)birdre fair and lovely yi çok merak ediyorum ama burda bulmam mumkun degil

arkadaşım kesinlikle limon yağı derim başka bişey demem..

ben zaten beyaz tenliyim ama kullanınca bani bile açıyo..

ama mutlaka hakiki olacak..

kesin sonuç alacağına eminim..

limon yağı banada mantıklı geldi deniyecem.safmı kullanmak gerekiyo? fairlovely araştırdım nette yok gibi olsada sahte olabilir orjinalini bilen varsa alcam

Bu konuda birçok ürün kullandım bana en etkili gelenler acne izini gidermek için unt kozmetik ex white
ve cildi canlandıran illimune diye bir serum. ama pahalı ve çok az. şuan illimune diye bir ürün gözükmüyor galiba isimi değişti limunes olabilir ama emin değilim. diğer ürünlerini denemeyin işe yaramıyor.
Bide kayısı çekirdeği yağını limon yağını ve buğday yağını karıştırıp bolca sürün ve öyle yatın bu ilaçlardan daha etkili diyebilirim.
ama mucize yyaratacak bir etkisi yok. Bide güneş kremi ben daha kararmayı önleyen bir güneş kremi bulamadım.

ve şunlara dikkat edin ben set kullanıyorum çok memnunum özelden yazın :)
bunlar sahtekarlar daha çok memnun kaldım diyecek bir ürün yok
varsa markasını söylyin :)

haa şunuda söyliyeyim kayısı çekirdeği yağı biraz sivilce yapıyor. Ama izleri gidermede birebir birde bunların kalite kalite olanı var

Bitkisel yağ karışımda limon ve kayısı yağı kadar buğday yağıyla karıştırıp öyle kullanın
limon yağını portakal yağını sade kullanmayın sakın yakıyor.

renk açma için yağları deneyecm dediğin ürünleri biliyorm o siteye üyeyim amma çok pahalı ürünler çalışmıyorum almam zor bide o paraya değiyomu acaba bilgiler için tşk

2 iri çilek blendırda ez suyuda çıkıyor zaten içine 1 yemek kaşığı unla bebek mama kıvamında getir maske olucak bu kıvamda sür
cildi açıyor çilek ve suda 1 gece sıcak beklemiş pirinç suyu sürülecek buda iyi

okadar ürün kullandım çilek açarmı sanmıorm

cilt renginizi dıştan birşeyler sürerek açmanız imkansız! cilde rengini veren madde melanindir ve hücrede üretilir. yani kremlere cilt renginizi kesinlikle açamazsınız. Leke giderici ürünler kullanırsanız, lekelerin görünümünü hafifletebilirsiniz, ancak bu şekilde daha aydınlık bir cilde kavuşursunuz.

bende aynı dertten muzdaribim )= bu hususta bizde en iyi yardımcı olacak insan " michael jackson" du oda aramızdan ayrıldı mafoldumben :) (bu arada gerçekten nasıl beyazlayabildi o zenci adam merak ediyorum! )

neyse şaka bi yana benimde cildimi açmak için kullandığım bi kaç yöntem var. ani bi beyazlık sağlamak istiyosanız sıcak bi banyodan sonra "clean clear'ın" mavi jojova tenicikli temizleme jelini kullanıyoruz. en az bi ton açıyo

ikincisi (sitede de gördüm) karbonat ve yoğurt karışımı

üçüncüsü; piyasada bulunan "magnesie kalsine isminde bir ilaç var. aslında müsildir ilaç ama cilt içinde kullanılıyo.toz halinde bi ilaç.... ben kolonya ile karıştırıp yüzüme sürmüştüm...ama cayır cayrr yandım. kullanıcak arkadaşlara tavsiyem limon suyu ile karıştırıp macun haline getirsinler.sürüp kuruyana kadar bekletiyoruz.kuruyunca yıkayoruz ovarak çıkartıyoruz(ama kuruyunca dökülmeye başlıyo önünüze bi gazete açın)

gülendamcım sende çok takma kafana, ayh bu arada iyiki urfada değilim haa ben, değil evde kalmak resmen evin demirbaşı olurdum (=

ben etkili bi şe istiyorm yazdığın ilaç ismini yüzüne sürüyosn gerçekten beyazlatıyomu peki

ama resmınde zaten beyaz gorunuosun ence sen beyazsın gülendam :)
karbonat yogurt gercekten acıyor
bır de urfa cok yakıcı gunese cıkmayarak acamazmısın belkı yandıgın ıcın esmersındır

Yok cnım açık esmerim amam beyaz asla değilim vücudum farklı karnım kara sarı derler ya öyle göğüslerüm açık biraz bacaklarım beyaza yakın yüzüm esmer ellerim de buğday gibi kollarım da sarı gibi açık ama tuhaf bi sarı

ben etkili bi şe istiyorm yazdığın ilaç ismini yüzüne sürüyosn gerçekten beyazlatıyomu peki

valla ben bi kere denemiştim ozamanlar etkisi olmuştu.ama herkeste aynı sonucu verirmi bilmiyorum. zaten biçok ürün denemişsin. bunuda deneyiver.. belki bi faydasını görürsün. zaten çok pahalı bişi diil 6-7 tl filandır ilaç bide limon sıkıcaksın içine...bişeyi yok yani

ben senin kadar üstüne düşemedim ten rengimin...ama bi iki ton açılsam hiç fena olmayacak mafoldumben

suna dumankayanın bi maskesi beyazlatıyormus forumda ve nette okumustum istersen bi arastır
ve de esmer olmakta güzel milletin ölüp bittiği beyonce rihanna j.Lo vs. bunlar hep kavruk tenli hatta senden daha esmerler :1rolleyes:
ya buarada ilaç müsilmiş yüzünüze zararı olmasın

Son düzenleme:
arkadaşlar yüzünüze sürdüğünüz kremler geçici beyazlık sağlar tabi esmerlikten kastınız leke değilse. eğer leke ise melanin hormonunu dengede tutan leke kremleri işinize yarar.benim asıl tavsiyem bol bol domates tüketin ve havuçtan uzak durun bunu yaşam tarzı haline getirin.birde ten renginizi daha açık gösterecek saç rengini kullanın ve makyaj hileleriylede daha beyaz görünebilirsiniz.açıkçası bende esmerliği sevmiyorum ama Allah ta gönlüme göre vermiş açık kumralım yinede mersinin sıcağı urfadan pek farklı sayılmaz onun için yazın bol bol domates yerim ve makyaj altından 45 faktörlü güneş kremi kullanırım

arkadaşlar yüzünüze sürdüğünüz kremler geçici beyazlık sağlar tabi esmerlikten kastınız leke değilse. eğer leke ise melanin hormonunu dengede tutan leke kremleri işinize yarar.benim asıl tavsiyem bol bol domates tüketin ve havuçtan uzak durun bunu yaşam tarzı haline getirin.birde ten renginizi daha açık gösterecek saç rengini kullanın ve makyaj hileleriylede daha beyaz görünebilirsiniz.açıkçası bende esmerliği sevmiyorum ama Allah ta gönlüme göre vermiş açık kumralım yinede mersinin sıcağı urfadan pek farklı sayılmaz onun için yazın bol bol domates yerim ve makyaj altından 45 faktörlü güneş kremi kullanırım

havuç demişsin ya havuç sivilce akneyi önlüyo ama.güneş koruyucuda yağlandırıyo yazın daha bi esmer görünüyo insan

X