çok Güzel Aşk Sözleri

E

EU1

Ziyaretçi
♥Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

♥ Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

♥ Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

♥ Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm...

♥ Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...

♥ Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

♥ Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

♥ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

♥ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

♥ Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

♥ Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

♥ Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

♥ Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

♥ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

♥ Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

♥ KISSADAN HİSSE Yalan olmuş artık bütün gerçekler Riyakar insanlar sarmış dünyayı! Menfeat uğruna secde edersen Kabul etmez adın insan olmayı!

♥ GULUSUNE BIN KURSUN SIKSADA OLUM UNUTMA UMUDA KURSUN ISLEMEZ GULUM

♥ Gönül bahti güzel dalinda bir çiçekse sana sevda demetinden bir gül vereyim eger istedigin sadece BENSE tüm beni önüne sereyim

♥ HEP UMUT VAR O KÜÇÜK YÜREGINDE...KARANLIKTA BILE AYDINLIK HISSEDER.OLMAYACAK SEVDAYA OLUR DER...BEN DE ÇOCUGUM VE CEZALIYIM...CEZAM SEVILMEMEK.TEK SUÇUM ISE SENI SEVMEK...

♥ Seni gökyüzündeki yildizlara benzetiyorum onlar kadar çekici,etkileyici ve güzelsin ama aranizda tek bir fark var onlar milyonlarca sen **BIRTANESIN ASKIM**

♥ SENI SEVIYORUM SENI BENIM KADAR SEVENDEN NEFRET EDIYORUM DEMIS SAIRIN BIRI OYSA BEN DIYORUMKI SENI BENIM KADAR SEVENI ZATEN DÜSÜNEMIYORUM.

♥ Düngece sen uyurken kizila boyadim denizleri, uçurumdan attim sessizligi haber saldim rüzgarlara fisildasinlar seni ne çok sevdigimi ve özledigimi

♥ BIRI VAR OLMALI GELDIGINDE BIR GÜNES GIBI YAKMALI GITTIGINDE ÇÖL RÜZGARI GIBI KAVURMALIYA EROSUN OKU GIBI ACITMALI YADA ISRAFILIN SURU GIBI YIKMALI BIRI VAR DEDIM YA VARDIR OLMALI

♥ GÖZLERIM GÖZLERINDE ASKI GÖRMÜYOR.BURALARDA KALBIME SÖZ GECMIYOR,BEN KALBIMI ZORLADIM SEVSIN DIYE BIRAZCIKTA SEN ZORLA BENI SEVSIN DIYE.

♥ DÜNYADA TEK KALDIM,DÜNYAM OLURMUSUN DENIZ KADARSEVDIM,DALGAM OLURMUSUN ATES GIBI YANDIM YANGINIM OLURMUSUN ILK ASKIMSIN SEN SON ASKIM OLURMUSUN...

♥ SEVMEK YASAMIN TEMELIDIR,AMA SEVDIGINE SENISEVIYORUM DEMEKTIR.AGLAMAK DEGIL SEVMEK IÇIN YARATILIR INSANLAR AMA SEVDIGINI SÖYLEYENE KADAR!

♥ Sen bazen en zifiri karanlik gecemin günesi, sen bazen yasanacak hayatin cesaret verecek mutlulugu, yani,sen bazen ve her zaman sevginin tek nedeni

♥ Geceye inat gün hala agarmakta, Ölüme inat insanlar yasamakta,Bense Sana inat seni sevmekteyim. Inat bu ya ölene kadar sevecegim.

♥ Yasamak özlemsiz, Özlem sevgisiz, Sevgi de sensiz olmaz. Unutma sevmek daima Beraber olmak degil, Sensizken bile seninle olabilmektir....

♥ HAYATTA TEK ULASILMAZA ULASTIM SANA GELDIM.TUM HAYALLER YALAN DEDILER,YALANCI OLDULAR TEK HAYALIM OLAN SEN ~BENIMSIN~

♥ SEN ÖZLENENIN ÖZLEMINDEN HABERSIZ ÖZLENENSIN.SEN ÖZLENENLER ARSINDA EN GÜZELI VE EN ÖZELISIN

♥ Yinede bil ey yar.Bilki...Ben yüregimi kanatan bu aciya inat hiç dokunmadan tenine,saatlerce kalabilirim seninle....

♥ """"ben alacakaranligi sevmem ya gündüz olmali yada gece kursun ya derinden vurmali yada namluda kalmali seven ya tam sevmeli yada hic sevmemeli"""

♥ Sen , benim anilarla bitip giden, Rüyama hiç bir zaman ses vermeyen dogamsin. Utanirim , söyleyemem yasadigim yalnizligi , Kelimeler yetmiyor ki , bu mu sevda dedikleri

X