Genital bölge için hangi ağdayı kullanmalıyım?

Barbunya34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2012
44
0
merhaba arkadaşlar birçok bayan gibi benimde sorunum var ben 18 yaşındayım ve bayadır jilet kullanıyorum koltuk altım ve bacaklarıma arada ağda yapıyorum 1-2 kez yapmışlığım var fakar artık rahatsız olmaya başladım siyah siyah çıkmasından ağda yapmaya karar verdim turuncu ağdalardan aldım ve genital bölgeme yaptım çok acıdı üst tarafını bitirdim fakat alt tarafına yapamadım nasıl yapa bilrim ve hangi ağdayı kullanmam gerekiyo yardımcı olursanız çok seviinirim şimdiden teşekkürler

ayy canıım bende ilk yaptığımda tarifi imkansız acılar çekmiştim :KK52: tek tek çam sakızıyla almıştım daha sonraları bende o turuncuyu denedim olmadı yapışıyo çekince gelmiyo çok berbattı sir agda kullanıyorum bende artık yeşil olanından ohh çok rahatım :KK55:

merhaba arkadaşlar birçok bayan gibi benimde sorunum var ben 18 yaşındayım ve bayadır jilet kullanıyorum koltuk altım ve bacaklarıma arada ağda yapıyorum 1-2 kez yapmışlığım var fakar artık rahatsız olmaya başladım siyah siyah çıkmasından ağda yapmaya karar verdim turuncu ağdalardan aldım ve genital bölgeme yaptım çok acıdı üst tarafını bitirdim fakat alt tarafına yapamadım nasıl yapa bilrim ve hangi ağdayı kullanmam gerekiyo yardımcı olursanız çok seviinirim şimdiden teşekkürler

canım alt tarafı ağda yapmak inan çok zor. evde çam sakızı varsa eline sakız büyüklüünde al kılları tut çek yolar gibi yap rahat oluyor öyle ya da ameliyat eldivenide kullanabilrisn

Birde öyle deniyim olmadı kuaföre gidicem ama utanıyorum işte yapabilcek birşeyde yok çünkü gerçekten rahatsız edici bir durum :) çok teşekkür ederim

ayy canıım bende ilk yaptığımda tarifi imkansız acılar çekmiştim :KK52: tek tek çam sakızıyla almıştım daha sonraları bende o turuncuyu denedim olmadı yapışıyo çekince gelmiyo çok berbattı sir agda kullanıyorum bende artık yeşil olanından ohh çok rahatım :KK55:

Valla neyapıcağımı şaşırdım artık birde kendim yapıyorum biraz utangaç olduğum için kimseye yaptıramıyorum arka tarafları yapmamda çok zor oluyo bu konuda ne yapmam gerekiyor o sir ağda yeşil dediğin elle yapılandanmı canım vallahi başım dertte :KK70:

Valla neyapıcağımı şaşırdım artık birde kendim yapıyorum biraz utangaç olduğum için kimseye yaptıramıyorum arka tarafları yapmamda çok zor oluyo bu konuda ne yapmam gerekiyor o sir ağda yeşil dediğin elle yapılandanmı canım vallahi başım dertte :KK70:

sir ağda elle yapılmaz canım ya kağıtlı o. Belki arkadaş sıcak ağdadan bahsetmiştir o cidden rahat kazanı var ısınıyor spatulayla sürüyorsun kuruduğunda çekiyorsun tertemiz alıyor ve kullanımıda çok rahat

Bikini bölgesi için ağdalar var bez şeklinde onlardan al küçük parçalara kes ve kıl çıkış yönünün tersi çek.sen en zor kısmı üstü almışın alt kısım çok fazla acımıyor...

Yada bir iki kere ağdacıya gittikten sonra kendi başına almak daha kolay olur.

evet canım cezve gibi bi kapta yeşil

:KK53:
sir ağda elle yapılmaz canım ya kağıtlı o. Belki arkadaş sıcak ağdadan bahsetmiştir o cidden rahat kazanı var ısınıyor spatulayla sürüyorsun kuruduğunda çekiyorsun tertemiz alıyor ve kullanımıda çok rahat
Bu dediğinizden aldım bezle falan uğraşmama gerek kalmadı dedim ısıttım ve sürdüm ben ki 8 senedir ağda yapan biri ilk defa kan ter içinde kaldım ve acı ile kıvrandım ....

En iyisi kuaför yenicem utangaçlığımı ve gideceğim yapıcak birşey yok ama son bir kez daha deniyeceğim eger yine yapamazsam artık yapıcak birşey yok :)

konyalı kızlar ağdaya nereye gidiyorsunuz?? genitali ilk kez ağda yaptıracağım en az acıtan yer neresi???

korkumuda utanmamıda yendim gittim ağdama acıyo evet ama ayda 1 kere yaşıyosunuz o acıyı artık herkese tavsiye ederim:)

X