Saç Rengi ve Saç Boyama Sıcak çikolata boyadınız mı kızlar hiç?

tuubaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2009
87
0
kızlar saçlarım kural sarı gibi bi rnk yani açık boyalar sürekli aktığı için şuan saçımın rngini tanımlayamıyorum:uhm: bugün bana saçtan anladığını söyleyen birisi vital in tüp boyasının sıcak çikolata rengine boyamamı tavsiye etti ama nasıl bi renk hiç bilmiyorum arada kızıllık war mı yani şu pınar altuğ bi ara koyu bi renk kullanmıştı ya ondan diyo ama kafam karıştı bileniniz war mı:uhm:

sıcak çikolatada kızıllık var koyu bir renk ışıkta kızıl yansımalar oluyor ama ben beğenmemiştim kızıl renk sevmediğim için :KK43:

bn daha acıgını bayamıstım ama sıcak çikolata gıbı olmustu,, karemelın koyusu gıbı bı renk..
işte boyle yerimseniben guzl ve dogal bır enk..
530j.jpg

senin renk güzel olmuş ama ben palette kullanmıştım palette ile vital zaten aynı markalar ve renk noları da aynı bu rengin yanından bile geçmez oldukça koyu vve kızıl yansımaları olan bir renkti seninki karamel gibi çok hoş bir renk olmuş

bende röfleli saçımın üzerine sıcak çikolata yaptım ilk siyah gibi koyu gözüktü gözüme sonra üzerine palettanın altın parıltılı çikolata boyadım çok güzel bi renk oldu boyamak isteyen olursa tavsiye ederim

X